Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Humboldt Broncos
včera 14:10
Tragédie Nehoda autobusu

Svět podpořil rodiny hokejistů: Pozůstalí si rozdělí 306 milionů!

Datum 6. dubna 2018 bude ve sportovní historii už navždy spojeno s tragédií, která se stala týmu mladých hokejistů Humboldt Broncos. Jejich autobus se během cesty na utkání play off srazil s kamionem. Nepřežilo celkem 16 lidí. Pozůstalé podpořilo přes 140 tisíc lidí z 80 různých zemí. Rodiny obětí dostanou od dárců přes 306 milionů korun.

Erik Carlsson
14.04.
Hvězda NHL Smutné období

Smutný odkaz: Hvězda NHL truchlí za zesnulé hokejisty i svého syna!

Jsou to smutné časy pro elitního obránce Erika Karlssona. Jeden z nejlepších beků NHL před nedávnem truchlil kvůli ztrátě ještě nenarozeného syna. O pár týdnu později ho zasáhla smrt mladých hokejistů Humboldt Broncos, kteří nepřežili nehodu týmového autobusu. Na všechny teď zavzpomínal prostřednictvím sociální sítě.

Parker Tobin
aktualizováno 10.04.
R.I.P. hokejová tragédie

Rodiče zdrtili dva dny po tragédii: Spletli jsme se, váš syn nežije...

Tragédie hokejového týmu Humboldt Broncos nabírá další smutný rozměr. Po střetu autobusu s těžkým kamionem zemřelo 15 lidí, mezi nimi i 10 mladých nadějných hráčů i dva trenéři. Těžké chvíle prožívají rodiče, kterým ale bohužel nepomohl ani koroner… Zaměnil jednu oběť…

Ryan Straschnitzki
09.04.
Hokejista Trvalé následky

Smutný příběh obránce z autobusu smrti: To nejtěžší ho teprve čeká!

Přežil, ale vyhráno nemá. Obránce Humboldt Broncos Ryan Straschnitzki je po náročné operaci stále ještě v nemocnici. Po havárii týmového autobusu, který se v Kanadě při cestě na zápas play off střetl s kamionem, bude mít velmi pravděpodobně trvalé následky.

Humboldt Broncos
09.04.
Mladí hokejisté Smrtelná nehoda

Město duchů Humboldt: Takhle to tam vypadá po tragédii hokejistů!

Kanadské městečko Humboldt pláče za zesnulé hokejisty, kteří nepřižili páteční nehodu týmového autobusu s kamionem. Zasáhlo to všech šest tisíc obyvatel města, ale i spoustu dalších lidí po celém světě. V Humboldtu se teď konal smuteční obřad a to přímo na stadionu.

Logan Boulet
08.04.
Tragédie Nehoda autobusu

Orgány syna pomohou ostatním, rozhodli rodiče zesnulého obránce

Patnáct mrtvých a spousta zraněných. To je tragická bilance nehody autobusu, který vezl na zápas play off mladé hokejisty týmu Humboldt Broncos. Mezi oběťmi je i jednadvacetiletý obránce Logan Boulet. Jeho rodiče se rozhodli, že orgány mladíka pomohou ostatním.

Humboldt Broncos
08.04.
Smrtelná nehoda Sportovní neštěstí

Tragédie v Kanadě: Už se ví, kdo nepřežil. Zemřel patnáctý člověk!

Páteční vážná nehoda autobusu s mladými hokejisty kanadského týmu Humboldt Broncos má další oběť. V sobotu večer zemřel patnáctý člověk. Policie už potvrdila, že havárii nepřežilo deset hráčů, dva trenéři, řidič autobusu, klubový spolupracovník a člověk, který se staral o video. Nepřežil ani nejmladší člen týmu, teprve šestnáctiletý obránce Adam Herold.

Humboldt Broncos
07.04.
Po tragédii Nehoda autobusu

Smutné FOTO: Takhle teď vypadají přeživší hokejisté z autobusu!

Stále to je čerstvé a bolestivé. Mladí hokejisté kanadského týmu Humboldt Broncos měli v pátek odpoledne vážnou nehodu. Jejich autobus se srazil s kamionem při cestě na zápas play off. Čtrnáct lidí havárii nepřežilo. Ti, kteří ale štěstí měli a vyvázli se zraněními, se uzdravují v nemocnici, odkud poslali dojemný vzkaz.

Humboldt Broncos
07.04.
Tragédie Nehody sportovců

Smrt mladých hokejistů: Lidé si připomínají i Jaroslavl a Chapecó!

Smrt mladých hokejistů v Kanadě zasáhla celý svět. Autobus s týmem Humboldt Broncos havaroval, když byl na cestě na zápas play off. Nehodu nepřežilo 14 lidí. Kolik z nich je hráčů a trenérů, to zatím policie nesdělila. Lidé na sociálních sítích vyjadřují smutek a samozřejmě i vzpomínají na podobné tragédie. Zejména na letecké havárie hokejistů Lokomotivu Jaroslavl a fotbalistů Chapecoense.

Humboldt Broncos
aktualizováno 07.04.
Kanada Velké neštěstí

V Kanadě havaroval autobus s hokejovými talenty: 14 lidí zemřelo

Kanadský hokejový tým Humboldt Broncos měl během cesty na zápas play off vážnou nehodu. Tu čtrnáct lidí nepřežilo, další tři jsou ve vážném stavu. Autobus s talentovanými mladíky se srazil s kamionem. Tragédie se stala v pátek odpoledne 30 kilometrů severně od města Tisdale.