Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Antoine Griezmann.
04.09.
Nejlepší hráč fifa

FIFA je světu pro smích: Chybí Messi i mistr světa Griezmann

Ani Messi, ani Griezmann? Nominace na vítěze ankety o nejlepšího hráče podle FIFA po světě vyvolává mnoho vášnivých debat. V nejlepší trojici po dvanácti letech chybí Lionel Messi a překvapivě i Antoine Griezmann, který vloni vyhrál téměř vše, co mohl.

Mohammed Salah
aktualizováno 14.08.
fotbal hodně přísné

VIDEO: Nachytali Salaha, jak řídil s telefonem! Provinil se vůbec?

Zdá se, že hvězdný liverpoolský kanonýr Mohamed Salah bude mít co dočinění s policií. Internetem se totiž jako lavina šíří video, na kterém je Egypťan zachycen při řízení auta s telefonem v ruce. Případ už je v rukou policie a zdá se, že má Salah zaděláno na pořádné problémy.

Mohamed Salah
29.06.
Fotbal Velké šílenství

Na internet unikla adresa Salaha: K domu hvězdy pak musela policie

Mohamed Salah je v rodném Egyptě brán za obrovskou celebritu. Mnozí by chtěli tohoto vynikajícího fotbalistu dokonce za prezidenta. Na mistrovství světa však ani on nepomohl egyptské reprezentaci k postupu ze skupiny. Z Ruska se tak vrátil domů do Káhiry. Mezi tím někdo na Facebooku zveřejnil jeho adresu, což vyvolalo doslova šílenství. Podívejte se na to, co se dělo před Salahovým domem…

Mohamed Salah
19.06.
Fotbal Mistrovství světa

Salah podle lékařů proti Rusku nastoupí: Jsem připraven, říká Mo!

Od finále Ligy mistrů je Mohamed Salah mimo hru. Stále ho trápilo zraněné rameno po střetu se Sergiem Ramosem. I proto do úvodního zápasu Egypta na mistrovství světa proti Uruguayi nenastoupil. Do druhého klání by už ale nejlepší střelec letošního ročníku Premier League měl zasáhnout. Podle lékařů je už zdravý, sám Salah pak hlásí, že je připraven.

Egypt vs. Uruguay
15.06.
Fotbal Mistrovství světa

Egypt bez Salaha sahal po remíze. Uruguay však v závěru skórovala

Fotbalisté Uruguaye vstoupili do mistrovství světa v Rusku vydřeným vítězstvím 1:0 nad Egyptem. O jejich výhře rozhodl až v 90. minutě stoper José Giménez a jihoamerický celek tak poprvé po roce 1970 vyhrál zahajovací zápas šampionátu.

Ilja Kutěpov
13.06.
fotbal seznamte se

Suaréze pokoušu, Salaha sejmu! Rusko má v sestavě řezníka ILJU

Ruská fotbalová reprezentace se při nadcházejícím světovém šampionátu může těšit z výhody domácího prostředí. K postupu ze základní skupiny by ji měl ale pomoci i opravdu řízný obránce Ilja Kutěpov, který před turnajem nešetří ostrými slovy!

Mohamed Salah
12.06.
fotbal Stav kanonýra

Nové zprávy o Salahovi! Stihne egyptský filuta start MS?

Není v těchto dnech sledovanějšího pacienta než fotbalisty Mohameda Salaha, slavného útočníka, který měl být hlavním esem Egypta na blížícím se světovém šampionátu v Rusku. Jaké jsou nejnovější zprávy o zdravotním stavu ofenzivního fantóma?

Mohamed Salah
aktualizováno 11.06.
fotbal asi ještě není zahojené

Jauvajs! Fotka Salaha s fandou prozradila víc, než tisíc doktorů

Fotbalové mistrovství světa začne, co nevidět a fanoušci v místě dění loví fotky a podpisy svých oblíbených hráčů. Jenže jedno takové selfíčko nechtěně prozradilo, že největší hvězda egyptské reprezentace Mohamed Salah, asi ještě není úplně fit, jak prezentuje.

Sergio Ramos
aktualizováno 30.05.
fotbal ale fanoušci ano!

Zákeřný Ramos může klidně spát. Salah se na něj prý za faul nezlobí

Útočník Liverpoolu Mohamed Salah kvůli zranění pravděpodobně nestihne začátek fotbalového mistrovství světa, ale na Sergia Ramose z Realu Madrid, který mu faulem rameno pochroumal, se prý nezlobí.

MIhamed Salah
30.05.
fotbal zranění od ramose

Salah začátek MS nestihne! Doktor řekl, jak dlouho nesmí hrát

Egyptský útočník Mohamed Salah nesmí hrát fotbal tři až čtyři týdny. To uvedl fyzioterapeut Liverpoolu, čímž nepřímo naznačil, že fotbalista nestihne úvodní mistrovství světa v Rusku.