Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Egypt vs. Uruguay
15.06.
Fotbal Mistrovství světa

Egypt bez Salaha sahal po remíze. Uruguay však v závěru skórovala

Fotbalisté Uruguaye vstoupili do mistrovství světa v Rusku vydřeným vítězstvím 1:0 nad Egyptem. O jejich výhře rozhodl až v 90. minutě stoper José Giménez a jihoamerický celek tak poprvé po roce 1970 vyhrál zahajovací zápas šampionátu.

Ilja Kutěpov
13.06.
fotbal seznamte se

Suaréze pokoušu, Salaha sejmu! Rusko má v sestavě řezníka ILJU

Ruská fotbalová reprezentace se při nadcházejícím světovém šampionátu může těšit z výhody domácího prostředí. K postupu ze základní skupiny by ji měl ale pomoci i opravdu řízný obránce Ilja Kutěpov, který před turnajem nešetří ostrými slovy!

Mohamed Salah
12.06.
fotbal Stav kanonýra

Nové zprávy o Salahovi! Stihne egyptský filuta start MS?

Není v těchto dnech sledovanějšího pacienta než fotbalisty Mohameda Salaha, slavného útočníka, který měl být hlavním esem Egypta na blížícím se světovém šampionátu v Rusku. Jaké jsou nejnovější zprávy o zdravotním stavu ofenzivního fantóma?

Mohamed Salah
aktualizováno 11.06.
fotbal asi ještě není zahojené

Jauvajs! Fotka Salaha s fandou prozradila víc, než tisíc doktorů

Fotbalové mistrovství světa začne, co nevidět a fanoušci v místě dění loví fotky a podpisy svých oblíbených hráčů. Jenže jedno takové selfíčko nechtěně prozradilo, že největší hvězda egyptské reprezentace Mohamed Salah, asi ještě není úplně fit, jak prezentuje.

Sergio Ramos
aktualizováno 30.05.
fotbal ale fanoušci ano!

Zákeřný Ramos může klidně spát. Salah se na něj prý za faul nezlobí

Útočník Liverpoolu Mohamed Salah kvůli zranění pravděpodobně nestihne začátek fotbalového mistrovství světa, ale na Sergia Ramose z Realu Madrid, který mu faulem rameno pochroumal, se prý nezlobí.

MIhamed Salah
30.05.
fotbal zranění od ramose

Salah začátek MS nestihne! Doktor řekl, jak dlouho nesmí hrát

Egyptský útočník Mohamed Salah nesmí hrát fotbal tři až čtyři týdny. To uvedl fyzioterapeut Liverpoolu, čímž nepřímo naznačil, že fotbalista nestihne úvodní mistrovství světa v Rusku.

Nagrig. Vesnice, kde vyrůstal Mohamed Salah - 3
aktualizováno 29.05.

GALERIE: Nagrig. Vesnice, kde vyrůstal Mo Salah

Egypt to není jen moře, pyramidy a hrobky faraónů. Místo, o kterém se v poslední době mluví, je městečka Nagríg. Hluboko ve vnitrozemí, v deltě Nilu, vyrůstají úžasní fotbalisté. Tím nejslavnějším je dnes Mo Salah. A když se hrálo finále Ligy mistrů, dívali se snad všichni.

Nagrig. Vesnice, kde vyrůstal Mohamed Salah - 10
aktualizováno 29.05.
galerie z delty nilu do světa

To je plácek, kde vyrůstal Salah! Vesnička mluví o zrození hvězdy

Egypt to není jen moře, pyramidy a hrobky faraónů. Místo, o kterém se v poslední době mluví, je městečka Nagríg. Hluboko ve vnitrozemí, v deltě Nilu, vyrůstají úžasní fotbalisté. Tím nejslavnějším je dnes Mo Salah. A když se hrálo finále Ligy mistrů, dívali se snad všichni.

Sergio Ramos v souboji s Mohamedem Salahem
27.05.
Fotbal Nebyl potrestán

Nenáviděný i milovaný Ramos: Lidé mu nadávají, ale i vtipkují!

Zatímco liverpoolský Mohamed Salah podstupoval vyšetření v nemocnici, madridský Sergio Ramos se radoval s pohárem pro vítěze Ligy mistrů. Právě Salah s Ramosem svedli v 26. minutě finálového klání souboj o míč, po kterém má Salah pravděpodobně zlomenou klíční kost. Ramos potrestán nebyl, ale kdo ten nešťastný moment viděl, jistě uzná, že šlo minimálně o hraniční zákrok. Podívejte se, jaké to ve světe vyvolalo reakce…

Mohamed Salah
aktualizováno 27.05.
Fotbal Liga mistrů

Střet, slzy a konec: Zranění Salaha je vážné a Egypt má velký strach!

Fotbaloví fanoušci se netěšili jen na samotné finále Ligy mistrů, ale také na souboj Cristiana Ronalda a Mohameda Salaha. Nakonec ale museli být zklamaní. Zejména proto, že Salaha ve hře viděli jen půl hodiny. Poté odešel do útrob kyjevského stadionu a jel do nemocnice. Po střetu se Sergiem Ramosem si přivodil zranění a vypadá to na zlomenou klíční kost. Tím by dost možná přišel o mistrovství světa.