Sebastian Loeb
28.10.
Rallye Mistrovství světa

Katalánskou rallye vyhrál Loeb, do čela MS se posunul Ogier

Katalánskou rallye vyhrál Francouz Sébastien Loeb před krajanem Sébastienem Ogierem, který se po předposlední soutěži dostal do čela průběžného pořadí mistrovství světa. Obhájce titulu vede o tři body před Belgičanem Thierrym Neuvillem. Již jistý šampion třídy WRC2 Jan Kopecký dojel ve své kategorii druhý za Finem Kallem Rovanperäm, celkově byl třináctý.

Jan Kopecký
23.10.
czech rally slaví předčasně

Kopecký je mistrem světa WRC2! Švédský jezdec ho už neohrozí

Jan Kopecký se stal rallyeovým mistrem světa v kategorii WRC2. Tým Škoda totiž potvrdil, že Švéd Pontus Tidemand do závěru šampionátu nezasáhne.

Václav Pech
14.10.
Rallye Mistrovství ČR

Rallye Příbram vyhrál Václav Pech. V konečném pořadí MČR je druhý!

Rallye Příbram ovládl posedmé v kariéře Václav Pech. V konečném pořadí mistrovství České republiky obsadil druhé místo. To první drží jistý šampion Jan Kopecký. V Příbrami skončil na druhém místě Jan Dohnal a na třetím Vojtěch Štajf.

Rallye v Turecku
aktualizováno 01.10.
motosport magazín czech rally

Turecká rally byla pekelná! Podívejte se, jak závodníci trpěli

Ostré kameny všude přítomný prach a teploty přes 35 stupňů. Tureckou rally nikdo z posádek takhle obtížnou nečekal a hovořili o ní jako o nejtěžší v kariéře - přímo na místě natáčel i štáb televize Nova.

Rally ve Zlíně
aktualizováno 08.09.
motosport czech rally 2018

Fanoušci i jezdci si ve Zlíně přišli na své! Nejlepší soutěž šampionátu

Šestou zastávkou Autoklub mistrovství České republiky v rally byla největší soutěž domácího šampionátu - 48. Barum Czech Rally Zlín.

Jan Kopecký
26.08.
Motosport Czech Rallye

Defekty Kopeckého nezastavily, posedmé vyhrál Barum rallye

Jan Kopecký vyhrál počtvrté v řadě a posedmé v kariéře Barum rallye Zlín. Za továrním jezdcem Škody skončil s odstupem sedmi sekund na druhém místě Alexej Lukjaňuk z Ruska, třetí byl Španěl Dani Sordo. Hlavní hvězdu 48. ročníku soutěže, která byla vedle českého šampionátu i součástí mistrovství Evropy, dělilo od Kopeckého 53 sekund.

Rally Bohemia
aktualizováno 10.07.
magazín czech rally 2018

100 tisíc diváků na Rally Bohemia! Závodníky dělily desetiny sekundy

Další díl magazínu Czech Rally 2018 dokumentuje jubilejní 45. ročník Rally Bohemia Mladá Boleslav.

Jan Kopecký
aktualizováno 01.07.
Motorsport Rallye Bohemia

Kopecký na Bohemce kraloval! Získal tak 6. titul mistra ČR

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál Rallye Bohemia a s předstihem si zajistil šestý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích. Šestatřicetiletý pilot porazil druhého Václava Pecha o 37,6 sekundy, z dramatického boje o třetí místo vyšel nejlépe Ole Christian Veiby z Norska.

Jan Kopecký a Pavel Dresler
aktualizováno 26.06.
5. díl magazín czech rally

Unikátní rally Hustopeče! Závodníci kličkovali mezi vinohrady

Zrádné šotolinové úseky, úzké cesty mezi vinohrady a krátké přejezdy. To byla hustopečská rally. Nejmladší soutěž českého mistráku je unikátní jak pro posádky, tak i pro fanoušky a místní obyvatele.

Jan Kopecký
16.06.
suverén mistrovství čr

Rally Hustopeče vyhrál Kopecký. Naháněl ho rival ze Slovenska

Vítězem Petronas Rally Hustopeče se stal suverén republikového šampionátu Jan Kopecký. Už před první erzetou skončil jeho největší konkurent Václav Pech a tak se na stříbrné pozici umístil Slovák Martin Koči.