100 tisíc diváků na Rally Bohemia! Závodníky dělily desetiny sekundy

Další díl magazínu Czech Rally 2018 dokumentuje jubilejní 45. ročník Rally Bohemia Mladá Boleslav.

Jan Kopecký
aktualizováno 01.07.
Motorsport Rallye Bohemia

Kopecký na Bohemce kraloval! Získal tak 6. titul mistra ČR

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál Rallye Bohemia a s předstihem si zajistil šestý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích. Šestatřicetiletý pilot porazil druhého Václava Pecha o 37,6 sekundy, z dramatického boje o třetí místo vyšel nejlépe Ole Christian Veiby z Norska.

Jan Kopecký a Pavel Dresler
aktualizováno 26.06.
5. díl magazín czech rally

Unikátní rally Hustopeče! Závodníci kličkovali mezi vinohrady

Zrádné šotolinové úseky, úzké cesty mezi vinohrady a krátké přejezdy. To byla hustopečská rally. Nejmladší soutěž českého mistráku je unikátní jak pro posádky, tak i pro fanoušky a místní obyvatele.

Jan Kopecký
16.06.
suverén mistrovství čr

Rally Hustopeče vyhrál Kopecký. Naháněl ho rival ze Slovenska

Vítězem Petronas Rally Hustopeče se stal suverén republikového šampionátu Jan Kopecký. Už před první erzetou skončil jeho největší konkurent Václav Pech a tak se na stříbrné pozici umístil Slovák Martin Koči.

Czech rally se Sandrou Pokornou
aktualizováno 29.05.

Nejtěžší závod kariéry! Tak hodnotí závodníci Rally Český Krumlov

V pořadí již čtvrtém díle magazínu Czech Rally se podíváme na závod Rally Český Krumlov a také vám představíme jednu ze závodnic v českém šampionátu Sandru Pokornou.

aktualizováno 26.05.
video rychlá závodnice

Czech Rally 2018: 4. díl představí nejrychlejší ženu české rally!

Rallyesport už dávno není pouze mužskou záležitostí. Ženy nejčastěji působí jako navigátorky. Řidičky jsou v letošním šampionátu dvě, a jednou z nich je Sandra Pokorná. Ta v nádherném Subaru pravidelně poráží i mužské kolegy - to platilo i na Rallye Český Krumlov.

Jan Kopecký
aktualizováno 21.05.
czech rally autoklub mčr v rally

Kopecký stále dominuje domácí rally, zvítězil i v Českém Krumlově

Automobilový závodník Jan Kopecký už popáte v kariéře ovládl Rally Český Krumlov. Tovární jezdec Škoda Motor Sport zvítězil ve svém dvacátém startu v řadě na domácích tratích. Druhý skončil Václav Pech a třetí Jan Černý.

Radek Mazal
aktualizováno 11.05.
magazín upoutávka

Czech Rally 2018: Díl z Argentiny, ukáže zákulisí světové rally!

Auta ve vysokých rychlostech létají těsně kolem fanoušků, všudypřítomný prach ještě více burcuje davy, kromě benzínu a spálených pneumatik je cítit argentinské hovězí a popíjí se místní likéry. Taková byla Argentinská rally!

Druhá díl magazínu Czech Rally 2018
aktualizováno 03.05.
magazín 2. díl

Czech rally 2018: Závod na Šumavě a rozhovor s Václavem Pechem

Magazín pro fanoušky motorismu Czech rally 2018 odvysílal svůj druhý díl, který zdokumentoval závod Rally Šumava. Kromě toho v něm uvidíte například i rozhovor s Václavem Pechem, legendárním českým závodníkem a plno dalších zajímavostí ze světa rally.

Radek Mazal
aktualizováno 27.04.
magazín komentář moderátora

Czech Rally 2018: Druhý díl je plný novinek a tohle v něm bude!

Loňský sníh a déšť se letos na Šumavě neopakovaly. Teploměry téměř na třicítce, kolem trati tisícovky diváků a výborná rally atmosféra. Takové bylo natáčeni nejstarší rally u nás - 53. Rally Sumava Klatovy.