Radost Trenčína
09.08.
fotbal Nečekané výsledky

Evropská liga plná překvapení! Šokovaly týmy Trenčína i Minsku

Úvodní zápasy 3. předkola nabídly hodně zajímavé a nečekané výsledky. O jedno z největších překvapení se postaral slovenský Trenčín, který porazil favorizovaný Feyenoord Rotterdam 4:0. Stejným výsledkem pak Dinamo Minsk zneškodnilo Zenit Petrohrad!

Hráči Sigmy Olomouc
aktualizováno 09.08.
fotbal Evropská liga

Paráda! Olomouc smázla vzpupné Kazachy a nakročila k postupu

Fotbalisté Sigmy Olomouc zvládli úvodní zápas 3. předkola Evropské ligy a po výhře 2:0 nad kazašským celkem Kajrat Almaty razantně nakročili k postupu. Oba týmy dohrávaly zápas v deseti lidech.

Juraj Halenar
30.06.
Fotbal Tragická zpráva

Zemřel útočník Halenár († 35): Hrál za Olomouc i slovenskou repre!

Se šokující zprávou přišla slovenská televize JOJ. Podle jejich informací zemřel bývalý slovenský reprezentant a někdejší útočník Sigmy Olomouc Juraj Halenár. Pětatřicetiletý fotbalista byl nalezen v bratislavském parku bez známek života. Před svou smrtí měl být dva dny pohřešován.

David Lafata
19.05.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparta porazila Olomouc: Na Letné proběhla rozlučka s Lafatou!

Fotbalisté Sparty zvládli v 29. kole první ligy důležitý souboj o poháry a Olomouc doma porazili 1:0. Letenští tak před posledním zápasem sezony ztrácí stejně jako Sigma bod na Jablonec, kterému patří třetí místo zaručující start v základní skupině Evropské ligy. Výhru Spartě zajistil Josef Šural, hosté hráli od 39. minuty bez vyloučeného kapitána Michala Vepřeka.

SK Sigma Olomouc
12.03.

Andrův stadion bude města. Olomouc za něj zaplatí 145 milionů!

Olomoucké zastupitelstvo dnes schválilo nákup Androva stadionu od prvoligového fotbalového klubu Sigma Olomouc. Město za stadion zaplatí 145 milionů korun. Součástí realitní transakce bude i výměna jedné z tribun stadionu za třetinový podíl radnice ve fotbalovém klubu, v němž si město chce v budoucnu ponechat symbolickou jednu akcii.

Milan Škoda
11.03.

Slavia otočila šlágr kola, porazila Olomouc a upevnila si druhé místo

Fotbalisté Slavie porazili ve 20. ligovém kole v přímém souboji o druhé místo Olomouc 3:1. Hanácký nováček vedl od 57. minuty po gólu Martina Hály, ale v posledních 16 minutách otočili skóre Milan Škoda a střídající Stanislav Tecl s Mickem van Burenem. Slavia porazila Olomouc v lize poprvé po osmi zápasech a na druhém místě tabulky se vzdálila třetí Sigmě na pět bodů. Při druhém gólu domácích poprvé v české nejvyšší soutěži videorozhodčí změnil původně neuznanou branku.

Radost fotbalistů Slovácka
aktualizováno 24.02.
fotbal 17. kolo

HET liga: Sparta ztratila na Slovácku, Sigma padla v Brně

Čtyřmi sobotními zápasy 17. kola pokračovala v sobotu fotbalová HET liga. A o překvapivé výsledky nebyla opět nouze.