florbal bude úspěšný?

Velká pecka! České florbalisty povede trenér světových šampiónů

Spekulace zahraničních médií se potvrdily. Trenér světových šampionů Petri Kettunen se oficiálně stal novým koučem české florbalové reprezentace. Smlouvu podepsal do prosince 2018.

Matěj Jendrišák a Warberg
Aktualizováno 9.3. 2017 20:17
přímý přenos svenska supeligan

Poslední kolo: Potopí Jendrišák tým Warbergu? Živě na VOYO!

Poslední kolo. Teď už nejde o play off, osm nejlepších už vstupenky do boje o titul má. Jde možná o víc. O poslední jízdenku pro příští ročník. Švédská florbalová Superliga možná nikdy tak dramatické poslední kolo nezažila. Tři týmy jsou ohroženy sestupem a dva z nich spadnou.

Hospodská hlavička a zlomený nos na florbalovém utkání
Aktualizováno 6.3. 2017 13:58
video to se nevidí

Nechutný útok při play off v Brně! Drsná hlavička, pak zlomený nos

Florbal už dávno není bezkontaktní sport a když začíná jít do tuhého a hraje se play off, docela to jiskří. Jenže ve třetiligovém jihomoravském derby mezi Gullivers a Aligators Klobouky došlo i na dost drsný atak. Po "zidanovské" hlavičce má jeden z domácích hráčů zlomený nos!

Prásk.tv píše:

Uniklo o víkendu
čtěte o tématu florbal na Prásk.tv
Talenti Zůstanou?

Nedělají problémy a umí florbal. Ve Švédsku uprchlíky stejně nechtějí!

V Evropě nejsou uprchlíci všemi vítáni. Často s nimi jsou totiž různé problémy, ale je i spousta těch, kteří chtějí na Starém kontinentu žít poklidný život. Takový důvod svého odchodu z rodného Afghánistánu má i rodina Nouroziových, která zatím žije ve Švédsku. Jejich syn i dcera začali hrát florbal a jejich výkony zatím napovídají tomu, že pro tento sport mají velké předpoklady. Ale...

Zoufalá nálada na střídačce Warbergu
Aktualizováno 15.2. 2017 14:53
blog čekání na zázrak

Warberg nad propastí: Proč legendárnímu klubu hrozí sestup?

Tradice. To je hodnota, kterou potřebuje každý velký sport. Tradiční kluby tvoří historii, mluví se o nich, polarizují názory fanoušků. Švédské superlize nyní hrozí velká ztráta. V ohrožení je jeden z nejslavnějších klubů. Warberg je nad propastí a bojuje o holou záchranu. A možná právě dnes večer odehraje nejdůležitější zápas...

Česká chytrost ve sportu: Panenka, Poborský, Samková, Koukalová
Aktualizováno 14.2. 2017 16:14
video tohle prostě umíme!

Vítězství chytrosti a odvahy! Jak Češi přečůrávají sportovní svět?

Na to, jak je Česko malá zemička, má opravdu velké úspěchy na sportovním poli. Ano, jistě, Češi mají na sport talent, umí na sobě pracovat i dřít, ale spoustu parádních zážitků připravila fanouškům i pověstná chytrost. Nebo možná rovnou vyčůranost!

NOVA SPORT svenska superligan

Florbalový svět řeší přestupovou bombu. Kanebjörk se vrací domů

Play off se blíží a přestupové období se chýlí ke konci. A tak i švédská florbalová Superliga počítá zajímavé přestupy. Naprostou bombou je ale návrat Joela Kanebjörka do Storvrety! Přišel navíc jen pár hodin po utkání AIK - Storvreta, kde švédský reprezentant záhadně chyběl...

mika kohonen nejlepší z nejlepších

Magické číslo! Král florbalu má 1000 bodů, ale pohádka pokračuje

Nebyl to žádný fantastický pas před prázdnou bránu. Vlastně to byl vlastenec. A dokonce ani to prostředí nebylo zas tak důstojné, duel Warbergu s Helsingborgem se hrál „jen“ v té menší hale. Ale ve finále je to vlastně úplně jedno. Mika Kohonen to dokázal. Jako první hráč v historii švédské Superligy dosáhl 1000 kanadských bodů…

Florbal Nova Sport

Sladký míří do Warbergu. V akci ho budete moct sledovat už dnes!

Jeden z nejslavnějších klubů florbalové historie je v nesnázích. Warbergu hrozí sestup, je na posledním místě tabulky a pokud by opravdu nezvládl konec sezony, ztratil by výsadní postavení. Jen Pixbo a Warberg nikdy z elitní ligy světa nesestoupily. A tak přichází i nečekané, ale hodně zajímavé kroky. Novou posilou týmu je od úterý Tomáš Sladký!

Pátrání po poruše

Takhle se stavěla zřícený hala v České Třebové! Kde byla chyba?

Vyšetřování příčin pádu sportovní haly v České Třebové se stále pokračuje. V sobotu z ní musely kvůli padání stropu nouzové utíkat desítky lidí, včetně mladých florbalistů. Zde je zrychlené video, ve kterém je vidět, jak se hala za 58 milionů stavěla krok po kroku. Připomeňme, že šlo o nový objekt, který měl být v teprve v neděli kolaudován.