Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Česká florbalová reprezentace
Aktualizováno 15.6. 2017 17:27
kauza hodně zvláštní pravidlo

Zákaz radosti z gólů? Florbal vydal nařízení, jak slavit

Máte radost, když dáte gól? Jasně, bývá to mnohdy obrovská euforie. Český florbal se nyní ale vydává novou cestou. Radost bude regulovaná. Na okamžiky, kdy hráči nebo hráčky naběhnou na hřiště a naskáčou na střelce gólu zapomeňte...

video kouzlo okamžiku

Frajeři! Technika selhala, tak si legendy hymnu zazpívaly samy!

Odehráli toho dost, oblékali dres národního týmu, sváděli společné boje o český titul. A pořád ještě dál hrají. Sice už jim není 20, to spíš o 20 víc, ale i jako veteráni si florbalové bitvy dál užívají. A to se vším všudy, i se zpíváním hymny!

Mikael Harryson
Aktualizováno 8.5. 2017 14:44
Florbal Tragédie na hřišti

Smrt během tréninku: Ve Švédsku zemřel pětadvacetiletý florbalista!

Tragická zpráva přišla ze Švédska. Teprve pětadvacetiletému florbalistovi Pixbo Mikaelu Harrysonovi se během tréninku zastavilo srdce. I přes rychlý zásah záchranné služby po převozu do nemocnice zemřel.

Prásk.tv píše:

Uniklo o víkendu
čtěte o tématu florbal na Prásk.tv
IBF Falun – Växjö IBK
Aktualizováno 22.4. 2017 17:18
Florbal IBF Falun vs. Växjö IBK

Švédské SUPERFINÁLE: Titul slaví Falun s Martinem Tokošem!

Švédsko zná svého letošního florbalového mistra. Tím se po dnešním superfinále stal Falun s českým útočníkem Martinem Tokošem. I když to s Falunem dlouho nevypadalo dobře, nakonec dokázal otočit utkání proti Växjö na konečných 5:4.

Florbal České loučení

Bude to poslední zápas za Falun, svěřil se Tokoš. Věří ve zlato!

Titul ve švédské florbalové lize se zatím českým mužům dobýt nepodařilo. Zkoušeli to Aleš Zálesný, dvakrát Matěj Jendrišák a třikrát dokonce Milan Tomašík. Teď je na řadě Martin Tokoš. S týmem Falunu přijel do stockholmského hotelu Globen už ve čtvrtek večer. PŘÍMÝ PŘENOS ze švédského Superfinále můžete sledovat v sobotu 22.4. od 15:05 na Novasport 2.

Florbal Chodov
Aktualizováno 17.4. 2017 18:39
Florbal Extraligový titul

SUPERFINÁLE: Pražský Chodov obhájil titul, porazil Boleslav 3:1!

Florbalisté Chodova dokázali v Superfinále obhájit titul v Superlize mužů. V nejdůležitějším utkání sezony porazili Mladou Boleslav 3:1. V pražské O2 aréně sledovalo duel přes 11 tisíc diváků. V ženské kategorii pak nejvyšší českou soutěž vyhrály florbalistky Herbadent Praha. Ty přehrály Vítkovice 6:2.

Martin Tokoš
Aktualizováno 8.4. 2017 12:20
Reakce Události z posledních hodin

Teror ve Stockholmu? Hrůza, říkají čeští florbalisté hrající ve Švédsku!

Švédsko je Mekkou florbalu a v tuzemské prestižní soutěži působí i několik českých florbalistů. I ty pochopitelně zasáhla zpráva o teroristickém útoku v centru Stockholmu. Někdo byl v tu dobu v práci, jiný se o všem dozvěděl na tréninku. Všichni se však shodují, že je to hrůza, která se promítla do života ve skandinávské zemi.

Florbal
Aktualizováno 30.3. 2017 17:41
Florbal Česká extraliga

Letošní florbalová sezona vrcholí, ta příští nabídne tyhle změny!

Florbalová sezona ještě není u konce, ale už se hodně nahlas mluví o té příští. Čekají se totiž velké změny a navíc se o titulu mistrů světa opět bude rozhodovat v Praze.

florbal bude úspěšný?

Velká pecka! České florbalisty povede trenér světových šampiónů

Spekulace zahraničních médií se potvrdily. Trenér světových šampionů Petri Kettunen se oficiálně stal novým koučem české florbalové reprezentace. Smlouvu podepsal do prosince 2018.

Matěj Jendrišák a Warberg
Aktualizováno 9.3. 2017 20:17
přímý přenos svenska supeligan

Poslední kolo: Potopí Jendrišák tým Warbergu? Živě na VOYO!

Poslední kolo. Teď už nejde o play off, osm nejlepších už vstupenky do boje o titul má. Jde možná o víc. O poslední jízdenku pro příští ročník. Švédská florbalová Superliga možná nikdy tak dramatické poslední kolo nezažila. Tři týmy jsou ohroženy sestupem a dva z nich spadnou.