Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Šimek
08.07.
sbírka realita florbalu

Netradiční přestup: Na českou posilu se skládají fanoušci týmu!

Florbalista David Šimek si po pěti sezonách strávených v dresu Bohemians vyzkouší zahraniční angažmá. Jako novou akvizici ho představil švýcarský UHC Thun. Zajímavý je ale hlavně způsob, jakým jeho nový klub chce získat finanční prostředky na zahraniční posily.

2149143
aktualizováno 03.06.
potlesk charitativní akce

Samková zaklekla do brány, sportovci pak vybrali přes 200 tisíc!

Eva Samková a Karolína Erbanová nemají společnou jen olympijskou medaili z Koreje. Možná, že už víte že obě chodily na základní školu ve Vrchlabí, nejspíš ale netušíte, že společně vyhrály turnaj ve florbale.

Tomáš Kafka se svou rodinou
10.05.
loučení vydržel 23 let

Brankáři kvůli němu začali nosit číslo 69! Florbalová legenda končí

Gólman Tomáš Kafka se rozhodl skončit. Dlouholetá opora Tatranu i české reprezentace říká velkému florbalu Sbohem. První zápas odchytal za střešovický tým v roce 1995, mezi elitou vydržel neuvěřitelných 23 let! Ještě ve své éře se potkával s gólmany, kteří na svých zádech začali nosit číslo 69, neboť Kafka býval jejich vzor…

Prásk.tv píše:

Uniklo o víkendu
čtěte o tématu florbal na Prásk.tv
Black Angels při nástupu a štrupna Jakuba Votruby
aktualizováno 01.04.
bizarní neuvěřitelný příběh

Florbal řeší kauzu špatné štrupny. I ta rozhodla o postupu do finále!

Prostředí českého florbalu řeší jeden velmi bizarní příběh ze druhé nejvyšší soutěže. Zápas play off, který rozhodl o postupu do boje o extraligu, rozhodla štrupna špatné barvy! Právě kvůli ní přišel trest, přesilovka i jeden z rozhodujících gólů.

Florbal magazín na NOVA Sport
aktualizováno 25.01.
video nový projekt

Premiéra Florbal magazínu na NOVA Sport: To je i Max Wahlgren!

Se startem roku 2018 je ve florbalovém světě nový projekt. NOVA Sport přináší Florbal magazín! Můžete se těšit na čtvrthodinový pořad, který mapuje dění ve stále populárnějším sportu!

Úspěchy českých sportovců
25.12.
Akce roku česká stopa

Sportovní akce 2017: Smích, slzy, úspěchy i vztek českých sportovců

Ani letos se nejvýznamnější sportovní akce neobešly bez českých sportovců. Podívejte se na jejich stručný přehled a připomeňte si tak nejhezčí sportovní okamžiky z pohledu českého diváka ve finišujícím roce 2017.

Florbal
aktualizováno 09.12.
Florbal Mistrovství světa

Florbalistky sahaly po bronzu. Náskok ale ztratily a jsou čtvrté!

České florbalistky podlehly v duelu o 3. místo na mistrovství světa v Bratislavě Švýcarsku 2:3 a na druhou medaili v historii nedosáhly. Hattrickem o tom rozhodla Corin Rüttimanová, vítěznou branku dala v 50. minutě z trestného střílení.

Martina Řepková
05.12.
MS 2017 mistrovství světa

Cesta do semifinále: Florbalistky budou muset porazit Polsko

Florbalistky Polska porazily na mistrovství světa v Bratislavě v předkole play off Estonsko 6:1 a ve čtvrtfinále budou soupeřkami českého týmu.

České florbalistky
aktualizováno 04.12.
florbal mistrovství světa

České florbalistky rozdrtily Norsko a jsou ve čtvrftinále MS!!

České florbalistky porazily v závěrečném utkání skupiny na mistrovství světa v Bratislavě výběr Norska jasně 8:0 a ze druhého místa postupují přímo do čtvrftinále celého turnaje. Tam ve středu narazí na vítěze duelu Poslko - Estonsko.

Česko - Lotyšsko na MS 2017
01.12.
wfc mistrovství světa

Florbalistky prohrávaly 0:3, pak ale Lotyšsku nasypaly 8 gólů

České florbalistky porazily při vstupu do mistrovství světa v Bratislavě Lotyšsko 8:3, i když v osmé minutě prohrávaly už 0:3. Po dvou gólech vstřelily Tereza Urbánková a Nela Jiráková. V sobotu se tým trenéra Miroslava Janovského utká s Finskem.