Guelor Kanga
16.07.
otazníky co se za tím skrývá?

Problém Kanga? Nehoda, doklady a místo generálky Sparty let domů

Sparta v přípravě nepřesvědčila. Generálka skončila prohrou 1:2 s průměrným polským týmem Zaglebie Lubin a fanoušci Letenských mluví o tom, že hodně chyběla práce Guelora Kangy. Podivné. Jak to, že tenhle středopolař poslední přípravu nehrál?

Guélor Kanga
12.07.
fotbal je na šrot

Fotbalista pražské Sparty Kanga boural! Auto zrušil na letišti. FOTO

Fotbalistům pražské Sparty začala letní příprava už dávno, ale záložník Guélor Kanga má teď o starost víc. Na letišti Václava Havla totiž naboural svůj luxusní mercedes!

aktualizováno 11.05.
3 body fotbalová liga

Tři tyče zachránily Spartu! Výhru nakonec zařídil Guelor Kanga

Fotbalisté Sparty vyhráli na hřišti Jihlavy 1:0 díky gólu Guelora Kangy. Letenští ale děkují i štěstěně, neboť třikrát zněla tyč branky, kterou střežil gólman Florin Nita. Jediný gól dal těsně před koncem Guelor Kanga, jehož střelu gólman Rakovan podcenil.

Pavel Hapal
aktualizováno 10.03.
první liga zasloužená ztráta

Letenská mizérie! Sparta ani pod Hapalem nezabrala, Karviná slaví

Fotbalová Sparta při premiéře trenéra Pavla Hapala opět selhala. Ze zápasu v Karviné bere jen jediný bod díky střele Guelora Kangy. Pak ale Letenští vyklidili hřiště a po nepřesvědčivém výkonu zaslouženě inkasovali. Vyrovnání zařídil pro domácí Tomáš Wagner.

03.02.
potlesk čínský klub nestačil

Kanga kapitán, skvělý Ben Chaim. Taková byla Sparta v přípravě

Tři góly, čisté konto a výhra 3:0. Sparťané na soustředění ve Španělsku vyhráli i druhý zápas, když se po bezbrankovém prvním poločase prosadili v druhé půli třikrát díky Zahustelovi, Ben Chaimovi a Lafatovi. S kapitánskou páskou a číslem 6 nastoupil Guelor Kanga!

02.02.
video vizitka vyslyšena

Úžasný gól Spartě i salto! Půl roku poté Kanga podepsal na Letné!

V létě poslal letenskému představenstvu krásnou vizitku. Nádherný gól oslavil saltem. Teď se stal gabonský reprezentant Guelor Kanga čtvrtou potvrzenou posilou Sparty. se stal Guélor Kanga, jenž naposledy působil v dresu Crvene Zvezdy Bělehrad.