Thibault Courtois
08.08.
fotbal Velký přestup

Courtois jde do Realu, součástí obchodu je i hvězda Chorvatů

Skoro se zdá, jako by si vedení Realu Madrid začínalo uvědomovat, že po odchodu hvězdného Cristiana Ronalda do Juventusu se hlavní zbraní týmu stane sázka na defenzivu. Z Chelsea tak přivedlo vytouženého gólmana Thibaulta Courtoise, za kterého se do Anglie bude stěhovat nadějný záložník Mateo Kovačevič.

Lionel Messi
20.02.
fotbal Liga mistrů

Chelsea remizovala s Barcelonou, Bayern rozdrtil Besiktas 5:0

Fotbalisté Chelsea remizovali v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou 1:1 a s katalánským klubem neprohráli poosmé za sebou. V 62. minutě otevřel skóre domácí Willian, ale v 75. minutě srovnal Lionel Messi, který se trefil v devátém utkání proti "Blues" vůbec poprvé. V druhém dnešním duelu Bayern Mnichov využil proti Besiktasi Istanbul přesilovku po vyloučení Domagoje Vidy z 16. minuty a díky dvěma gólům Thomase Müllera a Roberta Lewandowského zvítězil 5:0.

Arsenal vs. BATE
24.01.
fotbal Carabao Cup

Arsenal udolal Chelsea a postoupil do finále Ligového poháru

Fotbalisté Arsenalu ovládli odvetu semifinále Carabao Cupu (Ligového poháru) a po triumfu 2:1 v derby s Chelsea postoupili do finále. V něm vyzvou silný Manchester City.