Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dortmund
28.10.
Fotbal Bundesliga

Chuligáni v Dortmundu mlátili policisty tyčemi a zničili záchody!

Šílené násilnosti doprovodily utkání Bundesligy mezi Dortmundem a Herthou. Příznivci hostujícího celku měli během zápasu konflikt s policisty a mlátili je dokonce železnými tyčemi. Podle deníku Bild je výsledkem řádění fotbalových chuligánů 60 zraněných včetně pěti policistů. Bouřlivou atmosféru odnesly také toalety, ze kterých zbylo jen zbořeniště.

bitka, fotbal
13.06.
Fotbal Mistrovství světa

1200 Angličanů nesmí do Ruska: MS se bojí dalšího krveprolití!

Už zítra začíná mistrovství světa ve fotbale. Pořadatelé šampionátu neřeší jen příjemné povinnosti, ale s některými záležitostmi si stále lámou hlavu a mají obavy. Třeba z toho, jaké problémy budou dělat chuligáni. Pokud by se potkali ti ruští a angličtí, byl by to asi ten vůbec nejhorší scénář. V minulosti bylo doprovozeno setkání těchto dvou táborů násilnostmi a krvavými bitkami. Přes 1200 Angličanů dostalo zákaz do Ruska odcestovat.

David Rittich
25.03.
NHL Vyhrocený moment

Šarvátky kvůli Rittichovi: Český gólman se chtěl mstít sám! VIDEO

Byl to vyhrocený zápas. V utkání mezi Calgary a San Jose byla k vidění i šarvátka, která začala tím, že Evander Kane zajel příliš důrazně do českého gólmana Davida Ritticha. Ten po chvilce váhání přijel do chumlu hráčů a chtěl se pomstít sám. Podívejte se, jak to dopadlo.

Radek Faksa
24.01.
NHL Drsná noc

Drsné bitky Radka Faksy: Rval se 2x během první třetiny! VIDEA

Český útočník Radek Faksa rozhodně není v Dallasu proto, aby se rval, respektive to není žádný vyhlášený bitkař. Přesto se v nočním utkání proti Floridě stihl dvakrát porvat a to hned během první třetiny. Poprvé byl jeho sokem Micheal Haley, podruhé pak Derek MacKenzie. A jak to dopadlo? Podívejte se na videa uvnitř článku.