Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nicolae Stanciu
06.07.
Fotbal záhada

Rumuni v české fotbalové lize: Táhne je sem vlajka Sparty?

Česko-rumunská spolupráce se stala v poslední době pro českou nejvyšší soutěž klíčovou. V posledním roce byla představena hned čtveřice nových fotbalistů z jihovýchodu Evropy. Jednoho ulovila Slavia a zbylí tři mířili do Sparty, kde se připojili k dalšímu, který už bude příští rok kopat v Česku třetí sezonu. Co je sem ale táhne?

Nicolale Stanciu
01.06.
fotbal Krásný gól

Stanciu pálí i v reprezentaci! Takhle sestřelil Chilany! VIDEO

Prožil skvělé jaro ve Spartě a svou formu z české ligy si plynule přenesl i do rumunské reprezentace. Řeč je samozřejmě o zabijákovi Nicolaeu Stanciuovi, jenž se krásným gólem prosadil do sítě Chile!

Nicolae Stanciu
20.04.
boj o evropu první liga

Fotbalová Sparta už je třetí! Zase jí táhl Stanciu, trefil se i Kadlec

Fotbalisté Sparty konečně naplno bodovali! V páteční předehrávce 25. kola porazili tým Jablonce 2:0. Postarali se o to svými góly Nicolae Stanciu a Václav Kadlec.

Kotalík a Stanciu
25.01.
fotbal Zajímavé podrobnosti

Kotalík: Stanciu nestál víc než sto milionů, příchod Kangy vázne

Generální ředitel pražské Sparty Adam Kotalík ve čtvrtek vyvrátil, že by letenský klub zaplatil za Nicolaeho Stanciua částku 117 milionů korun. Přestupní suma prý nepořekročila hranici sto milionů.

Nicolae Stanciu
25.01.
číslo 10 parádní premiéra

První střela skončila na břevně! Tak začal Stanciu misi ve Spartě!

Tak tohle byla paráda! Rumun Nicolae Stanciu poprvé oblékl dres číslo 10 v pražské Spartě a od prvních minut na hřišti bylo znát, že je tu někdo výjimečný. První střela skončila na břevně a pak tvořivý středopolař vymýšlel jednu hezčí akci za druhou…

Nicolae Stanciu
24.01.
Fotbal Drahá posila

VIDEO: Stanciu poprvé trénoval se Spartou. Jak si rozuměl s hráči?

Včera večer došlo k nejdražšímu přestupu v české lize. Ten dotáhnula Sparta, která do týmu přivedla dalšího cizince, tentokrát rumunského záložníka Nicolaeu Stanciu. Pražský klub za něj zaplatil Anderlechtu Brusel podle informací ČTK 4,6 milionu eur (asi 117 milionů korun). Stanciu se už stihl účastnit prvního tréninku Sparty. Jak mu to šlo? Podívejte se sami na videu.

Nicolae Stanciu a Adam Kotalík
23.01.
fotbal První dojmy

Vysněná posila Sparty! Co vzkázal Stanciu po podpisu smlouvy?

Nicolae Stanciu je konečně sparťanem! Ve středu definitivně podepsal s pražským klubem smlouvu a pak poprvé promluvil coby nový player pátého týmu HET ligy. Co všechno řekl?

Andrea Stramaccioni
23.01.
Fotbal Nová posila

Stramaccioni o příchodu Stanciua: Proč si pořídil tak drahého hráče?

Sparta dnes oficiálně potvrdila příchod rumunského reprezentanta Nicolae Stanciua. Ten se tak podle zákulisních informací stal nejdražším fotbalistou v historii české ligy. Pražané za něj mají zaplatit Anderlechtu asi 117 milionů korun. Proč trenér Stramaccioni stál o tak drahého hráče? Na to odpověděl v klubovém rozhovoru.

Nicolae Stanciu
aktualizováno 23.01.
Fotbal Vše je dotaženo

Hotovo, potvrzeno: Stanciu už je Sparty. Bude nosit číslo legendy!

Nicolae Stanciu je oficiálně hráčem Sparty. Klub to dnes potvrdil na svém webu. Podle zákulisních informací je čtyřiadvacetiletý Rumun nejdražším hráčem v historii české ligy. Pražský klub za něj zaplatí Anderlechtu Brusel podle informací ČTK 4,6 milionu eur (asi 117 milionů korun).

Řepka a Stanciu
18.01.
fotbal Hodnocení hvězdy

Řepka se obul do Stanciua: Co vzkázal posile Sparty?

Už jen administrativní krůčky dělí vedení fotbalové Sparty od získání rumunského záložníka Nicolaeho Stanciua. Zdaleka ne všichni v něm však vidí spasitele, jenž natolik pozvedne hru utrápené Sparty. Skeptický je v tomto směru třeba legendární zadák Tomáš Řepka, který se na adresu hbitého středopolaře vyjádřil na sociální síti.