Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ragnhild Haga
aktualizováno 15.02.
zoh 2018 bežecké lyžování

Desítku volně ovládla debutantka, bronz získaly dvě závodnice!

Závod v běhu na lyžích na 10 km volně v Pchjongčchangu vyhrála překvapivě olympijská debutantka Ragnhild Hagaová z Norska, patnáctá žena ze sobotního skiatlonu. Nejlepší z českých reprezentantek Petra Nováková obsadila stejně jako v úvodním závodu 28. místo.

Petra Nováková, Eva Samková, Kateřina Vojáčková
24.01.
zoh 2018 královna krásy

Půvabné krásky české výpravy na olympiádu: Hlasujte o té nejhezčí!

Českou republiku nebudou na zimní olympiádě v Pchjongčchangu zastupovat pouze skvělé sportovkyně, ale také půvabné krásky. Redakce Novasport vybrala pět nejhezčích reprezentantek a vy na konci článku můžete rozhodnout o tom, která se vám líbí nejvíce.

Petra Nováková
04.01.
zimní sporty tour de ski

Novákovou připravila o lepší umístění lyže, Jakš doběhl třicátý

Běžkyni Petru Novákovou připravila o body ve čtvrté etapě Tour de Ski ztráta lyže v posledním kole. Česká jednička proto na volné desítce s hromadným startem v Oberstdorfu dojela jednatřicátá. Vítězstvím si upevnila vedení v Tour Norka Ingvild Flugstad Östbergová.

Petra Nováková
31.12.
potlesk jede jí to

Parádní závod: Nováková je na Tour de Ski zatím na 14. místě!

Petra Nováková doběhla čtrnáctá v druhé etapě Tour de Ski na 10 km klasicky v Lenzerheide a stejné místo jí patří v průběžném pořadí. Zvítězila norská lyžařka Ingvild Flugstad Östbergová a vede i celkově.

Petra Nováková
30.12.
fis lyžařská tradice

České překvapení: Sourozenci Novákovi brali na Tour de Ski body!

Na úvod Tour de Ski příjemně překvapili sourozenci Petra a Michal Novákovi, kteří dokázali jako první z českých běžců na lyžích v této sezoně postoupit z kvalifikace sprintu. Vyřazovací část ve švýcarském Lenzerheide pro ně pak skončila ve čtvrtfinále.