Jaromír Jágr
08.02.
Hokej WSM Liga

"Borci, musím jít," loučil se Jágr s novináři. Koleno tvrdou hru ustálo

Jágrmánie se přesunula do Přerova, kde Rytíři ve středu odehráli zápas se Zubry, který prohráli 1:2. Jaromír Jágr na jedinou branku Kladna asistoval. Po zápase měl celkem dobrou náladu, vysekl poklonu soupeři a byl rád, že jeho koleno vydrželo tvrdou přerovskou hru. „Borci, musím jít,“ řekl s úsměvem novinářům po několikáté položené otázce a jel zase domů.

07.02.

Důsledně hlídaný Jágr: V Přerově asistoval, Rytíři ale prohráli!

Jaromír Jágr nastoupil za Kladno ke svému druhému zápasu ve WSM lize. Rytíři se představili na ledě Přerova, ale ani s legendární osmašedesátkou Zubry porazit nedokázali. Domácí vyhráli 2:1. Jedinou branku Kladna dal mladík Adam Kubík, kterému Jágr asistoval.

07.02.

Jágrův zápas v Přerově: Chce dát první gól! Proč nejede s týmem?

Jaromíra Jágra čeká další zápas v dresu kladenských Rytířů. Ti jedou v rámci 47. kola do Přerova. Kladenský král však nejede autobusem se svým týmem, ale na čtyřhodinovou cestu se vydá po vlastní ose. Dá svůj premiérový gól ve WSM lize? A odehraje celý zápas? To jsou dvě hlavní otázky, které zajímají hokejové nadšence.

Zubr Přerov
23.12.

Násilnosti v Přerově: Chuligáni chtěli na střídačku, přerušovalo se

Poslední kolo WSM ligy před Vánoci nabídlo mimo jiné i vyhecovaný souboj Přerova a Karlových Varů. Až do konce druhé třetiny to bylo 1:1, ale pak Energie využila dvojnásobnou přesilovku a ujala se vedení. To ovšem neunesli někteří příznivci domácího celku a snažili se dostat na střídačku karlovarského týmu. Zastavit je musela ochranka a zápas se na několik minut přerušil.