Juraj Jurík
14.09.
Hokej Juniorská extraliga

Distanc na 9 měsíců: Kouč Vsetína ovlivnil zápas, nařídil dostat gól!

Trenér Juraj Jurík má za sebou pět sezon na střídačce extraligového Zlína a nespočet dalších zkušeností v hokejovém prostředí. To, co však udělal během utkání juniorské nejvyšší soutěže, to se dá označit jako velmi nešťastné rozhodnutí. Gólmana Vsetína, který trénuje, navedl, aby inkasoval gól. Nechtěl totiž, aby jeho mužstvo hrálo v prodloužení v oslabení.

Jaromír Jágr
08.02.
Hokej WSM Liga

"Borci, musím jít," loučil se Jágr s novináři. Koleno tvrdou hru ustálo

Jágrmánie se přesunula do Přerova, kde Rytíři ve středu odehráli zápas se Zubry, který prohráli 1:2. Jaromír Jágr na jedinou branku Kladna asistoval. Po zápase měl celkem dobrou náladu, vysekl poklonu soupeři a byl rád, že jeho koleno vydrželo tvrdou přerovskou hru. „Borci, musím jít,“ řekl s úsměvem novinářům po několikáté položené otázce a jel zase domů.

07.02.

Důsledně hlídaný Jágr: V Přerově asistoval, Rytíři ale prohráli!

Jaromír Jágr nastoupil za Kladno ke svému druhému zápasu ve WSM lize. Rytíři se představili na ledě Přerova, ale ani s legendární osmašedesátkou Zubry porazit nedokázali. Domácí vyhráli 2:1. Jedinou branku Kladna dal mladík Adam Kubík, kterému Jágr asistoval.

07.02.

Jágrův zápas v Přerově: Chce dát první gól! Proč nejede s týmem?

Jaromíra Jágra čeká další zápas v dresu kladenských Rytířů. Ti jedou v rámci 47. kola do Přerova. Kladenský král však nejede autobusem se svým týmem, ale na čtyřhodinovou cestu se vydá po vlastní ose. Dá svůj premiérový gól ve WSM lize? A odehraje celý zápas? To jsou dvě hlavní otázky, které zajímají hokejové nadšence.

Zubr Přerov
23.12.

Násilnosti v Přerově: Chuligáni chtěli na střídačku, přerušovalo se

Poslední kolo WSM ligy před Vánoci nabídlo mimo jiné i vyhecovaný souboj Přerova a Karlových Varů. Až do konce druhé třetiny to bylo 1:1, ale pak Energie využila dvojnásobnou přesilovku a ujala se vedení. To ovšem neunesli někteří příznivci domácího celku a snažili se dostat na střídačku karlovarského týmu. Zastavit je musela ochranka a zápas se na několik minut přerušil.