Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radim Rulík
18.01.
hokej Posila Sparty

Sparta má dalšího kouče. Výborného doplní Rulík!

Uznávaný hokejový kouč Radim Rulík vydržel bez angažmá pouze devět dní. Poté, co ho pro neuspokojivé výsledky odvolal Litvínov, se dohodl na anagažmá v pražské Spartě. Na její střídačce vytvoří rovnocenné trenérské duo se zkušeným Františkem Výborným.

Hokejisté Třince
12.01.
hokej 39. kolo

Extraliga: Třinec vyhrál počtvrté v řadě, derby vyznělo pro Pardubice

Šest zápasů měla v pátek na programu hokejová Tipsport extraliga. Vysoké výhry slaví Třinec, Kometa či Zlín, ve východočeském derby pak zvítězily Pardubice na ledě Hradce Králové.

Jiří Šlégr s mistrovským titulem 2015
aktualizováno 09.01.
hokej Změna kouče

Střídání stráží: Litvínov odvolal Rulíka, šéfem střídačky je Šlégr!

Hokejisty extraligového Litvínova již nepovede jako hlavní trenér Radim Rulík. Vedení aktuálně předposledního týmu soutěže jej odvolalo z funkce a šéfem nového realizačního týmu jmenovalo olympijského vítěze z Nagana Jiřího Šlégra, který je zároveň předsedou představenstva klubu.

Sparta - Kometa
22.12.
hokej Plný dům

Zápas Sparty s Brnem sledovala nejvyšší návštěva sezony

Šesti zápasy pokračovala v pátek hokejová Tipsport extraliga. Díky výhře 3:2 nad Brnem zabrala Sparta, jejíž triumf sledovala nejvyšší návštěva sezony (16 343 diváků). Vedoucí Plzeň naopak padla po nájezdech v Mladé Boleslavi.

Vlak Komety Brno
aktualizováno 22.12.
Modrobílá tsunami

Praha v pozoru! Řítila se na ni tisícovka fanoušků z Brna

Při večerním hokejovém utkání Tipsport extraligy mezi Spartou a brněnskou Kometou bylo pořádné horko. Do hlavního města totiž vlakem zamířila spolu s hráči i početná skupina moravských fanoušků, kteří zápas v honosné O2 areně vzali opět hodně vážně.