Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Ester Ledecká
05.12.
světový pohár rozhodla se

Ledecká pojede i superobří slalom! Pak už přijde snowboard

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká nastoupí v sobotu k superobřímu slalomu Světového poháru v alpském lyžování ve Svatém Mořici. Poté už se však přeorientuje na snowboard.

Michal Šlesingr na střelnici
02.12.
Start biatlonové sezony

Davidová střelbou potopila štafetu, nedařilo se ani smíšené dvojici

Smíšené závody, kterými dnes ve slovinské Pokljuce začal Světový pohár biatlonistů, se českým reprezentantům příliš nevydařily. Lépe si vedli Eva Puskarčíkvá s Michalem Šlesingrem, kteří skončili v závodě dvojic desátí. Smíšená štafeta ve složení Veronika Vítková, Markéta Davidová, Tomáš Krupčík a Michal Krčmář byla kvůli špatné střelbě až čtrnáctá.

Kikkan Randallová strávila v nemocnici dlouhé týdny
aktualizováno 27.11.

GALERIE: Kikkan Randallová bojuje s rakovinou

V Pchjongčchangu zažila jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, od té doby se její život od základu změnil. Krátce po olympiádě ukončila zlatá Kikkan Randallová kariéru a dozvěděla se, že má rakovinu prsu. Na prvním závodě světového poháru ji lyžařští kolegové na dálku krásně podpořili.

Kikkan Randallová
aktualizováno 27.11.
Krásné gesto

Růžová podpora olympijské vítězky: Běžkařka bojuje s rakovinou

V Pchjongčchangu zažila jeden z nejkrásnějších okamžiků v životě, od té doby se její život od základu změnil. Krátce po olympiádě ukončila zlatá Kikkan Randallová kariéru a dozvěděla se, že má rakovinu prsu. Na prvním závodě světového poháru ji lyžařští kolegové na dálku krásně podpořili.

Michal Krčmář
21.05.
galavečer vyhlášení ankety

Biatlonistou roku se poprvé v kariéře stal Michal Krčmář

Stříbrný medailista z olympiády v Pchjongčchangu Michal Krčmář se poprvé v kariéře stal českým biatlonistou roku.

Ester Ledecká
25.04.
Ledecká Špatné zprávy

Ledecká potvrdila rozchod: Odešel jeden z členů jejího týmu!

Dvojnásobná olympijská vítězka Ester Ledecká má o jednoho důležitého člena svého týmu méně. Fyzioterapeut Jakub Marek totiž po sezóně u české lyžařky a snowboardistky končí.

Tisková konference Ester Ledecké - 4
16.04.
zimní sporty plány šampionky

Ledecká ukončila sezonu a její tým prozradil, co teď bude dělat!

Dvojnásobná olympijská šampionka Ester Ledecká ukončila sezonu a konečně si může odpočinout. Na závěr náročné sezony si na lyžích ještě odjezdila sjezdařské závody kategorie FIS a následně prozradila, co ji v nejbližších dnech čeká.

Anders Besseberg
12.04.
biatlon to ještě chybělo...

Rozklad světového biatlonu?! Vedení čelí obrovskému skandálu

Na začátku týdne proběhla policejní razie v centrále Mezinárodní biatlonové unie, která sídlí v rakouském Salcburku. Kriminální policie ve středu potvrdila, že podezřívají vrcholné funkcionáře z dopingu a korupce!

Ester Ledecká
06.04.
alpské lyžování závod fis

Ester zase vítězí! Ve středu byla ve Francii třetí, dnes slalom ovládla

Ve středu si Ester Ledecká dojela ve francouzském Les Menuires pro třetí příčku v obřím slalomu kategorie FIS. Dvojnásobná olympijská šampionka pak stejnou disciplínu v pátek ovládla.

Ledecká a Veithová
29.03.
Zlatá jízda Unikátní video

VIDEO: Proč získala Ledecká zlatou ve sjezdu? Zde je odpověď!

I když už od olympijských her v Pchjongčchangu uplynul nějaký ten pátek, fantastický úspěch dvojnásobně zlaté Ester Ledecké je pořád v živé paměti. Svět uhranula hlavně nečekaným vítězstvím v superobřím slalomu, kde Rakušanku Annu Veithovou předčila o jednu jedinou setinu vteřinu. Teď uvidíte proč!