Tomáš Satoranský
29.12.
NBA Basketbalová noc

Satoranského Washington nestačil na Bulls, prohrál potřetí v řadě!

Basketbalisté Washingtonu v NBA opět prohráli, a to doma 92:101 s Chicagem. Příliš se nevedlo ani Tomáši Satoranskému, který se vrátil do základní sestavy, ale trápil se střelecky a za 38 minut nasbíral devět bodů, čtyři doskoky, tři asistence, dva zisky a blok.

23.12.

Satoranský hrál svůj nejdelší zápas. Proti Phoenixu měl 17 bodů!

Basketbalisté Washingtonu s Tomášem Satoranským v základní sestavě museli odehrát nejdelší utkání v tomto ročníku NBA, ale po třetím prodloužení se mohli radovat z vítězství nad Phoenixem 149:146. Český rozehrávač opět vylepšil svůj rekord v počtu odehraných minut a některá sezónní maxima. Hlavní zásluhu na ukončení série proher měl Bradley Beal, který poprvé v kariéře zkompletoval triple double.

Bradley Beal
06.12.
nba náprava nezdaru

Famózní Beal nastřílel 51 bodů! I díky němu Satoranský slavil

Basketbalisté Washingtonu odčinili den starou potupnou prohru v Utahu a na palubovce Portlandu slavili důležité vítězství 106:92. Tomáš Satoranský se na vítězství Wizards podílel sedmi body.