Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Nikoleta Abbatantuono
11.07.
Atletka Silný příběh

Krásnou Nikoletu změnila nemoc. Teď talentovaná atletka zemřela!

Tento příběh by vydal na knihu, která ovšem nemá šťastný konec. Nikoleta Abbatantuono byla krásná atletka ze Slovenska, které byla předpovídána slibná budoucnost. Dvacetiletá chodkyně však podlehla zákeřné rakovině. Stejná nemoc vzala slovenské reprezentantce i mámu.

Jakub Vadlejch
aktualizováno 26.05.
snažil se diamantová liga

Nová pravidla oštěpu: Tři Němci na bedně, Vadlejch těsně za nimi

Oštěpař Jakub Vadlejch skončil na mítinku atletické Diamantové ligy v Eugene čtvrtý za 85,40 metru. Stupně vítězů měly stejně jako na předchozím diamantovém mítinku v Dauhá čistě německé obsazení. Znovu vyhrál olympijský vítěz Thomas Röhler, tentokrát v rekordu mítinku 89,88 metru.

Adam Sebastian Helcelet a Denisa Rosolová
18.05.
Po porodu Šťastný pár

Skvělá zpráva: Atletka Rosolová porodila. S Helceletem má dceru!

Bývalá atletka Denisa Rosolová porodila. Blesku to potvrdil Rosolové partner Adam Sebastian Helcelet, se kterým má dceru Evelin. Porod proběhl v pořádku během čtvrtka v pražské nemocnici u Apolináře.

Prásk.tv píše:

Déjà Mattox - 1
čtěte o tématu atletka na Prásk.tv
Denisa Rosolová
01.05.
Bývalá atletka Krásné období

Zakulacená Rosolová: Takhle vypadá chvíli před porodem! FOTO

Začátkem května, tedy možná každým dnem, bude bývalá atletka Denisa Rosolová rodit. Se svým partnerem Adamem Sebastianem Helceletem čeká holčičku. Během těhotenství se pořádně zakulatila. Podívejte se, jaké bříško těsně před porodem má.

Barbora Špotáková oslavuje titul mistryně světa
aktualizováno 18.01.
Atletika Olympijská vítězka

Oštěpařka Barbora Špotáková přerušila kariéru! Čeká miminko

Česká oštěpařka Barbora Špotáková bude dvojnásobnou maminkou. Její čtyřletý syn Janek se tak v létě může těšit na sourozence. Atletka roku 2017 tak po úspěšné sezóně přerušuje kariéru, k oštěpu by se ale ještě ráda vrátila.

Oscar Pistorius
aktualizováno 03.08.
záhada trable hvězdy paralympiády

Pistorius musel do nemocnice! Lékaři zkoumali, zda neměl infarkt

Bývalá hvězda paralympijských her Oscar Pistorius má nové problémy. Jihoafrický atlet, který si ve vězení odpykává trest za zabití své snoubenky Reevy Steenkampové, byl hospitalizován do nemocnice kvůli bolestem na hrudi. Spekuluje se i o infarktu.

Zuzana Hejnová peče cukroví
aktualizováno 23.12.
Vánoce Tajná receptura

Atletka Hejnová inspiruje: To je můj recept na neobyčejné cukroví!

Pokud se ještě na poslední chvíli chystáte upéct nějaké to cukroví, možná vás inspiruje atletka Zuzana Hejnová. Svůj recept prozradila exkluzivně štábu televize Nova. Nečekejte však něco obyčejného, za to je to velmi jednoduché.

Barbora Špotáková
aktualizováno 09.09.
prostě bára pořád na to ještě má

Stylové loučení: Špotáková zakončila sezonu na bedně!

Oštěpařka Barbora Špotáková obsadila na závěrečném mítinku atletické Diamantové ligy v Bruselu druhé místo. Trojnásobná olympijská medailistka hodila pátým pokusem 63,78 metru, vítězná Lotyška Madara Palameikaová vylepšila hned v úvodní sérii národní rekord na 66,18.

Usain Bolt v Riu s oštěpem
21.08.
video opravdový talent

Šoumen Bolt s oštepem? Všichni se divili, kam až dohodil!

Devět zlatých z olympiády už má. Tak možná přišla nová výzva. Usain Bolt ukázal vytrvalým fanouškům na stadionu v Riu, jak dobře umí házet oštěpem. I Bára Špotáková by tleskala. A kdoví, jestli se nezačínají bát desetibojaři.

Usain Bolt
aktualizováno 18.08.
dvoustovka je prostě nejlepší

Závěr vypustil, pak se křenil na soupeře. Bolt prolétl do finále

Po vítězství v běhu na sto metrů Usain Bolt jasně ukázal, že bude v Riu útočit na zlatou olympijskou medaili i na dvoustovce. Semifinále zvládl sprinterský fenomén z Jamajky suverénně, chvíli dokonce jen vyklusával, přesto zaběhl své letošní maximum 19,78 sekundy.