Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Rozloučení s Janou Novotnou
aktualizováno 27.11.
tenis pohřeb v brně

Česko plakalo pro Novotnou. Na pohřbu mluvila i zdrcená Kvitová

Minulý týden otřásla sportovní svět zpráva o smrti české tenistky Jany Novotné, která ve svých 49 letech podlehla rakovině. Dnes se s wimbledonskou vítězkou rozloučila její rodina, přátelé ale například i Petra Kvitová, Jan Kodeš, nebo bývalá parťačka Helena Suková.

Rodina Jany Novotné na pohřbu a blízcí
aktualizováno 27.11.

GALERIE: Rozloučení s Janou Novotnou

GALERIE: Rozloučení s Janou Novotnou

Jana Novotná
26.11.
Tenis Wimbledonská hrdinka

Poslední loučení s Novotnou: Pohřeb se koná v pondělí v Brně!

Dnes je to týden, co svět opustila wimbledonská vítězka Jana Novotná. Ve věku 49 let podlehla rakovině. Poslední rozloučení se s držitelkou tří olympijských medailí koná v pondělí od 12:30 v obřadní síni brněnského krematoria v Jihlavské ulici.

Prásk.tv píše:

Jana Novotná
čtěte o tématu Jana Novotná na Prásk.tv
Martina Navrátilová a Jana Novotná
aktualizováno 23.11.
tenis životní kamarádky

Navrátilová řekla o Novotné, jak moc v jejím životě znamenala!

Smrt české tenistky Jany Novotné, která se mohla jako jedna z mála pyšnit i vítězstvím ze slavného Wimbledonu, zasáhla její rodinu, ale i blízké kamarády. Mezi ty nejvěrnější se řadila i další tenisová legenda Martina Navrátilová, které v rozhovoru pro New York Times prozradila, jak moc pro ni Jana v životě znamenala.

Novotná a Kostřica
aktualizováno 22.11.
tenis Výpověď lékaře

Novotná bojovala až do konce! Co o ní prozradil její lékař?

S Janou Novotnou neodešla jen legendární tenistka, ale také skvělý a obětavý člověk. Ve chvílích, kdy měla myslet nejvíc sama na sebe, pomáhala druhým a to i úplně cizím lidem. Co o ní prozradil její ošetřující lékař Rom Kostřica?

Jana Novotná s maminkou Libuší
22.11.
tenis dojemná zpověď

Maminka Jany Novotné prozradila, o čem se spolu bavily před smrtí

Na začátku týdne zasáhla všechny tenistové fanoušky šokující zpráva o úmrtí české vítězky Wimbledonu Jany Novotné. Ta ve svých 49 letech podlehla rakovině a chybět bude především své rodině. Pro web Blesk.cz exkluzivně promluvila její maminka Libuše Novotná. O čem spolu s Janou mluvily?

Jana Novotná a vévodkyně z Kentu.
21.11.
Tenis Další smutná zpověď

Vévodkyně, které Novotná plakala na rameni: Toto o Janě řekla!

Když se řekne Jana Novotná, každému se vybaví moment z finále Wimbledonu 1993, ve kterém prohrála se Steffi Grafovou. I když v rozhodujícím setu vedla 4:1, nakonec prohrála 4:6. Následoval ceremoniál finalistek, během kterého se Novotná rozplakala vévodkyni z Kentu na rameni. A právě tato žena, která byla tehdy podporou české hráčky, je z její smrti zdrcena.

Jana Novotná s maminkou Libuší
21.11.
Ze soukromí Otázka dědictví

Novotná vydělala stovky milionů: Kdo má nárok na její majetek?

Moc se o ní v posledních letech nevědělo. O to víc mnoho lidí po celém světě smrt Jany Novotné překvapila. Zhruba od roku 2010 žila v rodném Brně, respektive kousek od něj, kam se přestěhovala po patnácti letech z Floridy se svou přítelkyní Iwonou. Novotná si během své kariéry vydělala zhruba 220 milionů korun. Nabízí se tak otázka, kdo majetek bývalé ženské dvojky bude dědit?

Jana Novotná a Iwone Kuczyňská
21.11.
tenis nemluvila o ní

Životní láska tenistky Novotné: Utajovaná přítelkyně z Polska!

V pondělí zasáhla český tenis zdrcující zpráva a smrti wimbledonské vítězky Jany Novotné. Bývalá světová dvojka podlehla rakovině v pouhých 49 letech a po konci aktivní kariéry se spíše držela v ústraní. Kde ale tahle tenisová legenda vlastně žila a s kým?

Jana Novotná s přítelkyní
aktualizováno 21.11.

GALERIE: Jana Novotná a její přítelkyně Iwona Kuczyňská

V pondělí zasáhla český tenis zdrcující zpráva a smrti wimbledonské vítězk Jany Novotné. Bývalá světová dvojka podlehla rakovině v pouhých 49 letech a po konci aktivní kariéry se spíše držela v ústraní. Kde ale tahle tenisová legenda vlastně žila a s kým?