Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a Jana Novotná
aktualizováno 15.07.
wimbledon dojemné poděkování

Do nebe pro Janu. Chci jí ten titul věnovat, svěřila se Krejčíková

Barbora Krejčíková po výhře ve finále Wimbledonu poslala po objetí s parťačkou Kateřinou Siniakovou do nebe polibek. Byl pro Janu Novotnou. Právě česká turnajová legenda byla ještě donedávna trenérkou Krejčíkové. Bohužel loni zemřela.

Petra Kvitová, Martina Navrátilová a rodiče Jany Novotné
05.05.
Tenis Emoce v Praze

Kvitová brečela kvůli přepadení, Navrátilová pro Novotnou! VIDEO

Turnaj WTA v Praze byl povedený a díky skvělé návštěvnosti se odehrál ve výborné atmosféře. Finálový den ale doprovodily emoce a plno slz. Před začátkem titulového zápasu se držela minuta ticha za Janu Novotnou. Po skončení pak měla vítězný proslov Petra Kvitová, která vzpomínala i na svůj návrat na kurt, který byl vzhledem ke zranění po přepadení v jejím bytě velmi složitý. Ani Kvitová se neubránila pláči.

Rozloučení s Janou Novotnou
aktualizováno 27.11.
tenis pohřeb v brně

Česko plakalo pro Novotnou. Na pohřbu mluvila i zdrcená Kvitová

Minulý týden otřásla sportovní svět zpráva o smrti české tenistky Jany Novotné, která ve svých 49 letech podlehla rakovině. Dnes se s wimbledonskou vítězkou rozloučila její rodina, přátelé ale například i Petra Kvitová, Jan Kodeš, nebo bývalá parťačka Helena Suková.

Prásk.tv píše:

Jana Novotná
čtěte o tématu Jana Novotná na Prásk.tv
Rodina Jany Novotné na pohřbu a blízcí
aktualizováno 27.11.

GALERIE: Rozloučení s Janou Novotnou

GALERIE: Rozloučení s Janou Novotnou

Jana Novotná
26.11.
Tenis Wimbledonská hrdinka

Poslední loučení s Novotnou: Pohřeb se koná v pondělí v Brně!

Dnes je to týden, co svět opustila wimbledonská vítězka Jana Novotná. Ve věku 49 let podlehla rakovině. Poslední rozloučení se s držitelkou tří olympijských medailí koná v pondělí od 12:30 v obřadní síni brněnského krematoria v Jihlavské ulici.

Martina Navrátilová a Jana Novotná
aktualizováno 23.11.
tenis životní kamarádky

Navrátilová řekla o Novotné, jak moc v jejím životě znamenala!

Smrt české tenistky Jany Novotné, která se mohla jako jedna z mála pyšnit i vítězstvím ze slavného Wimbledonu, zasáhla její rodinu, ale i blízké kamarády. Mezi ty nejvěrnější se řadila i další tenisová legenda Martina Navrátilová, které v rozhovoru pro New York Times prozradila, jak moc pro ni Jana v životě znamenala.

Novotná a Kostřica
aktualizováno 22.11.
tenis Výpověď lékaře

Novotná bojovala až do konce! Co o ní prozradil její lékař?

S Janou Novotnou neodešla jen legendární tenistka, ale také skvělý a obětavý člověk. Ve chvílích, kdy měla myslet nejvíc sama na sebe, pomáhala druhým a to i úplně cizím lidem. Co o ní prozradil její ošetřující lékař Rom Kostřica?

Jana Novotná s maminkou Libuší
22.11.
tenis dojemná zpověď

Maminka Jany Novotné prozradila, o čem se spolu bavily před smrtí

Na začátku týdne zasáhla všechny tenistové fanoušky šokující zpráva o úmrtí české vítězky Wimbledonu Jany Novotné. Ta ve svých 49 letech podlehla rakovině a chybět bude především své rodině. Pro web Blesk.cz exkluzivně promluvila její maminka Libuše Novotná. O čem spolu s Janou mluvily?

Jana Novotná a vévodkyně z Kentu.
21.11.
Tenis Další smutná zpověď

Vévodkyně, které Novotná plakala na rameni: Toto o Janě řekla!

Když se řekne Jana Novotná, každému se vybaví moment z finále Wimbledonu 1993, ve kterém prohrála se Steffi Grafovou. I když v rozhodujícím setu vedla 4:1, nakonec prohrála 4:6. Následoval ceremoniál finalistek, během kterého se Novotná rozplakala vévodkyni z Kentu na rameni. A právě tato žena, která byla tehdy podporou české hráčky, je z její smrti zdrcena.

Jana Novotná s maminkou Libuší
21.11.
Ze soukromí Otázka dědictví

Novotná vydělala stovky milionů: Kdo má nárok na její majetek?

Moc se o ní v posledních letech nevědělo. O to víc mnoho lidí po celém světě smrt Jany Novotné překvapila. Zhruba od roku 2010 žila v rodném Brně, respektive kousek od něj, kam se přestěhovala po patnácti letech z Floridy se svou přítelkyní Iwonou. Novotná si během své kariéry vydělala zhruba 220 milionů korun. Nabízí se tak otázka, kdo majetek bývalé ženské dvojky bude dědit?