Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Kryštof Krýzl
28.01.
Smůla Olympijské hry

Špatná zpráva pro výpravu ČR na ZOH: Kvůli zranění vypadl Krýzl!

Česko hlásí první ztrátu ve výpravě na olympijské hry, které se konají už v únoru v jihokorejském Pchjongčchangu. Neodcestuje totiž sjezdař Kryštof Krýzl, který se zranil při generálce v Ga-Pa. Podle dostupných informací si po pádu přetrhl křížový vaz v koleni. Krýzl bude muset podstoupit operaci. Aktuálně se tak řeší, kdo ho nahradí.

David Poisson
14.11.
Smrt Takhle to bylo

Detaily tragické smrti sjezdaře Poissona: Neměl šanci přežít!

Ještě včera nechtěl svaz podrobnosti o smrti Davida Poissona komentovat. Dnes už byl sdílnější. Pětatřicetiletý sjezdař narazil ve vysoké rychlosti do stromu. Při pádu se dostal přes ochranné sítě u trati. Na místě zemřel.

David Poisson
14.11.
Video Z jeho kariéry

Zesnulý sjezdař Poisson: Těžké pády? Smrti byl blízko už dříve!

Včera obletěla svět smutná zpráva o smrti francouzského sjezdaře Davida Poissona. Zemřel ve věku 35 let po těžkém pádu na tréninku v kanadském zimním středisku Nakiska. V jeho kariéře bylo ovšem víc ošklivě vypadajících pádů, které nakonec vždy skončily maximálně zraněním.

David Poisson
aktualizováno 13.11.
Sjezdař Smutná zpráva

Po fatální chybě v tréninku zemřel francouzský sjezdař Poisson (35)!

Šokující zpráva přišla z Kanady. Francouzský sjezdař David Poisson zemřel po fatální chybě v tréninku. Bylo mu teprve 35 let. Jeho zranění byla neslučitelná se životem. Nehoda se stala v kanadském zimním středisku Nakiska. Zástupci francouzské lyžařské federace zatím nevydali bližší podrobnosti.