Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Max Burkhart
07.12.
Tragédie Během tréninku

Smrt mladého lyžaře (†17): Nehoda blízko místa, kde zemřel Poisson!

V polovině listopadu oběhla svět smutná zpráva o smrtelné nehodě Davida Poissona, který zemřel během tréninku francouzského týmu, v kanadském zimním středisku Nakiska. Právě nedaleko odtud teď vyhasl další život. Sedmnáctiletý německý lyžař Max Burkhart zemřel během tréninku na závod Nor-Am Cup a to v lyžařském středisku Lake Louise.

Pohled na sjezdovku v Nakisce
aktualizováno 15.11.
video byla to předtucha?

To je svah, kde se zabil Poisson. Jeho smrt možná předpověděli

Francouzský lyžař David Poisson zemřel v pondělí na svahu sjezdovky v kanadské Nakisce. Smrt jedné z výrazných osobností Světového poháru je stále tématem. Je vůbec možné, že bronzový medailista z MS 2013 proletěl dvě záchranné sítě?

David Poisson
14.11.
Smrt Takhle to bylo

Detaily tragické smrti sjezdaře Poissona: Neměl šanci přežít!

Ještě včera nechtěl svaz podrobnosti o smrti Davida Poissona komentovat. Dnes už byl sdílnější. Pětatřicetiletý sjezdař narazil ve vysoké rychlosti do stromu. Při pádu se dostal přes ochranné sítě u trati. Na místě zemřel.

David Poisson
14.11.
Video Z jeho kariéry

Zesnulý sjezdař Poisson: Těžké pády? Smrti byl blízko už dříve!

Včera obletěla svět smutná zpráva o smrti francouzského sjezdaře Davida Poissona. Zemřel ve věku 35 let po těžkém pádu na tréninku v kanadském zimním středisku Nakiska. V jeho kariéře bylo ovšem víc ošklivě vypadajících pádů, které nakonec vždy skončily maximálně zraněním.

Sjezdař David Poisson
14.11.
tragický pád

Křížová jede do Nakisky, kde se zabil Poisson: "Byl úžasný," říká

Svět lyžování zasáhla v pondělí večer tragická zpráva. Zkušený francouzský reprezentant David Poisson zemřel po pádu při tréninku. Jeho smrt zasáhla i české reprezentanty, kteří na bronzového medailistu z MS 2013 ve Schladmingu zavzpomínali.

David Poisson
aktualizováno 13.11.
Sjezdař Smutná zpráva

Po fatální chybě v tréninku zemřel francouzský sjezdař Poisson (35)!

Šokující zpráva přišla z Kanady. Francouzský sjezdař David Poisson zemřel po fatální chybě v tréninku. Bylo mu teprve 35 let. Jeho zranění byla neslučitelná se životem. Nehoda se stala v kanadském zimním středisku Nakiska. Zástupci francouzské lyžařské federace zatím nevydali bližší podrobnosti.