Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pchjongčchang
27.03.
Příčina infekce Vyústění kauzy

Nečekané! Za norovir na olympiádě mohla voda z toalet!

Korejské úřady už mají jasno v tom, proč úvod nedávných olympijských her v Pchjongčchangu zle zasáhl norovir, který napadl hned několik desítek lidí. Prý za něj mohla voda z přenosných toalet!

Paulina Fialková a Pavol Habera
aktualizováno 20.02.
ZOH 2018 sportovní tragédie

Slovenské slzy: Biatlonistky, která se zhroutila, se zastal i Habera!

Jinde by jí zatratili, na Slovensku ale dnes prožívají příběh biatlonistky Paulíny Fialkové. Nadějná olympionička rozbíhala smíšenou štafetu, jenže na prvním střelbě netrefila sedm z osmi ran a musela na čtyři trestná kola. Po dojezdu se pak přímo v rozhovoru rozplakala…

Čeští hokejisté v Pchjongčchangu
aktualizováno 17.02.
zlatá sobota olympijská story

Ty zlaté bundy jsou kvůli nám? Tak hokejisté glosovali vítězství Ester

Jindy by jim patřily titulní strany novin. Čeští hokejisté porazili na olympijských hrách Kanadu. Jenže hodinu předtím senzačně triumfovala Ester Ledecká v lyžařském závodu superobřího slalomu. A tak měli smůlu…

Michal Jordán se raduje z gólu proti Kanadě
aktualizováno 17.02.
oh 2018 olympijský turnaj

Hokejisté porazili Kanadu! Cennou výhru přinesly nájezdy

Čeští hokejisté dokázali porazit na olympijských hrách v Koreji tým Kanady 3:2 po nájezdech. Zápas základní skupiny rozhodl chytrým zakončením Jan Kovář. Gólmana Scrivense před ním v průběhu zápasu překonali Dominik Kubalík a Michal Jordán.

Esetr Ledecká
aktualizováno 17.02.
OH 2018 olympijská fantazie

SENZACE! Ester Ledecká vyhrála zlato na lyžích, ovládla Super G!

Ester Ledecká šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Česká reprezentantka vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou. Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

Česko - Korea na OH 2018
aktualizováno 15.02.
anketa olympijský turnaj

Češi pod drobnohledem: Chyba při přesilovce, první lajna v mínusu!

Čeští hokejisté vyhráli v úvodním utkání olympijského turnaje s výběrem Koreje těsně 2:1. Reakce fanoušků se různí. Jedni mluví o blamáži, druzí o opravdu dobrém výkonu domácího výběru.

Česko - Korea na OH 2018
aktualizováno 15.02.
oh 2018 olympijský turnaj

Češi přetlačili Koreu těsně 2:1, domácím fandily i dívky z KLDR

Čeští hokejisté vyhráli v úvodním utkání olympijského turnaje s výběrem domácí Koreje těsně 2:1. Jandačovi svěřenci brzy prohrávali, ale ještě během první třetiny skóre otočili. Po celou dobu utkání podporovaly domácí tým i sešikované dívky z KLDR.

Hokej Slovinsko - USA na OH 2018
14.02.
oh 2018 pořádné překvapení

Hokejový turnaj naruby: Slováci porazili Rusy, Slovinsko Ameriku

Slovenští hokejisté se postarali na úvod olympijského turnaje o velké překvapení, když porazili ve skupině B tým olympijských sportovců z Ruska 3:2. Krátce poté pak Slovinsko přehrálo tým USA také 3:2.

Andrej Kiska v kotli fanoušků na OH 2018
aktualizováno 14.02.
frajer olympijské hry

Slovenský prezident pohrdl VIP loží. Na hokeji fandil přímo z kotle!

Tomu se říká podpora! To je prezident, jak má být! Kdepak čestná lože, Andrej Kiska se na hokejovém turnaji v Koreji vydal přímo do kotle fanoušků! A borci ze Slovenska možná i díky němu porazili favorizovaný výběr ruských hokejistů!

Šárka Pančochová
11.02.
oh 2018 kuriozní kvalifikace

Pančochová pojede finále! Pomohl jí i vítr a obrovská zima

Kvalifikace slopestylu snowboardistek na olympijských hrách v Pchjongčchangu byla v neděli nepřízni počasí zrušena. Původně měly závodnice včetně české reprezentantky Šárky Pančochové o postup do finále bojovat až v pondělí. Nakonec se pojede rovnou o medaile!