Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Řepka a Stanciu
18.01.
fotbal Hodnocení hvězdy

Řepka se obul do Stanciua: Co vzkázal posile Sparty?

Už jen administrativní krůčky dělí vedení fotbalové Sparty od získání rumunského záložníka Nicolaeho Stanciua. Zdaleka ne všichni v něm však vidí spasitele, jenž natolik pozvedne hru utrápené Sparty. Skeptický je v tomto směru třeba legendární zadák Tomáš Řepka, který se na adresu hbitého středopolaře vyjádřil na sociální síti.

Ďolíček
17.01.
fotbal Vyjasněná situace

Úleva pro Klokany! Bohemians mají jistotu setrvání v Ďolíčku

Fanoušci Bohemians mají po letech obav vytouženou jistotu, že nepřijdou o střechu nad hlavou. Katastrální úřad totiž ve středu přepsal majitele populárního Ďolíčku, který nově vlastní Hlavní město Praha. A to je připraveno s klubem v příštích dnech podepsat nájemní smlouvu.

Nicolae Stanciu
14.01.
fotbal V čem je problém?

Stanciu do Sparty? Jednání se zadrhla, agentka však věří dál

Podle belgických médií sice měl být rumunský fotbalista Nicolae Stanciu už touto dobou hráčem Sparty, tak snadné to však nebude. Zádrhel je prý v procentech z případného budoucího prodeje talentované hvězdy.

Nicolae Stanciu
13.01.
fotbal fotbal

Belgický tisk: Stanciu přestupuje do Sparty, stát bude 128 milionů

Tak už je hotovo! Tedy aspoň podle belgického tisku, který informuje o tom, že pražská Sparta se s Anderlechtem Brusel definitivně dohodla na přestupu Rumuna Nicolaeho Stanciua. Jeho pořízení prý Letenské vyjde na částku 128 milionů korun, což z něj udělá suverénně nejnákladnější ligový transfer v historii.

Lukáš Pokorný (SK Slavia Praha)
aktualizováno 13.01.
fotbal Zajímavá posila

Náhrada za Deliho? Do Slavie přestoupil stoper Pokorný

Nový kouč Slavie Jindřich Trpišovský získal první velkou zimní posilu. Z francouzského Montpellieru přestoupil spolehlivý stoper Lukáš Pokorný, jehož právě Trpišovský vedl při angažmá v Liberci.

Lukáš Mareček
11.01.
fotbal Čistka pokračuje

Kapitán přes palubu! Komu na Spartě ukázali dveře?

Zeštíhlování kádru pražské Sparty má po zahraničních hráčích další obětˇ. Tentokrát tu českou. Nové angažmá si má hledat univerzál Lukáš Mareček, který přitom ještě nedávno vykonával na Letné funkci kapitána!

Nicolae Stanciu
10.01.
fotbal Navýší nabídku?

Vysněná posila? Anderlecht tahá ze Sparty víc peněz!

Jednání mezi pražskou Spartou a belgickým Anderlechtem o příchodu rumunské hvězdičky Nicolaeho Stanciua se nejspíš zasekla na mrtvém bodě. A samozřejmě nejde o nic jiného než o peníze. Podle agenta dravého záložníka totiž český klub nabízí bruselskému celku málo.

Dušan Uhrin mladší
09.01.
fotbal Zdravotní problémy

Na mou nemoc lidi dříve umírali, řekl Uhrin z Boleslavi

Fotbalový trenér Dušan Uhrin mladší by loňský podzim nejraději zcela vymazal z paměti. Mladá Boleslav kráčela v lize od nezdaru k nezdaru, jeho samotného pak od sklonku listopadu trápila zákeřná nemoc, kvůli níž ani nemohl vést mužstvo. Co přesně mu bylo?

Fotbalisté Liberce ve vánici
03.01.
fotbal Sněhová nadílka

Sníh ochromil fotbal. Na Dukle málem přišli o mluvčí i střídačku!

Tak takhle si fotbalisté českých prvoligových klubů start zimní přípravy rozhodně nepředstavovali. Na prvním srazu po vánočních radovánkách je totiž přivítal sníh a déšť, přičemž nejhorší situace byla v tomto směru na severu Čech - v Jablonci a Liberci.

Potenciální posily pro Spartu
02.01.
fotbal Hledání tvůrce hry

Sparta hledá špílmachra! Kdo by měl nahradit Rosického?

Fotbalová Sparta vypsala zajímavý konkurz. Do svých řad hledá nového tvůrce hry - klasickou desítku, která by v kádru nahradila legendárního Tomáše Rosického. O kterých variantách na Letné vážně uvažují a na koho z vytipovaných borců byste ukázali právě vy?