Hokejový útočník Tomáš Hertl zůstává v klubu San Jose Sharks. Čtyřiadvacetiletý odchovanec pražské Slavie podepsal čtyřletou smlouvu a přijde si na slušný balík!

Mike Hoffman a Erik Karlsson
19.06.
NHL Řešení klubu

Hoffman končí v Ottawě: Partnerka hráče vyhrožovala ženě kapitána!

Je to týden, co na svět vyplula aféra kolem partnerek spoluhráčů z Ottawy Senators. Přítelkyně útočníka Mikea Hoffmana měla vyhrožovat smrtí manželce kapitána Erika Karlssona. Nařčený pár se tomu ale nadále brání a tvrdí, že jde o lež či omyl. Ať je to jakkoliv, vedení Ottawy už na tuto nepříjemnost zareagovalo a Hoffmana vyměnilo do San Jose.

Tomáš Hertl a Aneta Netolická
14.06.
sport a vztahy gratulujeme

Hokejista Hertl a jeho přítelkyně oznámili světu radostnou novinu!

Hokejista San Jose Tomáš Hertl má dávno po sezoně a tak se svojí půvabnout přítelkyní Anetou Netolickou odjeli na romantickou dovolenou. Na sociálních sítích pak fanouškům oznámili radostnou novinu!

2138576
aktualizováno 07.05.
ms 2018 posila ze san josé

Kanonýr Hertl mluvil o mistrovství světa: Vysvětloval, proč nemůže

Hokejový nároďák v Kodani čeká na zprávy ze zámoří. Po nočních zápasech skončila sezona Davidovi Pastrňákovi, Davidovi Krejčímu i Tomášovi Hertlovi. Manažer reprezentace Jiří Fischer se jistě bude snažit hvězdné útočníky přesvědčit, Tomáš Hertl hned po konci série s Vegas ale naznačil, že asi do Dánska nedorazí.

David Pastrňák
video play off

Pastrňák, Krejčí i Hertl končí! Sen o Stanley Cupu se jim rozplynul

David Pastrňák, David Krejčí ani Tomáš Hertl letos Stanley Cup nad hlavu zvedat nebudou. Boston prohrál šesté utkání série s Tampou Bay 1:3 a celkově padl 2:4 na zápasy. San José nedokázalo dát gól doma gól týmu z Las Vegas a také se loučí se sezonou.

aktualizováno 05.05.
NHL Hokejová noc

Gól dal Pastrňák i Hertl. Jejich týmy ale prohrály a hrozí jim konec

V obou nočních zápasech udělaly dva týmy předposlední krok k postupu do finále konference. Tampa porazila Boston 4:3 v prodloužení a vede 3:1 na zápasy. Bruins nepomohl ani jeden zásah Davida Pastrňáka. Vegas pak zdolalo San Jose 5:3 a vede v sérii 3:2. Ani tady gól českého útočníka Tomáše Hertla neměl v konečném účtování žádnou váhu.

Ondřej Palát
03.05.
nhl 2. kolo play off

Palát přispěl dvěma góly k výhře v Bostonu! Hertl se trefil proti Vegas

Hokejisté Tampy zvítězili na ledě Bostonu 4:1 a ujali se tak vedení v sérii 2:1 na zápasy. Dva góly v dresu Tampy zaznamenal český útočník Ondřej Palát a byl vyhlášen první hvězdou utkání. Gól zaznamenal i další český útočník Tomáš Hertl, který přispěl k výhře 4:0 nad Las Vegas.

01.05.

Palát pomohl Tampě gólem a asistencí. Hertlova trefa nestačila!

Tampa Bay v nočním zápase porazila ve čtvrtfinálové odvetě Boston 4:2 a vyrovnala tak na 1:1 na zápasy. Zasloužil se o to i Ondřej Palát, který jeden gól dal a na jeden přihrál. Za Bruins jednou asistoval David Pastrňák. Nováček z Vegas se pak ujal vedení v sérii 2:1, když ve třetím zápase porazil San Jose 4:3 po prodloužení. Gól Tomáše Hertla tak nakonec neměl žádnou váhu.

aktualizováno 29.04.
video boj o stanley cup

Režisér Pastrňák! Český démon nahrál na čtyři góly, Boston válel

David Pastrňák pokračuje v play off NHL ve velké jízdě. Hned v prvním utkání série s Tampou zaznamenal čtyři gólové nahrávky a pomohl Bostonu k vítězství 6:2. Jednu asistenci si připsal i David Krejčí. Ve druhém nočním duelu vyhrálo San José ve Vegas ve druhém prodloužení 4:3.

Hokejisté Las Vegas
27.04.

Rytíři z Vegas si naporcovali San Jose! Na sedm kousků

Hokejisté Las Vegas si v úvodním zápase druhého kola play off pěkně zastříleli. Svého soupeře ze San Jose totiž rozstříleli 7:0 a během zápasu mu nepovolili prakticky nic. Ve druhém zápase otočil Pittsburgh utkání ve Washingtonu, kde nakonec zvítězil 3:2.