Dominik Simon a Sidney Crosby
19.04.
nhl play off

Simon přihrál na gól Crosbymu, Hertl vystřelil San Jose postup!

Hokejisté Pittsburghu rozstříleli Philadelphii 5:0 a to i díky asistenci českého útočníka Dominika Simona. Ten v play off NHL debutoval a pomohl obhájci titulu k vedení v sérii 3:1 na zápasy.

Lukáš Radil
04.04.
nhl další želízko

Hertl bude mít českého parťáka! Do NHL míří útočník Lukáš Radil

Hokejový útočník Lukáš Radil míří do slavné NHL! Sedmadvacetiletý české reprezentant podepsal roční smlouvu se San Jose, kde už působí další Čech Tomáš Hertl.

David Rittich
25.03.
NHL Vyhrocený moment

Šarvátky kvůli Rittichovi: Český gólman se chtěl mstít sám! VIDEO

Byl to vyhrocený zápas. V utkání mezi Calgary a San Jose byla k vidění i šarvátka, která začala tím, že Evander Kane zajel příliš důrazně do českého gólmana Davida Ritticha. Ten po chvilce váhání přijel do chumlu hráčů a chtěl se pomstít sám. Podívejte se, jak to dopadlo.

Tomáš Hertl
17.03.
hokej NHL

Hertl s Vránou řádili, nezadržitelný Kane dal čtyři góly!

Čeští hokejisté Tomáš Hertl s Jakubem Vránou si v nočních zápasech NHL připsali shodně gól a asistenci a patřili k hlavním hvězdám zápasu. Žraloka Hertla ale zastínil výkon famózního Evandera Kanea, jenž v duelu s Calgary hned čtyřikrát skóroval.

Tomáš Hertl
15.03.
nhl noční zápasy

Hertl dvěma góly zařídil výhru San Jose! Opět se trefil i Faksa

Hokejisté San Jose zvítězili na ledě Edmontonu 4:3 v prodloužení a to i díky dvěma gólům Tomáše Hertla, který byl po zásluze zvolen třetí hvězou zápasu. Skóroval také Radek Faksa za Dallas, ale ten nakonec prohrál 5:6 po samostatntých nájezdech v Torontu.

Tomáš Hertl skóruje proti Oilers
aktualizováno 11.02.
video česká stopa

Hertl zavelel k obratu a Sharks přestříleli Oilers. Voráček válel

Tomáš Hertl dal v utkání s Edmontonem už svůj 15. gól v sezoně a parádním bekhendovým zakončením zavelel o bratu svého týmu. Český forvard v poslední třetině vyrovnal na 4:4, Sharks pak dali svému soupeři dva góly.

David Pastrňák
aktualizováno 21.01.
NHL Hokejový večer

Pastrňák pomohl Bostonu dvěma góly, trefil se i Faksa a Hertl!

NHL nabídla divákům ze soboty na neděli bohatý program a potěšila i české fanoušky. Bodovalo v něm totiž šest Čechů a tři z nich skórovali. Dvěma góly pomohl David Pastrňák k výhře Bostonu 4:1 nad Montrealem. Radek Faksa zase přispěl brankou a asistencí k vysoké výhře Dallasu 7:1 nad Buffalem a Tomáš Hertl rozhodl o hubené výhře 2:1 svého San Jose nad Pittsburghem.

Tomáš Hertl
06.01.
video česká stopa v nhl

Parádní sólo, pak drzost i štěstí. Hertlovy góly daly San José bod

Tomáš Hertl dal svou 11. a 12. branku sezonu a přesto to San José nestačilo na vítězství nad Ottawou. Divokou přestřelku nakonec rozhodl v prodloužení Matt Duchene. Do statistik se zapsali i Dominik Simon a Martin Frk.

Joe Thornton
05.01.

Hokejista Joe Thornton obléká v NHL dres San Jose Sharks a zakládá si na svém plnovousu.

aktualizováno 05.01.
nhl to se přece nedělá

Šílenost v NHL! Hráči se porvali tak, že jeden přišel o plnovous!

Jen těžko uvěřitelná věc se stala ve čtvrtečním utkání NHL mezi Torontem a San Jose. Při bitce mezi hokejisty totiž jeden druhému vyrval z tváře část jeho plnovousu!