Tomáš Hertl
06.01.
video česká stopa v nhl

Parádní sólo, pak drzost i štěstí. Hertlovy góly daly San José bod

Tomáš Hertl dal svou 11. a 12. branku sezonu a přesto to San José nestačilo na vítězství nad Ottawou. Divokou přestřelku nakonec rozhodl v prodloužení Matt Duchene. Do statistik se zapsali i Dominik Simon a Martin Frk.

Joe Thornton
05.01.

Hokejista Joe Thornton obléká v NHL dres San Jose Sharks a zakládá si na svém plnovousu.

aktualizováno 05.01.
nhl to se přece nedělá

Šílenost v NHL! Hráči se porvali tak, že jeden přišel o plnovous!

Jen těžko uvěřitelná věc se stala ve čtvrtečním utkání NHL mezi Torontem a San Jose. Při bitce mezi hokejisty totiž jeden druhému vyrval z tváře část jeho plnovousu!

Radek Faksa
01.01.
NHL Hokejová noc

Faksův silvestrovský zápas: Třemi asistencemi pomohl zničit Sharks!

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Kdyby tohle pořekadlo platilo opravdu doslovně, český útočník Radek Faksa by možná na konci sezony bojoval o vítěze kanadského bodování NHL. Případně o prvenství ve statistice nahrávačů. V nočním utkání totiž pomohl Dallasu třemi asistencemi k výhře 6:0 nad Hertlovým San Jose.

Tomáš Hertl ve vánočním komiksu San José Sharks
25.12.
video povedený kousek

Hertl si z brusle udělal sekyru! Šílený vánoční komiks od Sharks

Vánoce se slaví po celém světě a dokonce i věhlasná NHL si dala dvoudenní pauzu. Kluby tak přejí svým fanouškům hlavně pohodu a klid, ale někdy přidají i bonus. Tak jako tým San José Sharks. Jednu z hlavních rolí vánočního komiksu hraje i Tomáš Hertl!

Jakub Voráček
19.12.
nhl noční zápasy

Voráček a Hertl slavili gól, ale k vítězství své týmy nedovedli

Hokejisté Philadelphie prohráli 1:4 s Los Angeles Kings, když jediný gól Flyers vstřelil Jakub Voráček. Trefil se i Tomáš Hertl, ale jeho San Jose nestačilo na Edmonton, kde podlehlo 3:5.

Tomáš Hertl
12.11.

Hertl ukončil půst a gólem a dvěma přihrávkami sestřelil Vancouver

Hokejisté San Jose v sobotním zápase NHL rozstříleli soupeře z Vancouveru 5:0 a gólem s dvěma asistencemi se na vítěžství podílel český útočník Tomáš Hertl.

Tomáš Hertl
aktualizováno 28.10.
NHL Hokejový večer

Tomáš Hertl pomohl asistencí k výhře Sharks nad Buffalem!

Trápící se Buffalo chtělo zlomit nepříznivou sérii, se kterou se potýká od začátku letošní sezony. Šanci mělo, když dnes večer hostilo San Jose. Jenže nakonec neuhrálo ani bod, i když po něm sahalo až do 57. minuty. O výhře Sharks rozhodl Logan Couture, kterému nahrával Tomáš Hertl.

Melker Karlsson
27.10.
Medailonek Osobnosti NHL

Karlsson exkluzivně o Hertlovi: Takový je v kabině! VIDEO

Každý den můžete na stanicích Nova Sport sledovat ten nejlepší hokej. Sezona NHL je v plném proudu a my vám v rámci ní nabídneme každý týden jeden medailon s jedním z hráčů jednotlivých týmů. Jako první je na řadě Melker Karlsson, švédský útočník San Jose.