Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Radim Kučera
11.03.
Fotbal 1. fotbalová liga

Poslední Baník už neměl trpělivost: Odnesl to trenér Kučera, končí!

Fotbalisté Ostravy jsou bez trenéra. Radima Kučeru odvolalo vedení klubu po dnešní porážce 0:2 v Jablonci, po které Baník na posledním místě ligové tabulky ztrácí sedm bodů na záchranu, ale má zápas k dobru. Baník nyní jedná o jeho nástupci. Pondělní trénink povedou asistenti Bronislav Červenka a Ivo Gregovský.

Pavel Hapal
aktualizováno 06.03.
fotbal to šlo rychle

Fotbalová Sparta už má náhradu! Tým převzal Pavel Hapal

Vedení fotbalové Sparty v úterý dopoledne oficiálně odvolalo italského trenéra Andreu Stramaccioniho. O pár hodin později už ale představilo nového trenéra, který tým převezme. Tím se stal avizovaný Pavel Hapal, který s letenským týmem podepsal smlouvu do roku 2020.

Zdeněk Zeman
aktualizováno 05.03.
anketa hledá se trenér

Kdo povede Spartu? Zeman už je volný! HLASUJTE, koho vybrat!

Pražská Sparta musí rychle najít nové řešení. Projekt s italským trenérem Andreou Stramaccionim po 281 dnech označilo už i klubové vedení jako omyl. Kdo tedy bude novým trenérem? Variant je spousta, zbývá najít tu nejlepší. A možná by opět mohl přijít trenér z Itálie…

Prásk.tv píše:

Ester Ledecká
čtěte o tématu trenér na Prásk.tv
Bohumil Páník
aktualizováno 27.02.
fotbal nejdéle působící trenér

Páník končí ve Zlíně! Nahradí ho matador Petržela

Vedení fotbalového Zlína ukončilo spolupráci s trenérem Bohumilem Páníkem. Ten u týmu působil tři roky, což je na poměry v české nejvyšší lize rekordně dlouhá doba. Na střídačce by ho měl nahradit jiný velezkušený kouč, a sice Vlastimil Petržela.

Ester Ledecká
aktualizováno 19.02.
ZOH 2018 recept na úspěch

Ledeckou čeká snowboard: Kdo a jak ji chce dovést k další medaili?

Za fenomenálními výkony sportovců vždy stojí profesionální tým. Bratři Bankové dovedli Ledeckou až ke zlatu v lyžařském super-G. Kdo připravuje Ester Ledeckou na blížící se závod ve snowboardingu?

Pavel Šulák
19.02.
fotbal trenér roku 2016

Rána pro český fotbal: Zemřel uznávaný trenér Pavel Šulák!

Smutná zpráva zasáhla celý český fotbal. V neděli zemřel ve věku 43 let šéftrenér Regionální fotbalové akademie Pavel Šulák. Informaci přinesl web rfakarvina.cz.

Josef Jandač
12.02.
16 let zpátky Velká změna

Trenér Jandač u repre zešedivěl: Před lety byste ho nepoznali! FOTO

Trenér Josef Jandač působí druhým rokem u české reprezentace v roli hlavního trenéra. Už před tím stál na střídačce národního týmu jako asistent. Devětačtyřicetiletý kouč za tu dobu nasbíral nejen mnoho zkušeností a zlatou medaili, ale také nějaké ty šediny. Podívejte se, jak vypadá dnes a jak vypadal před šestnácti lety, kdy jeho trenérská kariéra teprve začínala.

Ján Kozák
28.01.
Fotbalová ikona Strach v rodině

Vnuk trenéra Slovenska Kozáka srazil ženu. Ta teď bojuje o život!

Současný trenér slovenské fotbalové reprezentace Ján Kozák má strach o člena své rodiny. Zapletl se totiž do velkého problému. Jeho teprve osmnáctiletý vnuk Ján Lesniak srazil v Košicích ženu, která utrpěla těžká zranění a v nemocnici teď bojuje o život.

Bogdan Obradovič a Radek Štěpánek
24.01.
Tenis Neurovnané vztahy

Bývalý kouč Djokoviče se pustil do Štěpánka: Je to jen špinavec!

Už kdysi si vjeli do vlasů. Bývalý kapitán srbského daviscupového týmu Bogdan Obradovič a Radek Štěpánek nikdy nebyli dobrými přáteli. A zřejmě ani dál nebudou. Obradovič totiž nemůže českému tenistovi a současnému trenérovi Novaka Djokoviče odpustit šest let starou událost, kdy se měl Štěpánek chovat na kurtu velmi nesportovně a vulgárně. V rozhovoru pro TV Banat ho nazval špinavcem.

Pavel Vrba
aktualizováno 09.01.
fotbal vousaté tajemství

Trenér Plzně Vrba prozradil, proč se přestal holit a změnil vizáž!

Pokud se nestane zázrak, nebo katastrofa, tak s největší pravděpodobností dovede trenér Pavel Vrba fotbalisty Viktorie Plzeň k třetímu domácímu titulu, který s nimi získá. Od určité doby se ale uznávaný trenér přestal holit a výrazně tak změnil svoji vizáž. Proč tomu tak je?