Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Karolína Plíšková
17.05.
Tenis Záchvat vzteku

Reakce na Plíškovou: Konečně emoce, buranství i chápu tě, Kájo!

Už asi každý viděl video, na kterém je rozzuřená Karolína Plíšková. Ta rozmlátila v zápase s Marií Sakkariovou raketou umpire. Byla naštvaná na rozhodčí, která chybovala, když zahlásila za stavu 5:5 aut, který evidentně nebyl. Šlo o moment, který prakticky rozhodl zápas v neprospěch české tenistky. Na celou situaci reagují lidé na sociálních sítích a tak, jako vždy, mají i v tomto případě rozdílné názory.

Karolína Plíšková a Marta Mrozinská
aktualizováno 16.05.
video rozmlácený umpire

Případ Plíšková: Kdo se Karolíny zastal a co říká sestra Kristýna?

Karolína Plíšková už ví, co je být světovou jedničkou, nebo jak chutná vítězství ve Fed Cupu. V Římě ale zažila první velkou křivdu kariéry a po prohře s Řekyní Marií Sakkariovou rozmlátila umpire. Co se teď bude dít a jak na emotivní okamžiky reaguje tenisový svět?

Karolína Plíšková
aktualizováno 04.10.
tenis pár informací

Nová trenérka Plíškové: Vždycky jsem Karolínu obdivovala

Česká tenistka Karolína Plíšková má od začátku týdne novou trenérku. Stala se jí Australanka Rennae Stubbsová, bývalá deblistka a vítězka čtyř grandslamů. Co jste o ni ale možná nevěděli, se dozvíte v následujících řádcích.

Karolína Plíšková
aktualizováno 03.10.
Tenis Bývalá jednička

Nová trenérka Karolíny Plíškové? Kotyzu nahradí Stubbsová!

Karolína Plíšková má novou trenérku. Náhradou za Davida Kotyzu je Australanka Rennae Stubbsová. Informaci přinesl oficiální twitterový účet WTA Insider.