Jablonec - Astana
aktualizováno 08.11.
uefa nebyli bez šance

Jablonecká smůla! V Astaně byl lepší, ale padl gólem v 88. minutě

Fotbalisty Jablonce mohli na hřišti kazašské Astany vykřesat naději na postup do jarní části Evropské ligy. Jenže Severočeši nakonec prohráli 1:2 a vývoj skupiny už nemají ve svých rukou. Rozhodující gól dal minutu před koncem Postnikov.

Zmar Stade Rennes
04.10.
uefa narazili na odpor

Překvapení: Rennes bez Koubka v Evropské lize prohrálo v Astaně

Fotbalisté Rennes ve druhém utkání skupiny K v Evropské lize prohráli v Astaně 0:2 a nenavázali na domácí vítězství 2:1 nad Jabloncem. Reprezentační brankář Tomáš Koubek byl pouze na lavičce francouzského týmu.

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 06.12.
fotbal to jsou nápady

Kazaši radí Slavii: Astanu nechte jít dál, soustřeďte se na ligu!

Hodně rušno je v táboře kazašské Astany před posledním zápasem v základní skupině Evropské ligy. Přímý souboj o postupové místo ze skupiny svedou s pražskou Slavií a na střet se chystají opravdu důkladně. Nejen, že Astana do Česka přijela už minulou středu, ale na tiskové konferenci Sešívaných předvedli zajímavou show také tamní novináři.

Michael Ngadeu-Ngadjui
28.09.
Fotbal Evropská liga

Slavia v Astaně vedla. Nakonec z Kazachstánu veze bod za remízu!

Fotbalisté Slavie vedli ve druhém utkání v základní skupině Evropské ligy na hřišti FC Astana 1:0. Skóre otevřel Michael Ngadeu Ngadjui. Toho v šestnáctce našel Jan Sýkora, který nacentroval na jeho hlavu ve standardní situaci. Pražané měli i další šance. Sýkora a Stoch trefili břevno. Jenže domácí ve 43. minutě srovnali. Postaral se o to Marin Tomasov. Utkání nakonec remízou 1:1 i skončilo.

Tomáš Necid
28.09.
Fotbal Evropská Liga

Svátek ve znamení EL: Program na stanicích Nova Sport načne Slavia!

Už dnes pokračuje Evropská liga. Na programu jsou druhé zápasy ve skupině a vy je budete moci znovu sledovat na stanicích Nova Sport. Chybět nebudou ani české kluby. Pražská Slavia vyzve už v 17:00 kazašskou Astanu, Plzeň hostí od 18:00 izraelský tým Hapoel Beer Ševa a hraje také Zlín.