Trenér Slovácka Michal Kordula
aktualizováno 16.10.
odvolání konec angažmá

Ve fotbalové lize padl další trenér! Nového lodivoda má Slovácko

Vedení fotbalistů prvoligového Slovácka odvolalo trenéra Michala Kordulu a sportovního ředitele Stanislava Levého. Tým povede asistent Petr Vlachovský s dosavadním realizačním týmem.

Benjamin Tetteh
05.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Sparta doma zdolala Slovácko. Jedinou branku dal Tetteh!

Fotbalisté Sparty v utkání 3. ligového kola zdolali Slovácko 1:0 a připojili se k dalším dvěma stoprocentním týmům Slavii a Plzni. Jediný gól vstřelil v 32. minutě Tetteh.

Zdeněk Zemek
21.06.
Fotbal Velké problémy

Majitel Slovácka Zemek obžalován z podvodu: Hrozí mu až 10 let!

Miliardář a majitel fotbalového klubu 1. FC Slovácko Zdeněk Zemek čelí obžalobě. Měl se dopustit podvodu a způsobit škodu až 360 milionů korun. S informací přišel deník Mladá fronta Dnes v regionální zlínské příloze.

Fanoušci Plzně
aktualizováno 13.05.
Fotbal Po zápase

Naštvaní fanoušci Plzně: Dobývali se za hráči, uklidňoval je Vrba!

Fotbalová Plzeň je stále na prvním místě ligové tabulky a dvě kola před koncem letošní sezony vede před Slavií o sedm bodů (sešívaní mají ale zápas k dobru). V posledním utkání ale zase ztratila body a to doma se Slováckem, kdy doháněla jednogólové manko a nakonec z toho byla jen remíza 1:1. To se nelíbilo fanouškům Viktorie a ti si to šli s hráči osobně vyříkat. Zasáhnout musel Pavel Vrba, který je klidnil…

FC Viktoria Plzeň
aktualizováno 12.05.

Plzeň prohrávala se Slováckem. Remízu ale zachránil Chorý!

Fotbalisté Plzně ve 28. kole první ligy na svém stadionu remizovali se Slováckem 1:1 a vedou neúplnou tabulku o sedm bodů před druhou Slavií. Viktoria tak může už v pondělí získat mistrovský titul, pokud "Sešívaní" v malém pražském derby prohrají s Duklou. Západočeši v jarní části nejvyšší soutěže doma vyhráli jediný z šesti zápasů.

Slavia vs. Teplice
27.11.

Slavia remizovala v Jablonci. Zlín porazil i nadále poslední Slovácko!

Fotbalisté pražské Slavie jen remizovali v dohrávce 15. ligového kola 1:1 v Jablonci a nevyužili šanci mírně stáhnout náskok vedoucí Plzně. Obhájce titulu z třetího místa v tabulce dál ztrácí na Viktorii 14 bodů, na druhou Olomouc má tříbodové manko. Červenobílé poslal v 32. minutě do vedení Jaromír Zmrhal, ale v 64. minutě srovnal Ondřej Mihálik. Jablonec napravil minulou porážku v Karviné a zůstal v tabulce sedmý.

MOL Cup
10.11.
Fotbal MOL Cup

Plzeň podlehla Slovácku v prodloužení. Rozhodl Hofmann!

Fotbalisté Plzně prohráli v dohrávce osmifinále domácího poháru se Slováckem 2:3 po prodloužení. V normální hrací době skončil zápas ve Štruncových sadech 2:2. Svěřenci Pavla Vrby ve výrazně pozměněné sestavě nenavázali na výbornou formu z první ligy, kterou po 13 kolech vedou bez ztráty bodu, a MOL Cup opustili ve stejné fázi jako v minulé sezoně.

Dukla vs. Slovácko
19.10.

Dukla v ligové předehrávce remizovala se Slováckem 1:1!

Fotbalisté Slovácka v předehrávce 11. kola první ligy remizovali 1:1 na hřišti Dukly a ani na pátý pokus nedokázali vyhrát pod vedením trenéra Michala Korduly. Na Julisce přitom vedli gólem Tomáše Zajíce, ale Jakub Podaný po rohu srovnal. Dukla uhájila domácí neporazitelnost v sezoně, Slovácko protáhlo sérii bez výhry na osm zápasů.

Zbrojovka Brno
14.10.

Pivarník zažil vítěznou premiéru. Zbrojovka porazila Slovácko 2:1!

Fotbalisté Brna v prvním utkání pod vedením nového kouče Romana Pivarníka porazili v 10. ligovém kole Slovácko 2:1. Vedoucí branku vstřelil ve 47. minutě Michal Škoda a v 89. minutě pečetil výhru domácích střídající Tomáš Pilík. Výsledek už jen v nastavení korigoval Tomáš Zajíc. Zbrojovka tříbodovým ziskem ukončila sérii čtyř porážek, naopak Slovácko v posledních sedmi kolech nevyhrálo a vstřelilo jen dva góly.

FC Slovan Liberec vs. 1. FC Slovácko
aktualizováno 25.09.

Dohrávka 8. kola: Červená na obou stranách a nakonec remíza!

Fotbalisté Liberce v dohrávce 8. ligového kola doma jen remizovali se Slováckem 1:1. Severočechy poslal do vedení v 71. minutě Matěj Hybš svou první trefou v nejvyšší soutěži v dresu Slovanu, ale čtyři minuty před koncem zařídil dělbu bodů Tomáš Zajíc. Hosté hráli v deseti od vyloučení Davida Machalíka už z šesté minuty. Domácí byli oslabeni od 63. minuty, kdy dostal druhou žlutou kartu Ondřej Karafiát.