Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Josef Jandač a Martin Růžička
16.01.
hokej Překvapení nominace

Víc udělat nešlo, nechápe Růžička Jandačovo opomenutí

Z olympijské nominace hokejového kouče Josefa Jandače vzešel jako největší poražený. Zkušený střelec Martin Růžička bude na turnaji v Jižní Koreji chybět, což v něm samožřejmě vyvolalo obří zklamání.

Roman Červenka
aktualizováno 15.01.
oh 2018 nominace do koreje

Jágr, Klepiš ani Růžička na OH nejedou. Erat a Červenka nechybí

Česká hokejová reprezentace se na olympiádě v Koreji představí bez Jaromíra Jágra. Trenér Josef Jandač ale sází na svého oblíbeného útočníka Romana Červenku. Jedničkou mezi brankáři zřejmě bude Pavel Francouz.

Gabriela Koukalová
13.01.
Konečně promluvila

Emotivní zpráva Koukalové! Tohle vzkázala fanouškům!

Jedna z nejúspěšnějších českých sportovkyň současnosti Gabriela Koukalová nepojede na olympijské hry v jihokorejském Pchjongčchangu. Po šéfovi svazu Jiřím Hamzovi to potvrdila sama osmadvacetilcetá biatlonistka, která na Facebooku napsala emotivní vzkaz fanouškům.

Jaromír Jágr
aktualizováno 05.01.
záhada legenda číslo 68

Tajemství okolo Jágra: Ohlásí svůj konec? A je to kvůli olympiádě?

Určitě jste si toho všimli. Nejen zámoří rozčísla zpráva o absenci Jaromíra Jágra v utkání s LA Kings. Trenér Calgary Glen Gulutzan naznačil, že borec s číslem 68 nemá zdravotní trable a víc se svět dozví o den později. Opravdu je to předzvěst konce v NHL?

Pavel Datsyuk
21.12.
Olympiáda Systematický doping

Výprava ruských sportovců na ZOH: Kolik jich bude startovat?

Nebude se hrát ruská hymna, neuvidíme ruské dresy a vlajku, ale ruští sportovci na blížící se olympiádě v Pchjongčchangu chybět nebudou. Otázkou jen zůstávalo, kolik Rusů v Jižní Koreji bude. Na ni teď odpověděl v rozhovoru pro agenturu R-sport Pavel Kolobkov, ruský ministr sportu.

Ilja Kovalčuk
06.12.
Hokej olympijský turnaj

Rusové pod neutrální vlajkou: Je bojkot KHL šancí pro jiné týmy?

Každý sportovec je hrdý, když může na mezinárodní akci reprezentovat svou zemi. Se vším všudy. Jenže Rusové kvůli dopingové aféře budou v Pchjongčchangu chybět. Start mají sice povolený, ale pod neutrální vlajkou. I tak mnohé hokejové hvězdy na olympiádu chtějí, byť za těchto podmínek. Jak se k tomu ale postaví KHL, která možná hráče z ligy neuvolní? Je to šance pro země, které se nekvalifikovaly?

Olympijské medaile, které se budou rozdávat v Pchjongčchangu
21.09.
Cenné kovy ZOH 2018

Pchjongčchang odhalil olympijské medaile: Odráží národní pýchu!

V Jižní Koreji byly představeny medaile, o které budou bojovat sportovci na únorové zimní olympiádě v Pchjongčchangu. Jejich design byl inspirován národní pýchou, kterou je abeceda, jenž se jmenuje Hangeul.