Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Juraj Jurík
14.09.
Hokej Juniorská extraliga

Distanc na 9 měsíců: Kouč Vsetína ovlivnil zápas, nařídil dostat gól!

Trenér Juraj Jurík má za sebou pět sezon na střídačce extraligového Zlína a nespočet dalších zkušeností v hokejovém prostředí. To, co však udělal během utkání juniorské nejvyšší soutěže, to se dá označit jako velmi nešťastné rozhodnutí. Gólmana Vsetína, který trénuje, navedl, aby inkasoval gól. Nechtěl totiž, aby jeho mužstvo hrálo v prodloužení v oslabení.

VHK Vsetín
10.09.
Hokej 1. liga

Nabitý Vsetín potupil Kadaň 11:0, Jihlava roznesla 7:0 Budějovice!

Hokejisté Vsetína nahání hrůzu týmům v 1. lize. Klub, který před lety úplně zmizel z hokejové mapy, i když v éře samostatné České republiky vyhrál šest ligových titulů, se sápe zase nahoru. Před sezonou Valaši výrazně posílili a teď to odnesla Kadaň porážkou 0:11. Svěřenci Václava Prospala – hokejisté Českých Budějovic – zase podlehli Jihlavě vysoko 0:7.

VHK Vsetín
18.07.
Hokej Kuriozita

Vsetín hledal gólmana přes inzerát a "zaměstnance" už našel, v cizině

Pamatujete si na to, jak hokejový Vsetín vypsal inzerát, ve kterém hledal za 12 500 korun brankáře na jednosměnný provoz? Vypadá to, že tato netradiční metoda přinesla své ovoce. Na Lapači totiž podepisují gólmana z ciziny…

Jiří Hudler
12.10.
Hokej 1. hokejová liga

Nezaměstnaný rebel Jiří Hudler volal do Vsetína. Vrátí se domů?

Hokejový rebel Jiří Hudler byl v posledních dnech znovu spojován s pořádným skandálem. Na palubě letadla ze zámoří do Prahy v opilosti pěkně vyváděl a musela pro něj přijít dokonce policie. Hráč, který v NHL odehrál přes 700 zápasů, možná zapíjel žal z toho, že je stále bez angažmá. Vrátí se do mateřského Vsetína? Na to odpověděl manažer valašského klubu.

Jaromír Jágr a Alexej Jaškin
aktualizováno 16.09.
Hokej Návrat starých časů

Dříve vládli, pak přišel pád. Ale jsou zpět: Kladno vyzve Vsetín!

Naposledy se proti sobě postavili před deseti lety, ale před tím nesčetněkrát. Řeč je o hokejovém Kladnu a Vsetíně, tedy o týmech, které stále patří k těm nejúspěšnějším v České republice. I když oba celky vyhrály celkem šest ligových titulů, už dlouho mají jinou starost. Po pádu do nižších soutěží se drápají znovu mezi elitu.