Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Berdych
11.02.
tenis super, tome!

Berdych letí vzhůru jako raketa! Na žebříčku poskočil o dvacet míst

Český tenista Tomáš Berdych si po úspěšném návratu na kurty po zranění zad na světovém žebříčku výrazně polepšil. Díky dobrým výsledkům se posunul o dvacet míst a momentálně mu patří 59. příčka. V čele se dál drží Srb Novak Djokovič.

Karolína Plíšková
aktualizováno 08.10.
tenis světové žebříčky

Plíšková si na žebříčku polepšila! Siniaková má nové maximum

Česká tenistka Karolína Plíšková si polepšila v umístění na světovém žebříčku, kde jí momentálně patří šestá příčka. V pořadí pro Turnaj mistryň drží poslední osmou postupovou pozici s těsným náskokem před Nizozemkou Kiki Bertensovou.

Česká fotbalová reprezentace
aktualizováno 20.09.
fotbal aktuální pozice

Fotbalová reprezentace padá stále hlouběji! Na žebříčku si pohoršila

Česká fotbalová reprezentace si po prohrách s Ukrajinou a Ruskem na světovém žebříčku FIFA opět pohoršila. V zářijovém vydání se propadla o tři místa až na 47. příčku.

Petra Kvitová
20.08.
tenis další posun žebříčkem

Kvitová je na tom nejlépe za poslední roky a fanoušci z ní šílí!

Tenistka Petra Kvitová si po semifinálové účasti na turnaji v Cincinnati na světovém žebříčku opět polepšila. Momentálně se posunula už na 5. příčku, což je její nejlepší umístění od října roku 2015.

Petra Kvitová
13.08.
tenis pořád jde nahoru

Kvitová v žebříčku přeskočila Plíškovou! Už je na šestém místě

Tenistka Petra Kvitová si po postupu do osmifinále turnaje v Montrealu ve světovém žebříčku polepšila. Aktuálně je na šesté pozici a o dvě místa za ní je další čeká hráčka Karolína Plíšková. Jedničkou je nadále Simona Halepová z Rumunska, mužům stále vládne s velkým náskokem Španěl Rafael Nadal.

Andy Murray
18.07.
tenis šílený propad

Tenista Murray je na dně! Návrat mezi světovou elitu v nedohlednu

Britský tenista Andy Murray je na tom výrazně hůř, než třeba jeho český kolega Tomáš Berdych. Oba dva zaznamenali výrazný propad na světovém žebříčku, ale bývalá světová jednička až do míst, ze kterých bude jen těžko návratu mezi elitu.

Karolína Plíšková
08.01.
Tenistka Česká tenistka

Bývalá jednička se propadla Plíškové patří na žebříčku 6. místo!

Karolíně Plíškové se obhajoba titulu v Brisbane nepovedla. Vypadla v semifinále s Ukrajinkou Svitolinovou po dvou setech a kvůli tomu klesla v žebříčku ze čtvrtého na šesté místo. Žebříček nadále vede Simona Halepová, která triumfovala v čínském Šen-čenu.

Česká reprezentace
14.09.
Fotbal Těžké časy

Hůř nikdy nebylo: Česká repre klesla už na 58. místo žebříčku!

Zmar, trápení a vidina něčeho pozitivního do budoucna se hledá jen těžko. České reprezentaci se nedaří. Svěřenci Karla Jarolíma sice budou hrát ještě dva zápasy kvalifikace, ale na světovém šampionátu si nezahrají, to už je teď bohužel jasné. O celkově špatné situaci hovoří i to, že národní tým klesl na 58. příčku ve světovém žebříčku. To je nejhorší umístění od roku 1994.