Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Šárka Pančochová
aktualizováno 16.03.
Slopestyle Světový pohár

Pančochové se na SP povedl slopestyle: Slaví v něm třetí místo!

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila třetí ve slopestylu Světového poháru v italském Seiseralmu. Česká freestylistka se na stupně vítězů v této disciplíně v elitním seriálu dostala po dvou letech.

Šárka Pančochová
12.02.
zoh 2018 počasí a všechno

Naštvaná Pančochová si po finále stěžovala: Nikam se to neposunulo

Česká snowboardistka Šárka Pančochová dojela ve finále slope stylu na 16. místě. Po závodě si postěžovala na počasí a i na organizátory, protože podle ní prý disciplínu špatně odhadli.

Šárka Pančochová
12.02.
zoh 2018 slope style

Pančochová skončila šestnáctá, snowboardistky zápasily s větrem!

Snowboardistka Šárka Pančochová skončila ve slopestylu na olympijských hrách v Koreji šestnáctá. Zlatou medaili v závodu v Pchjongčchangu, který výrazně poznamenaly větrné poryvy a řada pádů, obhájila Američanka Jamie Andersonová.

Laurie Blouin
09.02.
Snowboarding zranění

Těžký pád: Soupeřku Pančochové odvezli do nemocnice! FOTO

Kanadská snowboardistka Laurie Blouinová nezvládla poslední trénink před olympijskou kvalifikací a po těžkém pádu musela být převezena do nemocnice. Zatím není jasné, jak vážná zranění úřadující mistryně světa ve slopestylu utrpěla.

Olympijské sportoviště
aktualizováno 06.02.

GALERIE: Tady bude Šárka Pančochová bojovat o medaili

Olympiáda v korejském Pchjongčchangu začně za pár dní a čeští sportovci už vyhlížejí svá sportoviště. Podívejte se, kde bude o cenný kov bojovat snowboardistka Šárka Pančochová.

Andre Ragettli v tréninku
aktualizováno 13.09.
zkuste to síla a rovnováha

VIDEO: Trénink šíleného lyžaře? Tohle je příprava na olympiádu!

Tenhle machr se jmenuje Andri Ragettli a rozhodl se, že z blížící se olympiády přiveze medaili. Jeho specialitou je freestyle a akrobatické lyžování. A věřte tomu, že trénink, který podstupuje, vám vezme dech.