Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Wayne Rooney s rodinou
aktualizováno 15.02.
fotbal další do party

Fotbalista Rooney má dalšího syna! Dali mu netradiční jméno

Fotbalista Wayne Rooney je zkrátka střelec. S manželkou Coleen totiž přivítali na svět dalšího člena rodiny a jak je u Rooneyových zvykem - je to zase kluk!

Laura Simpson
aktualizováno 06.02.
Nebojí se toho Šaty dolů!

Nestyda! Řádila s Rooneym, teď se svlékla na veřejnosti!

Málem zničila manželství anglického fotbalisty Waynea Rooneyho, pověst lehké a prostopášné ženy jí však ani trochu nevadí. Nestydatá Angličanka Laura Simpsonová si nabytou slávu naopak náležité užívá a dělá všechno, aby v povědomí lidí zůstala. Teď třeba na ulici ukázala odhalené ňadro!

Wayne Rooney
11.09.
Podmínka Vratké manželství

Rooney musí u manželky žehlit! Proč musel kvůli ní za trenérem?

Skandál kolem alkoholového večírku Wayna Rooneyho, zdá se být zažehnán. Ale manželství fotbalisty Evertonu je stále vratké. Manželka Coleen fotbalovému hříšníkovi sice odpustila, ale teď má pro to, aby manželství pokračovalo, jasnou podmínku. Chce po Rooneym, aby si udělal volno a všechno spravil.

Wayne Rooney s manželkou Coleen
06.09.
Obrat Bujarý večer

ŠOK: Manželka Rooneymu odpustila. Rozvod zatím nehrozí!

Je to klikař. Fotbalista Wayne Rooney má více štěstí, než rozumu. Minulý pátek zasedl opilý za volant, vezl neznámou krásku z baru, se kterou se líbal a nakonec skončil na policii. Nejen, že mu to všechno odpustil klub, ve kterém hraje, ale také jeho těhotná manželka, která byla během osudného večera s dětmi na dovolené na Mallorce. Rozvod útočníkovi Evertonu tak zatím překvapivě nehrozí.

Wayne Rooney
04.09.
Fotbalista Alkohol a skandál

Těhotná manželka Rooneyho: Odešla s dětmi, zvažuje rozvod!

V brzkých ranních hodinách, v pátek byl policií zadržen bývalý kapitán anglické reprezentace Wayne Rooney. Při dechové zkoušce mu byla naměřena hodnota 2,5 promile alkoholu. Tím všechny trable bujarého večírku začaly. Poté se provalilo, že za vším byla jedna neznámá kráska z baru, která později přiznala, že se s Rooneym líbala a mazlila. Jeho těhotná manželka, která se teď vrátila z dovolené, sebrala děti a odešla z domu ke svým rodičům. Údajně zvažuje i rozvod.