Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Silvestr českých sportovců
01.01.
Oslavy Příchod nového roku

Silvestrovské párty sportovců: Pivo, Staromák i oheň v domě!

Také sportovci jsou jen lidé a chtějí se bavit. A k zábavě a Silvestru patří alkohol a dovádění. Podívejte se, jak čeští hokejisté, fotbalisté, tenisté a další slavili příchod roku 2018.

Vánoce českých sportovců 2017
26.12.
Vánoce 2017 Sluší jim to

Sexy krásky českých sportovců: Které to o Vánocích nejvíc slušelo?

Krásná výzdoba, krásné dárky, krásné stromečky ale i nádherné přítelkyně českých sportovců nechyběly na fotkách z letošních Vánoc. Podívejte se na ty nejpůvabnější z nich v galerii a na konci článku v anketě rozhodněte o tom, která se vám nejvíce líbila.

Vánoce 2017
25.12.
Vánoce 2017 Rodinná atmosféra

Na Štědrý večer doma u českých sportovců, takhle si to užili: Foto!

Štědrý večer je už zase minulostí a snad všichni si ho náramně užili. A výjimkou nezůstali ani čeští sportovci. Pojďte se podívat na to, jak si letošní Vánoce užili nebo užívají, a jak to u nich doma vypadá.

Prásk.tv píše:

Sexy a single
čtěte o tématu sportovci na Prásk.tv
Vánoce sportovců 2017
23.12.
Sportovci Přípravy vrcholí

Čeští sportovci připravují Vánoce: Kdo má nejhezčí stromeček? Foto!

Už zítra je tady Štědrý den a přípravy na vánoční svátky tak vrcholí. A to i doma u českých sportovců. Podívejte se, jaký má kdo stromeček a jaká panuje u známých tváří ze sportovního prostředí nálada.

Vladimír Putin
aktualizováno 06.12.
zimní hry posvětil to

Bojkot olympiády? Putin řekl, jestli pošle do Koreje svoje sportovce

Ruští sportovci si mohou oddychnout. Tedy alespoň ti, kteří nemají nic společného s dopingovými prohřešky a mohou startovat na olympijských hrách v Pchjongčchangu pod neutrální vlajkou. Prezident Ruské federace oznámil, že vláda nebude do sportovních záležitostí zasahovat.

Andrea Zemanová a Tomáš Portyk
21.11.
Anketa Hlasujte

VIDEO: Takhle vypadá oblečení Čechů na ZOH 2018. Líbí se vám?

Čeští sportovci už vědí, jaké oblečení budou nosit na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu. V minulosti byla česká kolekce hned třikrát vyhlášena jako ta nejlepší. Líbí se vám ta aktuální? Hlasujte v anketě na konci článku.

Mario Lemieux, Zbyněk Irgl a Lance Armstrong
28.08.
Přehled Zpět do minulosti

Tyto hvězdy zdolaly nejtěžšího soupeře. Kdo porazil rakovinu?

Zaslouží obdiv a to nejen za to, co ve své sportovní kariéře dokázali. Připravili jsme pro vás přehled jen několika z mnoha sportovních hvězd, které porazily rakovinu a sportu se poté věnovaly dál. Tu nejhorší životní etapu má za sebou třeba cyklista Lance Armstrong, hokejisté Mario Lemieux a Zbyněk Irgl či badmintonista Petr Koukal.

Svatby 2017
21.07.
anketa královna mezi nevěstami

Svatby roku 2017: Který sportovec si vzal největší kočku?

Jen před pár dny jsme vás informovali o zasnoubení bývalé tenistky Kláry Koukalové s moderátorem Televizních novin Petrem Suchoněm. Tuto dvojici tak náročné svatební plánování teprve čeká. To však pro některé jiné sportovní kolegy neplatí. Jaké významné osobnosti českého sportu už do toho v roce 2017 praštily? Podívejte se sami!

Novlene Williamsová-Millsová
29.06.
Umění Kolekce 2017

Unikátní fotky a video: Známí sportovci se ukázali úplně nazí!

Je to už několik let trvající tradice. Slavní sportovci se pro zámořský magazín ESPN fotí úplně nazí. Nejde však o nic neslušného, jak by se mohlo zdát. Jde o projekt The Body Issue, který je považován za uměleckou tvorbu. V minulosti se focení zúčastnil i Tomáš Berdych.

Cristiano Ronaldo, LeBron James a Lionel Messi
09.06.
Sportovci Tabulka boháčů

Největší sportovní boháči roku 2017. Kdo z nich bere nejvíc?

Web Forbes.com znovu sestavil žebříček platů sportovců a pro mnohé bude jistě velikým překvapením, že do stovky těch nejlépe placených, se nevešel ani jediný hokejista, natožpak jakýkoli český sportovec. V tomto článku jsme se zaměřili na top desítku.