Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Hry Commonwealthu
13.04.
austrálie podivuhodné

Už 13 sportovců záhadně zmizelo na Hrách Commonwealthu!

Australské Hry Commonwealthu, které jsou pořádány především pro sportovce z britských kolonií, řeší neobvyklou situaci. Reprezentanti afrických zemí totiž mizí a to v poměrně hojném počtu!

Marek Štěch, Radko Gudas a Alexander Salák
24.03.
Sportovci Jména potomků

Mason, Frederic nebo Quido: Čí potomci nosí netradiční jména?

Novopečeným tatínkem je fotbalový brankář Marek Štěch. Gólman, který působí v anglickém Lutonu, přivítal na světě syna Masona. Není však sám, kdo z řad sportovců pojmenoval svého potomka trochu netradičně. Podívejte se na další děti slavných sportovních tváří.

Lindsey Vonn
04.03.
Jasný názor Sportovní tabu

Sexuální vztahy v olympijské vesnici? Vonnová řekla, jak to je!

Olympiáda v Pchjongčchangu se zapsala do knihy rekordů ještě před svým začátkem. Organizátoři totiž rozdali sportovcům rekordní počet kondomů. Konkrétně 110 tisíc kusů, tedy o deset tisíc více, než jich bylo v Soči či Vancouveru. A tak se hodně mluvilo o tématu, které je pro normální smrtelníky stále velkým tabu. A sice – jak je to se sexuálními vztahy v olympijské vesnici? Lindsey Vonnová na to teď odpověděla.

Prásk.tv píše:

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová - 1
čtěte o tématu sportovci na Prásk.tv
Staroměstké náměstí při olympijských hrách v Turíně
aktualizováno 24.02.
návrat sportovců

Češi přivítají Ledeckou a další olympioniky na Staroměstském náměstí

Staroměstské náměstí v pondělí ožije při vítání českých olympioniků, kteří v korejském Pchjongčchangu dosáhli úžasných výsledků. Češi budou moci přivítat nejen zlatou Ester Ledeckou, měla by také dorazit Martina Sáblíková, která vybojovala stříbrnou medaili. Zatím není jasné, kdo z dalších olympioniků se objeví.

Šéf českých olympioniků Martin Doktor
aktualizováno 09.02.
oh 2018 organizace v koreji

Šéf olympioniků Doktor prozradil, jestli se sportovcům splnilo přání!

Šéf české olympijské výpravy Martin Doktor má v korejském Pchjongčchangu plné ruce práce. Kromě navádění našich reprezentantů na sportoviště, řeší například i matrace na míru. Jak by srovnal předchozí olympiádu v Riu s tou korejskou se dozvíte v exkluzivním rozhovoru.

Slovenští fanoušci
07.02.
oh 2018 prognóza

Zklamání pro Slovensko: Na olympiádě nezíská ani jedno zlato!

Olympiáda sice ještě nezačala, ale naši slovenští sousedé si už zoufají. Podle specialistů z agentury The Associated Press totiž jejich výprava nezíská ani jednu zlatou medaili.

Jiří Drahoš a sportovci
28.01.
Čeští sportovci Volba prezidenta ČR

Ostré útoky na sportovce: Kdo to schytal za podporu Drahoše?

Poslední lednový víkend roku 2018 žilo Česko druhým kolem prezidentských voleb. Ačkoliv měli čeští sportovci své povinnosti, ani oni nezanevřeli, šli volit a pak se k volbám často vyjadřovali na sociálních sítích. Mnozí z nich však museli čelit ostrým útokům od těch, kteří měli na názory sportovních hvězd jiný pohled.

Silvestr českých sportovců
01.01.
Oslavy Příchod nového roku

Silvestrovské párty sportovců: Pivo, Staromák i oheň v domě!

Také sportovci jsou jen lidé a chtějí se bavit. A k zábavě a Silvestru patří alkohol a dovádění. Podívejte se, jak čeští hokejisté, fotbalisté, tenisté a další slavili příchod roku 2018.

Vánoce českých sportovců 2017
26.12.
Vánoce 2017 Sluší jim to

Sexy krásky českých sportovců: Které to o Vánocích nejvíc slušelo?

Krásná výzdoba, krásné dárky, krásné stromečky ale i nádherné přítelkyně českých sportovců nechyběly na fotkách z letošních Vánoc. Podívejte se na ty nejpůvabnější z nich v galerii a na konci článku v anketě rozhodněte o tom, která se vám nejvíce líbila.

Vánoce 2017
25.12.
Vánoce 2017 Rodinná atmosféra

Na Štědrý večer doma u českých sportovců, takhle si to užili: Foto!

Štědrý večer je už zase minulostí a snad všichni si ho náramně užili. A výjimkou nezůstali ani čeští sportovci. Pojďte se podívat na to, jak si letošní Vánoce užili nebo užívají, a jak to u nich doma vypadá.