Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Koubek
včera 22:45
Francouzská liga Nepovedený večer

Rennes nestačilo na posledního, Koubek dvakrát inkasoval

Ani Tomáš Koubek neodvrátil blamáž s posledním Guingampem a Rennes tak musí vstřebávat prohru 1:2 a konec čtyřzápasové série výher.

PSG nepotvrdilo roli faorita
aktualizováno 09.01.
Fotbal Francouzský pohár

Brankář Koubek nedal v rozstřelu penaltu, PSG překvapivě končí

Tomáš Koubek mohl být hrdinou, místo toho je pořádným smolařem. Jeho neproměněná penalta zapříčinila totiž konec Rennes ve francouzském poháru. Dál jde Monako, Bordeaux a Guingamp, které překvapivě vyřadilo PSG.

Fotbalisté Rennes
aktualizováno 05.12.
fotbal Pořádná oslava

Alkohol a děvčata: Hráči Rennes v Česku řádili, prezident to popírá

Přijeli, vyhráli, oslavili. Fotbalisté Rennes, za které chytá Tomáš Koubek, si podle francouzských médií výlet do Česka pořádně užili. Po výhře 1:0 nad Jabloncem měla údajně část hráčů uspořádat večírek, na kterém nechyběl alkohol a pozvána byla i děvčata.

Soutěž s Tomášem Koubkem
05.12.
zápas vysíláme Ligue 1

SOUTĚŽ: Sledujte Lyon - Rennes a vyhrajte věci od Tomáše Koubka!

Tým z Bretaně stejně jako v loňské sezóně neprožívá ideální vstup do nové sezóny. Navázat na páté místo z loňského ročníku se zatím nepovedlo. Tým Tomáše Koubka se pokusí zvednout pod novým vedením.

Tomáš Koubek
aktualizováno 27.08.
fotbal francouzská liga

Koubkův zápas smůly! Přihrál na gól a pak dostal vlastence

Reprezentační gólman Tomáš Koubek si ve francouzské lize vybral pěkně smolný den. Zápas jeho Rennes na půdě Marseille skončil remízou 2:2 a oba góly byly pro Koubka hodně smolné.

Tomáš Koubek
27.08.
Fotbal Odchod z Letné

Koubek do Francie? Sparta chudší o gólmana, bohatší o 78 milionů!

Gólman Sparty Tomáš Koubek podle nejnovějších informací opustí Letnou a odejde do francouzského celku Rennes. Podle deníku Sport už odletěl na zdravotní prohlídku. Pokud se oba kluby domluví, sparťanský celek si přijde na téměř 80 milionů korun.