Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

David Benedikt
10.11.
Mladý člověk Smutná zpráva

Zemřel mistr ČR v akrobatickém lyžování. Byl i hokejový kustod!

Smutnou zprávu oznámil na svém webu hokejový tým Draci Šumperk. Ve věku 43 let zemřel David Benedikt, který dělal v tomto mužstvu kustoda. Benedikt byl během svého života i úspěšný sportovec. Věnoval se akrobatickému lyžování a byl dvojnásobným mistrem České republiky v jízdě v boulích.

India Sherretová po ošklivém pádu
23.02.
skikros nepěkný obrázek

Skikrosařka měla děsivý pád. Ze svahu ji převezli do nemocnice!

Hrůzostrašný obrázek se naskytl fanouškům na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu při osmifinálové jízdě skikrosařek. Kanaďanka India Sherretová nezvládla trať a po ošklivém pádu musela být převezena do nemocnice. Jde tak ve stopách svého krajana Chrise Del Bosca, který si ve stejné disciplíně rozdrtil při středečním závodu pánev a pohmoždil žebra.

Andre Ragettli v tréninku
aktualizováno 13.09.
zkuste to síla a rovnováha

VIDEO: Trénink šíleného lyžaře? Tohle je příprava na olympiádu!

Tenhle machr se jmenuje Andri Ragettli a rozhodl se, že z blížící se olympiády přiveze medaili. Jeho specialitou je freestyle a akrobatické lyžování. A věřte tomu, že trénink, který podstupuje, vám vezme dech.

Lloyd Wallace
18.08.
Nehoda Akrobatické lyžování

Pád na tréninku a těžké zranění: Britský akrobat leží v nemocnici!

Britský akrobatický skokan na lyžích Lloyd Wallace byl s těžkým zraněním hlavy převezen do nemocnice. Nehoda se stala bronzovému medailistovi z juniorského mistrovství světa ve Švýcarsku na tréninku. Jeho stav by však měl být stabilizovaný.