Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor
31.08.
dozvuky bitvy sociální sítě

Conorův vzkaz Floydovi: Jsi zápasník, mohl bys být v MMA!

Conor McGregor sice s Floydem Mayweatherem v zápase, který sledovali diváci po celém světě. prohrál, ale žádnou zahořklost u něj nehledejte. V emotivním statusu, který zanechal na svém instagramu, poděkoval všem a svému soupeři dokonce vysekl poklonu.

Floyd Mayweather
28.08.
Box Dozvuky boje

Hamoun Mayweather? Chtěl si na sebe vsadit, jenže smůla!

Floyd Mayweather vyhrál bitvu nad Conorem McGregorem, čímž si přišel na slíbených a smlouvou posvěcených 100 milionů dolarů. Možná je ale neporažený boxer příliš velký hamoun nebo gambler, jelikož si vsadil na to, že nad mistrem smíšených bojových umění vyhraje. Ale u sázkovky nepochodil.

Lucie Pudilová
28.08.
Reakce Pohledem Češky

Conor vs. Floyd? Pomohlo to boxu, říká UFC bojovnice Pudilová

Nejsledovanější boxerský souboj historie mezi neporaženým boxerem Floydem Mayweatherem a mistrem smíšených bojových umění Conorem McGregorem si nenechala ujít ani jediná česká bojovnice v UFC Lucie Pudilová. Společně se svým trenérem popsala v rozhovoru pro Nova Sport dojmy z povedeného galavečera.

Floyd Mayweather
aktualizováno 28.08.
jako vážně? teorie

Drsné a za hranou! Proč měl Floyd Mayweather kuklu? To už přehnal!

Boxerský galavečer s Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem je minulostí, ale stále se rozebírají dozvuky zápasu a fanoušci s oblibou komentují různé detaily souboje. Asi nejkontroverznější téma jak se zdá, byla Floydova kukla, se kterou pozdější vítěz nastoupil do ringu.

Celebrity na zápase století
aktualizováno 28.08.
galerie museli tam být

Světové celebrity na zápase století: Nechyběl Ozzy, LeBron a další!

Zápas mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem sledovaly miliony fanoušků u televizních obrazovek po celém světě. Pokud jste měli dostatek štěstí a hlavně peněz, mohli jste zápas vidět naživo v T-Mobile Areně v Las Vegas. Potkali byste třeba i nějakou světovou celebritu! A kdo že si zápas nenechal ujít? Podívejte se do naší galerie uvnitř článku.

Floyd Mayweather vs. Conor McGregor
28.08.
Box

Tajné znaky na rukavicích Floyda a Conora? Toto je jejich význam!

Také jste postřehli během včerejšího boxerského souboje mezi Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem fixou napsaná písmena na rukavicích obou borců a ptáte se, jaký je jejich význam? Už vás to dál v hlavě vrtat nemusí, v tomto článku najdete odpověď.

Floyd Mayweather
aktualizováno 28.08.
noční tah prachy, holky, všechno...

Jak slavil vítěz Mayweather? Se striptérkama ve vlastním klubu!

50 zápasů, 50 vítězství. Taková je bilance nejúspěšnějšího boxera v historii Floyda Mayweathera. Není divu, že poté, co porazil svého posledního soupeře Conora McGregora, šel to také zapít a oslavit. Jak jinak než ve stylu!

Conor McGregor
aktualizováno 28.08.
dozvuky party hard

V ringu dostal napráskáno a pak?! Pak McGregor tančil na stole!

Zápas století je minulostí, ale u fanoušků obou táborů ještě doznívají dojmy a možná i kocovina. Stejně tak nejspíš u poraženého Conora McGregora, který sice s Floydem Mayweatherem prohrál, ale po zápase zašel na pořádnou party a únava na něm nebyla rozhodně znát! Zkrátka asi dobrý oddíl...

Také Conor McGregor předvedl pár povedených úderů
27.08.
velký zápas schytal to

Potupený Conor: Tohle si po bitvě vyslechl od bodyguardů Floyda!

Conor McGregor sice vzdoroval Floydu Mayweatherovi až do desátého kola, nakonec ale odešel poražen. Navíc si po bitvě musel vyslechnout štiplavá slova od členů soupeřovy ochranky.

Conor McGregor vs. Floyd Mayweather
27.08.
foto vtipálci se nezapřou

Nikdy tě neopustím! Momentka ze zápasu Floyd vs. Conor baví svět

Zápas mezi Conorem McGregorem a Floydem Mayweatherem je minulostí, ale ještě dlouho se o něm bude mluvit. S reakci už přišla řada světoznámých osobností, ale své si k bitvě řekli už i vtipálci. Zejména jeden moment je pobavil.

 

Reklama