Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Jaromír Jágr a Jiří Kalla
09.03.
Ze soukromí Hokejová legenda

Jaký je Jágr šéf? Úplně jiný, než strýc, přiznává jeho synovec!

Jaromír Jágr je nejen hokejovou legendou, neúnavným hráčem, ale také majitelem klubu Rytíři Kladno. V něm pracuje jako marketingový manažer Jiří Kalla, tedy Jágrův synovec. Ten promluvil o tom, jaký je rozdíl mezi „Jágrem strýčkem“ a „Jágrem šéfem“.

Jaromír Jágr
09.01.
Hokej Rytíři Kladno

Vrátí se Jágr do Kladna? Synovec mu tam připravil podmínky NHL!

Tahle otázka je už zase žhavá. Vrátí se Jaromír Jágr do Kladna? Byla pokládána už před letošní sezonou, kdy slavná osmašedesátka neměla žádné angažmá. Jágr jedná v NHL o své budoucnosti a vypadá to, že dá nejslavnější hokejové lize světa sbohem a vrátí se do Evropy. Případně i do Kladna. Jak reálná je šance, že dohraje sezonu v dresu Rytířů? V tomto článku najdete mimo jiné i vyjádření středočeského klubu.

Jiří Kalla
03.10.
Rozhovor vaše téma

Malého Jágříka chceme. Založí Jágr rodinu? Toto říká jeho synovec!

Jaký je Jágr doma? Proč tak dlouho jednal o NHL? A chtělo Kladno jen nalákat na jeho jméno, aby zaplnilo zimní stadion? Nejen na to odpovídal v pořadu Vaše téma synovec Jaromíra Jágra Jiří Kalla.

Jiří Kalla a Jaromír Jágr
11.08.
Hokej Zase na ledě

Synovec Jágra je už po nehodě na skútru v pořádku. Zase hraje hokej!

Jiří Kalla, synovec Jaromíra Jágra, měl v prosinci na dovolené nehodu na skútru. Po ní musel dokonce podstoupit operaci a ve své noze si od té doby nosí "ozdobu" v podobě osmi šroubů. Také Kalla je mimo to, že v Jágrově klubu Rytíři Kladno dělá marketingového manažera, stále aktivním hokejistou. Kvůli zranění z havárie se však na led vrátil až teď po tři čtvrtě roce.