Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Czech Open vyhráli florbalisté Falunu
aktualizováno 13.08.
nova sport finálový zápas

Czech Open ovládli florbalisté Falunu! Pixbo přehráli 8:5

Z vítězství na pětadvacátém ročníku florbalového Czech Open se radují hráči švédského Falunu. Ti ve finále přehráli Pixbo 8:5. Z pěti účastí si tak připsali už druhé prvenství, k tomu mají ve sbírce tři třetí místa.

Pixbo - Falun
aktualizováno 13.08.
nova sport vysíláme živě

Czech Open je ve finále! Falun vede nad Pixbem. Přímý přenos ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a právě dnes dospělo do velkého finále. Vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímý přenos. Ve finále se střetnou silné celky Pixbo a Falun. Po dvou třetinách je stav 5:3 pro Falun

IBF Falun – Växjö IBK
12.08.
Florbal Czech Open

Finále bude bez české účasti. Zahraje si ho Falun a Pixbo!

Florbalové Czech Open, které slaví 25 let, jde do finále. V něm však neuvidíme žádného českého zástupce. O celkové vítězství si totiž zahrají švédské kluby Falun a Pixbo. Jejich souboj budete moci sledovat živě v neděli 13. srpna na stanici Nova Sport 1 od 15:15.

Czech Open
12.08.
Nova Sport Vysíláme živě

Czech Open: Chodov bojuje o finále s Pixbo. Přímý přenos ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Turnaj pomalu vrcholí a už dnes budou k vidění zápasy čtvrtfinále a semifinále.

Czech Open
11.08.
Florbal Czech Open 2017

Falun si poradil s Chodovem, Boleslav porazila Spartu 7:3!

Florbalové Czech Open, které letos slaví 25 výročí, je v plném proudu. I během pátečního dne byly na programu zajímavé zápasy českých i zahraničních celků. Střešovice porazily Otrokovice 4:1, Mladá Boleslav hladce přejela Spartu 7:3 a švédský Falun zdolal Chodov 4:2.

FbŠ Bohemians
aktualizováno 11.08.
novasport czech open

Bohemians na Czech Open válí! Bez prohry je i Falun, Wiler a Erä

Na florbalovém Czech Open skončily v pátek dopoledne zápasy v základních skupinách v nich se vedle favoritů ze Švédska, Finska a Švýcarska dařilo také triu českých týmů. Postup přímo do osmifinálové skupiny si vybojovali hráči Vítkovic, Bulldogs Brno i Bohemians. Ti dokonce zůstali zatím neporažení.

Florbalové Czech Open
11.08.
nova sport vysíláme živě

Florbalové Czech Open pokračuje. Přímý přenos sledujte ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Dnešní vysílání začíná duelem mezi Falunem a Chodovem v 9:40.

Florbalové Czech Open
aktualizováno 10.08.
nova sport vysíláme živě

Začíná florbalové Czech Open 2017. Přímý přenos sledujte ZDE

Florbalové Czech Open slaví 25 let a vy můžete na webu Nova Sport sledovat přímé přenosy. Dnešní vysílání začíná duelem mezi Spartou a EraViikingit ve 13:00.

Josef Juha
09.08.
sen jedinečná možnost

Pixbo jako sen! Mladík Juha bude hrát za slavný klub na Czech Open

Je to pro něj nová výzva. Mladý talent Josef Juha se rozhodl, že už v 18 letech zkusí štěstí ve Švédsku. Od nové sezony bude působit ve slavném florbalovém klubu Pixbo Wallenstam. A premiéru si může odbýt v Praze! Na turnaje Czech Open, který začne ve čtvrtek.

Florbalový Czech Open
aktualizováno 09.08.
novasport přehled přenosů

Program vysílání florbalového Czech Open 2017 na NovaSport.tv

Florbalový Czech Open slaví 25 let výročí a přímé přenosy z nejprestižnější akce léta v tomto sportu. Do Prahy se sjíždí klubová špička, k vidění budou vedle českých elitních týmů i mistři Švédska, Švýcarska, nebo finalista finské ligy.