Karel Abraham
03.08.
moto sport velká cena brna

Kornfeil dojel v tréninku dvacátý, Abraham ztratil přes dvě vteřiny

Jakub Kornfeil zahájil domácí Velkou cenu v Brně dvanáctým místem v trénincích. Druhý český jezdec ve třídě Moto3 Filip Salač, který pro závod mistrovství světa na Masarykově okruhu dostal divokou kartu, obsadil předposlední 28. místo. V trénincích MotoGP skončil Karel Abraham až na 25. pozici se ztrátou 2,151 na nejrychlejšího v dnešním programu Španěla Daniho Pedrosu

Superbiky
aktualizováno 04.05.
moto sport

SOUTĚŽ: Zahrajte si o vstupenky na Velkou Cenu Brna WorldSBK

Velká cena Superbiků je jednou z největších událostí motocyklových závodů a letos se v termínu 8. – 10. 6. vrací na Masarykův okruh. A vy si můžete tuto nezapomenutelnou podívanou užít osobně díky soutěži s Automotodromem Brno a stanicemi Nova Sport. A nebude se soutěžit pouze o vstupenky, ale o 4 exkluzivní balíčky, které budou příslibem nezapomenutelného zážitku.

MotoGP
04.05.
moto sport zajímavé ceny

SOUTĚŽ: Zahrajte si o vstupenky na Velkou Cenu Brna MotoGP

Velká cena Brna MotoGP je velkolepou sportovní událostí a Vy se jí díky soutěži s Automotodromem Brno a stanicemi Nova Sport můžete zúčastnit. A nebude se soutěžit pouze o vstupenky, ale o dva exkluzivní balíčky, které budou slibují neopakovatelný zážitek!

Karel Abrahám
05.08.
MotoGP Velká cena Brna

Abraham zajel v kvalifikaci své maximum. Kornfeilovi se nedařilo!

Karel Abraham skončil v kvalifikaci na Velkou cenu Brna na sedmnáctém místě. Vyhrál úřadující mistr světa Marc Márquez ze Španělska. Ve třídě Moto3 se nedařilo Jakubu Kornfeilovi. Ten si vybral pořádnou smůlu. Přimotal se do pádu ještě dřív, než si stihl zapsat nějaký čas. Nakonec skončil na 24. místě a do závodu tak půjde až z osmé řady.