Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Pierre-Emerick Aubameyang
aktualizováno 31.01.
posila nová kapitola

Jako Rosický: Fotbalová hvězda jde z Dortmundu do Arsenalu!

Petr Čech má nového spoluhráče! Arsenal vyhrál velký boj o gabonskou fotbalovou superstar Pierra- Emericka Aubameyanga. Útočník, který doposud zářil v barvách Dortmundu, změnil klubové barvy v poslední den přestupního období.

Pierre-Emerick Aubameyang
23.01.
fotbal Nová hvězda Arsenalu?

Propálil Arsenal přestup hvězdy? Video o Aubameyangovi smazal!

Sotva se podařilo týmu z Emirates Stadium uzavřít jednu velkou přestupovou ságu, už se nejspíše přiblížil další veletoč v jejich kádru. Britské noviny vydatně spekulují o příchodu velké útočné hvězdy, dortmundského Pierra-Emericka Aubameyanga. Dohady přiživila již oficiálně oznámená posila londýnského klubu, Henrik Mchitarjan.

Pierre-Emerick Aubameyang
aktualizováno 13.12.
inzerát záhadná fotka

Prodám tuhle káru, píše fotbalová hvězda. Co mu na ní vadí?

Tahle kára je na prodej! Chcete jí? Hvězdu fotbalové Borussie Dortmund asi neomrzela, ale má jeden závažný problém - a to volant nalevo. Ať už je to jakkoli, Pierre-Emerick Aubameyang žádá za originální Lamborghini jen 250 tisíc liber, tedy necelých 8 milionů korun.

Pierre-Emerick Aubameyang
15.07.
Fotbalista Jedná se

Plácne si Aubameyang s novým klubem? Zájem mají z Anglie!

Už se zdálo, že Pierre-Emerick Aubameyang oblékne v nadcházející sezóně dres Paris-Saint Germain. Gabonský útočník ale na poslední chvíli z přestupu do Francie vycouval. Zájem o něj mají teď další kluby, především z Anglie. Jsou za něj schopni nabídnout až 65 milionu liber.