Milan Havel
08.11.
video byla to zákeřnost?

Diagnóza: Zlomený nos! Havel je další obětí na Ramosově seznamu

Nešťastná třináctá minuta v kombinaci s loktem hvězdného obránce Sergia Ramose znamenala pro obránce Viktorie Plzeň hodně bolestivé chvíle a proudy krve. Stoper Realu se byl omluvit. Ale nyní už je jasné, že Milan Havel má zlomený nos.

Segio Ramos a Milan Havel
08.11.
fotbal další oběť

To je ten brutální moment! Ramos odepsal Havla a zase mu to prošlo

Fotbalisté hvězdného Realu Madrid ve středu zničili Viktorii Plzeň 5:0 a kromě jednoznačného výsledku se hodně skloňovalo jméno hostujícího kapitáná Sergia Ramose. Ten totiž ve 13. minutě loktem udeřil domácího Milana Havla takovým způsobem, že mu zlomil nos. Rozhodčí však brutální zákrok přehlédl...

Milan Havel
28.10.
Fotbal 1. fotbalová liga

Plzeň znovu vede ligu: Viktoria doma porazila Slovácko 2:1!

Fotbalisté Plzně porazili poslední Slovácko 1:0 a vyhráli i sedmý domácí zápas v prvoligové sezoně. Obhájci titulu poskočili do čela tabulky o bod před Slavii, která má k dobru pondělní malé pražské derby s Duklou. Zápas 13. kola ve 36. minutě gólově otevřel Milan Havel, v 67. minutě zvýšil z penalty Slovák Roman Procházka, chvíli poté snížil Vlastimil Daníček, ale víc hosté nezvládli a protáhli sérii porážek v nejvyšší soutěži na osm utkání.

Milan Havel
13.07.
posila na poslední chvíli

Plzeň má náhradu za Limberského! Přichází opora z týmu lvíčat

Viktoria Plzeň hlásí posilu do obrany, smlouvu na tři roky podepsal na západě Čech obránce Milan Havel, jenž dosud působil v Bohemians Praha 1905. Juniorský reprezentant se k týmu připojí na soustředění ve Westendorfu, kam během pátku odcestuje.