Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Robert Whittaker
aktualizováno 10.02.
ufc 234 noc v melbourne

Hlavní zápas UFC 234 neproběhl! Šampion musel na náhlou operaci

Australská UFC noc v melbournské Rod Laver Areně nabídla nakonec jen jeden z plánovaných šlágrů. Veterán Anderson Silva sice vydržel všechna tři kola, ale nakonec podlehl Israelu Adesanyovi na body. Duel Gastelum vs. Whittaker neproběhl kvůli nenadálým zdravotním problémům Whittakera.

Robert Whittaker vs. Yoel Romero
10.06.
UFC 225 Skvělý zápas

Souboj Whittaker a Romero? Zápas snů s infarktovými momenty!

To byla jízda. Diváci co si přivstali na dnešní UFC 225 ještě teď určitě rozdýchávají průběh hlavního zápasu večera. Robert Whittaker znovu změřil síly s Kubáncem, Yoelem Romerem a i přesto, že titul, kvůli Romerovým problémům s váhou, v sázce nebyl, tak se bylo na co dívat. Zvláště třetí kolo se zapíše do historie velkými písmeny!

Yoel Romero
09.06.
UFC 225 Nova Sport 2

Romero nepůjde znovu o titul. Rozhodlo o tom pouhých 10 dkg!

Cesta k titulu umí být občas opravdu tvrdá a také krutá. Své o tom po dnešku ví i vyzyvatel o titul střední váhy, Yoel Romero. Zítra ráno ho čekala odveta s Robertem Whittakerem v zápase o tom, kdo je v současnosti tou nejlepší střední váhou v UFC. Zápas zůstává, nicméně stejně tak i pás v rukou Whittakera, jelikož Romero nenavážil do potřebného limitu o pouhých 10 dkg!

Robert Whittaker
09.07.
UFC Galavečer

Whittaker dokázal přes zranění porazit postrach středních vah!

Galavečer nezačal úplně dobrou zprávou. Mnozí si mohli povšimnout už v úvodním okénku, že byl opomíjen hlavní zápas, tedy mezi Amandou Nunes a Valentinou Shevchenko. Kvůli nemoci se rozhodla Amanda do zápasu nenastoupit i přes povolení od doktorů. O to větší prostor tak dostal Robert Whittaker a Yoel Romero a že se bylo na co dívat!