Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Dominika Cibulková
14.07.
wimbledon 2017 Je to jinak

Cibulkové vyjádření k Rybárikové: Fanoušci to pochopili špatně!

Dominika Cibulková rozdělila Slovensko na dva tábory. Ten první je na tenistku naštvaný za to, že přes svůj Instagram veřejně popřála Garbine Muguruzaové k tomu, že porazila její krajanku Magdu Rybárikovou, kterou tím připravila o účast ve finále Wimbledonu. Ten druhý tábor je za Cibulkovou, která se k celé věci vyjádřila pro slovenská média.

Magdaléna Rybáriková a Dominika Cibulková
14.07.
wimbledon 2017 Válka krajanek

Cibulková se potupila, veřejně popřála přemožitelce Rybárikové!

Dominika Cibulková zklamala, Magdaléna Rybáriková byla naopak jedním z největších překvapení letošního Wimbledonu. I když se Rybáriková nakonec do vysněného finále nedostala, už tak pro svou zemi vybojovala historicky nejlepší výsledek na londýnském grandslamu. Cibulková z toho však velkou radost neměla a veřejně pogratulovala k postupu Muguruzaové. Kvůli tomu ji teď mnoho fanoušků nenávidí.

Magdaléna Rybáriková
aktualizováno 10.07.
wimbledon 2017 Rozhovor

Slovenské překvapení Rybáriková: Těší mě, jakou hru tady předvádím!

Slovenští fanoušci svého zástupce ve čtvrtfinále mají. Magdaléna Rybáriková, která cestou vyřadila Karolínu Plíškovou, porazila i Chorvatku Martičovou a postoupila mezi nejlepších osm. Po utkání poskytla pro Nova Sport rozhovor.

Karolína Plíšková
aktualizováno 06.07.
wimbledon 2017 Češi dál ubývají

ŠOK: Na Wimbledonu končí ve 2. kole i Karolína Plíšková!

Na Wimbledonu končí ve 2. kole i Karolína Plíšková. Rodačka z Loun nestačila na slovenskou soupeřku Magdalénu Rybárikovou. Česká jednička prohrála 1:2 (6:3, 5:7, 2:6).

 

Reklama