Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Štěpánek
13.07.
rozhovor nálada u semifinalisty

Tomáš září jak malý kluk, říká kouč Berdycha před bitvou s Federerem

Posledním českým zástupcem ve dvouhře na Wimbledonu je Tomáš Berdych. Toho čeká v zítřejším semifinále Švýcar Roger Federer. Berdych nad švýcasrkým fennoménem nevyhrál posledních osm zápasů a čeká ho nesmírně těžká bitva. Trenér Martin Štěpánek je ale nad věcí.

2021578
aktualizováno 13.07.
profil nástupce berdycha

Vrbenský dal kanára Kordovi! Kdo je nová česká tenisová hvězdička?

To jméno si zapamatujte. Michael Vrbenský by mohl být novou českou tenisovou nadějí. Teď má prázdniny a tak mu odjezd na Wimbledon nedělal problémy, jinak ale poctivě chodí do školy a po večerech se učí. Svět ohromil kanárem, který nadělil Sebastianovi Kordovi, synovi české tenisové legendy.

Karolína Plíšková
aktualizováno 12.07.
video poděkování všem

Plíšková poslala vzkaz z Monte Carla: Prozradila, co má v plánu

Karolína Plíšková se v pondělí stane oficiálně nejlepší tenistkou světa, ale už od úterního večera odpovídala na gratulace z celého světa. Ve středu pak poslala do světa i poděkování všem, kteří jí podporovali na cestě na tenisový trůn.

Déšť ve Wimbledonu
aktualizováno 11.07.
fofr pohotová četa

VIDEO: Parádní práce! Tak rychle se Wimbledon ukryje před deštěm

To je fofr! Když se nad Londýnem zatáhne nebe, jsou četaři ve Wimbledonu připravení rychle zakrýt všechny kurty. Věřte tomu, že je to záležitost okamžiku.

2019825
08.07.
video turnajová specialita

Kraťas Martina Čermáka: Jahody se smetanou? To radši bez!

Jahody a Wimbledon, to prý odjakživa patří k sobě. A tradice velí, že se podávají se smetanou, nebo v Londýně spíš se speciální polevou. Jenže jak se zdá, české tenistky téhle specialitě příliš na chuť nepřišly...

2019823
aktualizováno 08.07.
kraťas videoblog

Londýn očima Martina Čermáka: Když se řekne Henman Hill...

Wimbledon není jen historie stará přes 100 let. Zajímavá místa nacházela svá jména i později. Éra anglické tenisové hvězdy Tima Henmana proběhla v mezidobí let 1994-2007 a i když tenhle sympaťák nikdy Wimbledon nevyhrál a byl jen čtyřikrát v semifinále, pojmenovali po něm jeden kopec...

Barbora Strýcová
aktualizováno 20.06.
Tenis Už se to blíží

"Je to nejvíc," těší se Strýcová na Wimbledon. Jak ji neznáte? FOTO

Tenisový Wimbledon se blíží, začíná už 3. července a vy ho budete moci sledovat na stanicích Nova Sport. Přichystali jsme pro vás bohatý program a v akci uvidíte i české hráče. Mezi nimi i Barboru Strýcovou. Svérázná rodačka z Plzně se už velmi těší a v tomto článku vám ji představíme tak, jak ji možná neznáte.