Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Halil Altintop
31.01.
fotbal Pryč z Česka

Vyhaslý Altintop si už našel angažmá. Kde bude hrát?

Patřil k nejhorším zahraničním posilám, které loni v létě přišly do české fotbalové ligy. Slávista Halil Altintop se v Praze zkrátka vůbec nechytil a byl jedním z prvních, kdo už v zimě musel Eden opustit. Teď bude hrát za německý Kaiseslautern.

Halil Altintop
08.01.
Fotbal 1. fotbalová liga

A dost! Koukejte: Slavia zveřejnila podrobnosti smluv svých hráčů!

SK Slavia Praha zveřejnila podpisové bonusy svých zahraničních hráčů. Rozhodla se tak kvůli nepravdivým informacím, které se na veřejnosti objevily. Jde konkrétně o tři hráče – Halila Altintopa, Ruslana Rotaně a Per-Egila Flo.

Halil Altintop
aktualizováno 03.01.
čistka nové koště v akci

Trpišovský začal úřadovat. Dva hvězdní cizinci ve Slavii končí!

Jeden odehrál 93 zápasů za Ukrajinu a ve své zemi je fotbalovou ikonou. Druhý má zase na kontě 38 utkání v dresu Turecka. Ani to ale nezachránilo ve Slavii Ruslana Rotaně a Halila Altintopa. Po půl roce bídy oba končí a musí si hledat nové angažmá.

Cizinci na odstřel
aktualizováno 29.11.
fotbal Kdo půjde z kola ven?

Cizinci na odstřel! Kterým zvučným posilám hrozí vyhazov?

Hvězdné války! Tak mluvili letos v létě fanoušci o dění na tuzemském fotbalovém trhu, který zažil vskutku přelomové období. Do české ligy totiž nepřicházeli jen cizinci druhé či třetí výkonnostní kategorie, ale i vskutku slavná jména v čele s Portugalcem Dannym. Většina z nich však na podzim úplně vyhořela a už v zimě si nejspíš budou hledat nová působiště. O koho všechno jde?

Jaroslav Tvrdík
aktualizováno 21.08.
probrali se zastali se ho

Fanoušci Slavie napravují ostudu, Tvrdík označil gesto za nechutné!

Tohle fotbal jen tak nepamatuje. Slávistický Halil Altintop v sobotu večer po remíze 0:0 s Bohemians hodil dres "svým" fanouškům, ale namísto vděku se mu dostalo opovržení a dres přiletěl k největší letní posile zpátky. Teď však slávističtí příznivci žehlí, co jejich kolegové natropili a přidal se i šéf klubu Jaroslav Tvrdík.

Halil Altintop a kotel Slavie
aktualizováno 20.08.
galerie pořádný trapas

Tvůj dres nechceme! Co tím kotel Slavie chtěl říct Altintopovi?

Fotbalová bída, žádné góly a nakonec trapný okamžik pod tribunou. Slavia se rozhodně nechová podle svého hesla „Společně jsme silnější“. Turecký záložník Halil Altintop po duelu s Bohemians dostal najevo, že není u fanoušků oblíbený. Dres, hozený na tribunu, se mu vrátil zpět…

Halil Altintop
aktualizováno 27.06.
vyjde to? velké jméno

Slavia oznámí posily. Představit má prý Altintopa a Dannyho!

Jména možných posil do Slavie či Sparty se v posledních dnech rodí jak houby po dešti. Sparta už dokonce jednu ulovila, v rudém dresu bude kopat rakouský útočník Marc Janko. I v Edenu by ale rádi velké jméno přivítali. A podle posledních spekulací by jím mohl být fotbalista s bohatými zkušenostmi z německé bundesligy Halil Altintop.