Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Nečas
04.06.
Hokejista Září štěstím

Fanynky pláčou: Nečas sbalil sexy volejbalistku, není to Češka! FOTO

Martin Nečas je jedním z největších hokejových talentů současnosti. Ukázal to ostatně na mistrovství světa v Dánsku, ale i v play off extraligy, kde výrazně pomohl brněnské Kometě k titulu. Po náročné sezoně si užívá dovolené a to po boku nádherné přítelkyně. Čerstvou lásku prožívá s volejbalistkou, která však není Češka…

Zraněný Martin Nečas
aktualizováno 08.05.
hokej Novinky z kabiny

Na Švýcary už i s Nečasem! Jak to vypadá s posilami z NHL?

I s Martinem Nečasem v sestavě vyjede dnes večer na led česká hokejová reprezentace proti houževnatému Švýcarsku. O nasazení dravce z Brna se rozhodlo těsně před úvodním hvizdem. Potvrdil to asistent Jaroslav Špaček, jenž se vyjádřil i k možným posilám z NHL.

Martin Nečas
07.05.
ms 2018 je to borec

Dobrá zpráva pro hokejovou repre: Nečas už trénoval, nechce ležet!

Fanouškům hokejového nároďáku zcela jistě udělal radost pondělní trénink reprezentace. Na něm se už ve výstroji objevil i Martin Nečas, který se nešťastně zranil na konci utkání se Slovenskem.

Martin Nečas
06.05.
Hokej Mistrovství světa

Velmi špatné zprávy pro nároďák: Nečasovo zranění je vážnější!

Česká hokejová reprezentace se ve druhém zápase na mistrovství světa bude muset obejít bez talentovaného Martina Nečase. Ten se hned na úvod šampionátu zranil. Podle nejnovějších informací národního týmu má brněnský útočník pohmožděné rameno a kyčel. Naděje na to, že by do turnaje ještě zasáhl, ovšem existuje.

Martin Nečas
aktualizováno 24.04.
ms 2018 hokejová nominace

Nečas ukončil mistrovské oslavy: Zpátky do zbroje, repre nepočká!

Útočník Martin Nečas s obráncem Jakubem Krejčíkem z Brna a bek David Musil z Třince doplnili nominaci hokejistů na Švédské hry v Södertälje a Stockholmu a přípravu na květnové mistrovství světa v Dánsku.

Martin Nečas
22.01.
Hokej All Star Cup 2018

Nedvěd nominoval na All Star Cup: Nechybí Nečas či Bednář!

Hokejové fanoušky čeká během olympijské přestávky zajímavý program. Uskuteční se totiž nový formát utkání hvězd a to napříč několika soutěžemi. Proti sobě nastoupí výběr toho nejlepšího z české extraligy, slovenské extraligy, rakouské EBEL ligy a německé DEL. Manažerem českého týmu je někdejší útočník Petr Nedvěd, který dnes nominoval hráče. Nechybí Martin Nečas, Jaroslav Bednář či Marek Kvapil.

Česká hokejová reprezentace
aktualizováno 03.01.
mapa český nároďák

Smrček, Bouchalky, Sušice. Odkud jsou mladí hokejoví hrdinové?

Hokejová dvacítka válí! Kde se tihle kluci vzali a kolik z nich si zahraje NHL? Na první otázku je odpověď jednoduchá. Na tu druhou odpoví čas. Jedno je ale jisté. Tým, který sestavil kouč Filip Pešán zase zvedá prestiž českému hokeji.

Čeští hokejisté střílí na bezbranného ledaře v Buffalu
aktualizováno 31.12.
to snad ne vrchol arogance

VIDEO: Prevíti z Česka? Hokejoví junioři pálili na vyděšeného ledaře

Čeští hokejoví mladíci si na mistrovství světa juniorů uřízli pořádnou ostudu. Arogantní chování některých hráčů týmu před zápasem se Švédy je tématem diskusí. Jen málo chybělo, aby ledař arény v Buffalu utrpěl pořádnou újmu po ráně pukem.

Martin Nečas
aktualizováno 14.07.
NHL Po draftu

Úspěšný kemp: Nečas s Chytilem podepsali smlouvy v NHL!

NHL se může rozšířit o další česká jména. Nováčkovský kontrakt totiž podepsal Martin Nečas s Carolinou Hurricanes a Filip Chytil s New York Rangers. Oba tak mohou považovat nováčkovský kemp za úspěšný a oba se upsali na tři roky.

Anet Nečasová a Martin Nečas
aktualizováno 25.06.
galerie celebrita instagramu

Nečas se během jediné noci stal slavnějším, než jeho sexy sestra

Ještě před pár dny ho nikdo neznal. Tvář měl ukrytou pod hokejovým košíkem. Zato jeho sestra si užívala slávy, na instagramu měla tisíce followerů. Jediná noc vše změnila a Martin Nečas své blond sestře dal navíc dárek k narozeninám.