Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Martin Nečas
aktualizováno 14.07.
NHL Po draftu

Úspěšný kemp: Nečas s Chytilem podepsali smlouvy v NHL!

NHL se může rozšířit o další česká jména. Nováčkovský kontrakt totiž podepsal Martin Nečas s Carolinou Hurricanes a Filip Chytil s New York Rangers. Oba tak mohou považovat nováčkovský kemp za úspěšný a oba se upsali na tři roky.

Anet Nečasová a Martin Nečas
aktualizováno 25.06.
galerie celebrita instagramu

Nečas se během jediné noci stal slavnějším, než jeho sexy sestra

Ještě před pár dny ho nikdo neznal. Tvář měl ukrytou pod hokejovým košíkem. Zato jeho sestra si užívala slávy, na instagramu měla tisíce followerů. Jediná noc vše změnila a Martin Nečas své blond sestře dal navíc dárek k narozeninám.

Martin Nečas
aktualizováno 24.06.
NHL Draft 2017

Jedničkou draftu se stal Švýcar. Nečase má Carolina, byl dvanáctý

NHL má zase jedno své poprvé. Poprvé se totiž jedničkou draftu stal hokejista ze Švýcarska, konkrétně talentovaný útočník Nico Hischier. V prvním kole mělo Česko dvojnásobné zastoupení. Nejlepším českým hráčem byl Martin Nečas, který se umístil dvanáctý a vybrala si ho Carolina Hurricanes. Jedenadvacáté místo pak patří Filipu Chytilovi ze Zlína, vybrali si ho Rangers.

Martin Nečas
23.06.
draft konec čekání

Čeká Nečase volba Floridy? Hrát s Jágrem je sen všech, připouští

Český hokej má před sebou noc plnou očekávání! V Chicagu totiž vypukne draft do NHL a všichni se teď učí vyslovovat i jméno Martina Nečase. Teprve osmnáctiletý talent má podle zámořských odborníků šanci být zvolený do desátého místa.