Já a Cristiano Ronaldo? Po takové fotce možná touží každý malý fotbalista. Bráchům, kteří kopou za mládežnické týmy Slavie se sen splnil. Jejich táta se totiž s největší fotbalovou celebritou současnosti dobře zná!

Jaroslav Šilhavý
aktualizováno 06.11.
anketa nervozita stoupá

ŠEST znamení konce Šilhavého: Půjde dřív než Stramaccioni?

Kdo je na tom hůř? Sparta nebo Slavia? A který trenér poletí dřív? Fotbalová rivalita pražských „S“ dostala po víkendu nový rozměr. Letenští sice ztratili ve Zlíně dva body, jenže tým z Edenu je trumfl. Prohra v Plzni vyprovokovala i šéfa klubu k prohlášení, které je možná předzvěstí dalších velkých změn.

Danny
aktualizováno 20.10.
video evropská liga

Gól i kapitánská páska! Danny ukázal, proč ho Slavia chtěla

Dostal kapitánskou pásku, dal gól na hřišti slavného týmu z La ligy. Co víc si přát od posily. Portugalský středopolař Danny navíc zvládl odehrát ve Villarrealu celý zápas. Slavia sice nakonec ve Španělsku remizovala, ale jinak to byly jen dobré zprávy.

Prásk.tv píše:

Fidget Spinner - 4
čtěte o tématu Danny na Prásk.tv
Danny (SK Slavia Praha)
11.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia doma porazila Jihlavu. Poprvé si zahrál obránce Sobol!

Slavia přivítala v předehrávce 3. kola Jihlavu. V prvním poločase měla jasně navrch a už po šesti minutách vedla po gólu Hušbauera z penalty. Další úspěšný zásah zaznamenal po krásné akci Portugalec Danny. Potom mohl autor první branky zvýšit na 3:0, ale rozhodčí regulérní gól neuznal. Od druhé části se hrála vyrovnaná partie a diváci se už dalších branek v Edenu nedočkali. Premiéru si odbyla ukrajinská posila sešívaných Eduard Sobol.