Danny
aktualizováno 20.10.
video evropská liga

Gól i kapitánská páska! Danny ukázal, proč ho Slavia chtěla

Dostal kapitánskou pásku, dal gól na hřišti slavného týmu z La ligy. Co víc si přát od posily. Portugalský středopolař Danny navíc zvládl odehrát ve Villarrealu celý zápas. Slavia sice nakonec ve Španělsku remizovala, ale jinak to byly jen dobré zprávy.

Danny (SK Slavia Praha)
11.08.
Fotbal 1. fotbalová liga

Slavia doma porazila Jihlavu. Poprvé si zahrál obránce Sobol!

Slavia přivítala v předehrávce 3. kola Jihlavu. V prvním poločase měla jasně navrch a už po šesti minutách vedla po gólu Hušbauera z penalty. Další úspěšný zásah zaznamenal po krásné akci Portugalec Danny. Potom mohl autor první branky zvýšit na 3:0, ale rozhodčí regulérní gól neuznal. Od druhé části se hrála vyrovnaná partie a diváci se už dalších branek v Edenu nedočkali. Premiéru si odbyla ukrajinská posila sešívaných Eduard Sobol.