Michael van Gerwen
11.09.
Šipky Grand Prix

Michael van Gerwen ovládl German Darts Grand Prix!

Výhry Mighty Mikea jsou v posledních sezónách již zcela pravidelným bodem šipkového kalendáře, ale přesto se na letošním Grand Prix v Německu děly neočekávané věci. Ve finále se totiž Gerwen o svůj letošní 14. titul utkal s Robem Crossem.

Jorge Lorenzo
aktualizováno 27.04.
MOTO Potvrzená zpráva

Grand Prix letos v Brně bude: Kraj akci podpoří 20 miliony korun!

Už je to potvrzeno. Grand Prix v Brně letos bude, Jihomoravský kraj nakonec podpoří tradiční akci 20 miliony korun. Stejnou částku už kraj dával v minulých letech. Město Brno by mělo k tomu dát ještě 10 milionů, ministerstvo školství 70. Na brněnském Masarykové okruhu se bude závodit od 4. do 6. srpna.

Jakub Kornfeil
aktualizováno 24.04.
nova sport velká cena

Kornfeil skvěle! Na Velké ceně Španělska zajel nejlépe v sezoně!

Fantastický výsledek si připsal český motocyklový závodník Jakub Kornfeil. Tomu se podařilo na Velké ceně Španělska dojet na páté pozici, čímž si napravil reputaci z posledního závodu Velké ceny USA, kde se nevešel do elitní desítky. Karel Hanika bohužel v úvodu závodu upadl.

Prásk.tv píše:

Rivalové - souboj Nikiho Laudy a Jamese Hunta
čtěte o tématu Grand prix na Prásk.tv
aktualizováno 03.04.
nova sport grand prix

Znovu v elitní desítce! Kornfeil dojel v Argentině devátý

Jakub Kornfeil dojel devátý v motocyklové Velké ceně Argentiny a o jedno místo vylepšil dva týdny starý výsledek z letošní premiérové Grand Prix v Kataru. Druhý český závodník v třídě Moto3 Karel Hanika skončil po startu z předposlední 32. pozice čtyřiadvacátý a znovu nebodoval.

aktualizováno 18.10.

Famózní závod Kornfeila v Austrálii: Dojel si pro páté místo!

Jakub Kornfeil zaznamenal svůj druhý nejlepší výsledek v sezoně, když si v motocyklové Velké ceně Austrálie dojel pro páté místo.

aktualizováno 27.09.

Kornfeil vybojoval v Aragonii tři body! Abraham nedojel

Jakub Kornfeil obsadil 14. místo v závodě Moto3 ve Velké ceně Aragonie a posedmé v sezoně mistrovství světa bodoval. Karel Hanika na okruhu v Alcaňizu upadl a na bodový zisk už čeká čtyři závody. Závod nedokončil ani účastník MotoGP Karel Abraham, královské kubatuře vládl Jorge Lorenzo ze Španělska a snížil ztrátu na lídra MS Valentina Rossiho z Itálie na pouhých 14 bodů.

aktualizováno 26.09.

Kvalifikace v Aragonii: Kornfeil a Hanika ve druhé desítce

Motocyklisté Jakub Kornfeil s Karlem Hanikou se v kvalifikaci na Velkou cenu Aragonie v kategorii Moto3 nevešli do nejlepší desítky. Kornfeil dojel dvanáctý, Hanika skončil hned za svým krajanem. Čeští závodníci tak dostartují do nedělního závodu ze čtvrté a páté řady. Karel Abraham v MotoGP vyrazí do závodu z 23. místa.

aktualizováno 13.09.

V San Marinu bez bodu. Kornfeil dojel 17., Abraham poslední

Čeští motocykloví závodníci v Moto3 na body ve Velké ceně San Marina po startu ze zadních pozic nedosáhli. Jakub Kornfeil, jenž byl na roštu poslední, skončil po stíhací jízdě sedmnáctý, Karel Hanika byl čtyři místa za ním. Jednadvacátý dojel i Karel Abraham v MotoGP.

Jakub Kornfeil na trati v Silverstonu
12.09.
Nova sport na silverston nenavázali

Čechům kvalifikace v San Marinu nevyšla. Kornfeil dvacátý

Českým motocyklovým závodníkům se kvalifikace na Velkou cenu San Marina nevydařila. V kategorii Moto3 skončil uzavřel Jakub Kornfeil druhou dvacítku a Karel Hanika skončil ještě o čtyři místa za svým krajanem. Své výsledky v letošní sezoně nevylepšil ani Karel Abraham, který v nejsilnější kubatuře MotoGP dojel na 24. místě.

aktualizováno 31.08.
nova sport dojel na 2. příčce

Poprvé na bedně! Skvělý Kornfeil zajel v Silverstonu životní závod

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dosáhl na největší úspěch ve své dosavadní kariéře! V Grand Prix Velké Británie dojel v kategorii Moto3 druhý a vůbec poprvé vystoupal při svém 103. startu v seriálu po závodě mistrovství světa na stupně vítězů.