Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Petra Kvitová
Aktualizováno 16.6. 2017 15:56
rozhovor zpověď šampionky

Opět šťastná Kvitová: Už jsem asi vyhrála, říká před Wimbledonem

Když se řekne Wimbledon, Petře Kvitové se vybaví historie, zelená tráva a to, že se hraje v bílém. Má ten turnaj ze všech nejradši. A českým tenisovým fanouškům se zase vybaví dva Petřiny triumfy. Na trávě v All England Clubu začne nový ročník už 3. července.

Tomáš Berdych
Aktualizováno 15.6. 2017 19:06
tenis příprava na wimbledon

Berdych na trávě ožil! Porazil nebezpečného Australana Tomice

Tomáš Berdych vstoupil do travnaté části tenisové sezony vítězstvím ve Stuttgartu 7:6, 6:2 nad Australanem Bernardem Tomicem. Třetí nasazený český hráč měl v prvním kole volný los a po čtvrteční výhře postoupil do čtvrtfinále.

anketa ti nejpohlednější

Král krásy na Wimbledonu 2017? Hlasujte pro vašeho favorita!

Pánská část redakce Novasport navrhla osm nejhezčích tenistek, které budou startovat na Wimbledonu 2017, a vy jste rozhodli, že jasnou vítězkou je kanaďanka Eugenie Bouchardová. Tentokrát dámská část naší redakce sestavila žebříček účastníků v pánské kategorii. Kdo bude vítězem? Hlasujte o tom na poslední stránce. Nezapomeňte také sledovat celý průběh tohoto prestižního turnaje na stanicích Nova Sport.

Tenis Doprovodný program

Wimbledon 2017 na Nově: Čeká na vás tento bohatý servis a program!

Nejstarší tenisový Grand Slam si zaslouží mimořádnou pozornost, a tu mu dopřejí i stanice skupiny Nova. Prémiové kanály Nova Sport 1 a 2 budou vysílat přímé přenosy z All-England Clubu. Další 4 speciální kanály pak nabídne videoportál Voyo. Nova Action bude svým divákům servírovat to nejdůležitější z uplynulého dne v pořadu „Kraťas Martina Čermáka“. Novinky ze zelených trávníků bude přinášet také „Wimbledonský servis“ ve Snídani s Novou a na Nova International.

tenis královna krásy

Wimbledon 2017 se blíží: Která tenistka je nejkrásnější? Hlasujte!

Již 3. července startuje prestižní tenisový turnaj Wimbledon a my jsme si pro vás připravili výběr těch nejkrásnějších hráček, které se nám v něm představí. O té nejhezčí můžete hlasovat na konci článku. Průběh celého turnaje budete navíc moci sledovat na stanicích Nova Sport.