Václav Drchal
16.01.
fotbal tak sláva

Sparta si v přípravě zastřílela! Odnesl to třetiligový Vltavín

Fotbalisté pražské Sparty zvítězili také ve třetím přípravném utkání v novém roce. Třetiligový Vltavín porazili jasně 5:0, když se dvakrát prosadil Václav Drchal a další góly přidali Eldar Čivič, Nicolae Stanciu a Vadym Červak.

aktualizováno 09.01.
fotbal Přípravný zápas

Sparta přestřílela Budějovice, Boleslav nedala šanci Žižkovu

Fotbalisté pražské Sparty porazili v přípravném zápase na Strahově České Budějovice 3:1. Letenští však s jihočeským klubem měli sehrát ještě odvetu, ale ta byla nakonec po vzájemné dohodě zrušena.

Jiří Pavlenka
15.11.
gratulace povedená příprava

Skvělý Pavlenka vychytal vítězství v Polsku, gól zařídil Jankto

Čeští fotbalisté nečekaně vyhráli v přípravném utkání v Polsku 1:0 gólem Jakuba Jankta z 52. minuty. Reprezentanti v Gdaňsku proti účastníkovi letošního mistrovství světa potvrdili zlepšení pod novým koučem Jaroslavem Šilhavým,

Zdeněk Ščasný
aktualizováno 14.11.
fotbal přípravné utkání

Sparťanská ostuda! Letenští padli s třetiligovým Benešovem

Reprezentační pauzu využívají prvoligové týmy k přípravným zápasům, aby hráči zůstali v zápřahu. Stejně tak pražská Sparta, která změřila síly s jedenáctým týmem ČFL Benešovem. Jenže zápas nakonec skončil překvapením a letenští ostudně prohráli 0:1.

Brazílie - Argentina
17.10.

Bitvu gigantů vyhráli Brazilci. Gól dali Argentině až v nastavení!

Fotbalisté Brazílie zvítězili v přípravném zápase nad Argentinou 1:0. Utkání rozhodl gól Mirandy po rohovém kopu ve třetí minutě nastavení.

Bitka ruských mladíků
14.10.
Hokej (Ne)přátelské utkání

Bitka na ledě a pak šílenství: V Příbrami se Rusové prali i s diváky

Sobotní přátelské utkání České republiky a Ruska hráčů do 18 let, které se hrálo v Příbrami, se pořádně vymklo kontrole. Pár sekund před koncem utkání neunesli ruští hokejisté skóre – prohrávali 3:5 – a tak vyvolali hromadnou šarvátku. Ta se z ledu přenesla k tribuně, kde se do ní zapojili i někteří diváci.

Filip Zadina
08.09.
NHL Přípravný zápas

To je start! Zadina mega bombou skóroval při premiéře za Detroit

Nová sezona NHL už pomalu klepe na dveře a přípravné zápasy jsou v plném proudu. Filip Zadina, šestka letošního draftu, má za sebou premiéru v dresu Detroitu Red Wings a byla opravdu vyvedená. Osmnáctiletý mladík skóroval hned v první třetině utkání proti Minnesotě a to ránou jako z děla!

Tomáš Satoranský
07.09.
Basketbal Přípravný zápas

Jízda Satoranského party: Česko poprvé v historii porazilo Itálii!

Čeští basketbalisté v přípravném utkání v Hamburku porazili Itálii 87:80 a připsali si tak první výhru nad týmem z Apeninského poloostrova v historii po předchozích deseti porážkách. Zvedli si navíc sebevědomí před pokračováním kvalifikace o mistrovství světa.

Fanoušci Sparty
13.07.
fotbal s polským klubem

Sparťanští fanoušci nechápou. Přípravný zápas za tyhle peníze?!

Fotbalisté pražské Sparty se pilně připravují na nadcházející sezonu, kde by si konečně měli napravit reputaci po zpackaných výsledcích z té předchozí. V sobotu otestují formu v přípravném zápase, ale ceny lístků fanoušky naprosto šokují!

Česko - Nigérie
aktualizováno 06.06.
fotbal zaplať pánbůh

Češi vydřeli výhru nad Nigérií. Zápas přerušila průtrž mračen!

Česká fotbalová reprezentace si po ostudném debaklu 0:4 s Austrálií částečně napravila reputaci, když v dalším přípravném zápase porazila 1:0 Nigérii. Jediný gól zápasu vsítil Tomáš Kalas.