Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Hyka
20.09.
nhl přípravné zápasy

Hyka opět pálil za Vegas, do branky se trefili i Chlapík a Rutta!

Tomáš Hyka v dresu nového týmu hokejové NHL Las Vegas Golden Knights opět skóroval. V dalším přípravném utkání se trefil i proti Coloradu a pomohl k výhře 4:1.

Tomáš Nosek
18.09.
nhl první zápas

Příprava na jedničku! Hyka a Nosek pomohli zničit Vancouver!

Historicky první přípravný zápas odehráli hokejisté Las Vegas Golden Knights. Na ledě Vancouveru zvítězili vysokým rozdílem 9:4 a k výhře Knights přispěli i čeští hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka.

Tomáš Hyka
14.09.
NHL Nový tým

Tomáš Hyka si zase řekl o místo: Druhý zápas, druhý gól! VIDEO

Vegas Golden Knights a Tomáš Hyka. Český útočník navázal na svůj první přípravný zápas za nově vzniklý tým z města hříchu a znovu dal i v dalším předsezonním klání gól. Znovu to bylo proti Los Angeles a znovu byl prvním úspěšným střelcem v zápase.

Tomáš Hyka
13.09.
paráda zapsáno do kroniky

VIDEO: Zápis do historie, první gól hokejového Vegas dal Čech!

Je první a nikdo už mu to nevezme. A i český hokej musí mít radost. Premiérovou branku hokejového týmu Vegas Golden Knights dal Tomáš Hyka.

Čeští hokejisté míří do NHL
08.06.
NHL Do zámoří

Rutta a další Češi míří do NHL. Kdo se nejvíce prosadí? Hlasujte!

Taková série odchodů českých hráčů do NHL tady už dlouho nebyla. Naposledy se včera objevila informace o tom, že do Chicaga má namířeno Jan Rutta. Už pár dnů a týdnů před ním podepsali smlouvy se zámořskými kluby třeba Tomáš Hyka, Radim Šimek, Jakub Jeřábek či Libor Šulák. Kdo se ale podle vás z těchto hokejistů prosadí nejvíce? Hlasujte o tom na konci článku!

Tomáš Hyka
aktualizováno 01.06.
Přestup Do Las Vegas

Další posila Golden Knights: První Čech míří do nového klubu NHL!

Přestupy českých hokejistů do NHL - kteří hráli na letošním mistrovství světa, dál pokračují. Z Mladé Boleslavi si balí své věci a výstroj útočník Tomáš Hyka. Od nové sezony bude hráčem nově vzniklého Vegas Golden Knights.