Reklama
Reklama

Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Tomáš Hyka
01.06.
nhl jsou spokojeni

Hyka si plácnul s vedením Vegas a podepsal novou smlouvu!

Český hokejový reprezentant Tomáš Hyka podepsal novou roční smlouvu s Vegas Golden Knights.

Tomáš Hyka
24.02.
hokej NHL

NHL: Hyka poprvé skóroval, odměnou mu bude snoubenka. VIDEO

Hokejový útočník Tomáš Hyka z Vegas se ve svém třetím zápase v NHL dočkal první trefy, když pomohl sestřelit Vancouver a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Kromě něj se v pátek večer trefili i jeho spoluhráč Tomáš Nosek s obráncem Chicaga Janem Ruttou.

Tomáš Hyka
03.10.
NHL Nový klub

Zklamání: Hyka míří i přes skvělou přípravu z Vegas na farmu!

Tomáš Hyka se pral o místo v týmu nováčka z Las Vegas statečně. V přípravě byl druhým nejproduktivnějším hráčem Golden Knights, přesto ho trenér Gerard Gallant poslal na farmu do Chicaga.

Tomas Hyka
25.09.
nhl přípravné zápasy

Hykova gólová jízda nekončí! Výhru vystřelil také Vrbata

Čeští hokejisté byli v nedělních přípravných zápasech NHL opět vidět. Blýskl se především Tomáš Hyka, který pomohl k výhře Las Vegeas nad Anaheimem.

Tomáš Hyka
20.09.
nhl přípravné zápasy

Hyka opět pálil za Vegas, do branky se trefili i Chlapík a Rutta!

Tomáš Hyka v dresu nového týmu hokejové NHL Las Vegas Golden Knights opět skóroval. V dalším přípravném utkání se trefil i proti Coloradu a pomohl k výhře 4:1.

Tomáš Nosek
18.09.
nhl první zápas

Příprava na jedničku! Hyka a Nosek pomohli zničit Vancouver!

Historicky první přípravný zápas odehráli hokejisté Las Vegas Golden Knights. Na ledě Vancouveru zvítězili vysokým rozdílem 9:4 a k výhře Knights přispěli i čeští hokejisté Tomáš Nosek a Tomáš Hyka.

Tomáš Hyka
14.09.
NHL Nový tým

Tomáš Hyka si zase řekl o místo: Druhý zápas, druhý gól! VIDEO

Vegas Golden Knights a Tomáš Hyka. Český útočník navázal na svůj první přípravný zápas za nově vzniklý tým z města hříchu a znovu dal i v dalším předsezonním klání gól. Znovu to bylo proti Los Angeles a znovu byl prvním úspěšným střelcem v zápase.

Tomáš Hyka
13.09.
paráda zapsáno do kroniky

VIDEO: Zápis do historie, první gól hokejového Vegas dal Čech!

Je první a nikdo už mu to nevezme. A i český hokej musí mít radost. Premiérovou branku hokejového týmu Vegas Golden Knights dal Tomáš Hyka.

Čeští hokejisté míří do NHL
08.06.
NHL Do zámoří

Rutta a další Češi míří do NHL. Kdo se nejvíce prosadí? Hlasujte!

Taková série odchodů českých hráčů do NHL tady už dlouho nebyla. Naposledy se včera objevila informace o tom, že do Chicaga má namířeno Jan Rutta. Už pár dnů a týdnů před ním podepsali smlouvy se zámořskými kluby třeba Tomáš Hyka, Radim Šimek, Jakub Jeřábek či Libor Šulák. Kdo se ale podle vás z těchto hokejistů prosadí nejvíce? Hlasujte o tom na konci článku!

Tomáš Hyka
aktualizováno 01.06.
Přestup Do Las Vegas

Další posila Golden Knights: První Čech míří do nového klubu NHL!

Přestupy českých hokejistů do NHL - kteří hráli na letošním mistrovství světa, dál pokračují. Z Mladé Boleslavi si balí své věci a výstroj útočník Tomáš Hyka. Od nové sezony bude hráčem nově vzniklého Vegas Golden Knights.

 

Reklama