Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Sparta Praha
aktualizováno 30.08.
restart nezůstal kámen...

ROZPAD původní Sparty: Vácha byl(a) poslední tečka, zvykejte si

Nemusíte být zrovna fotbalovým fajnšmekrem, abyste pochopili, že pražská Sparta prošla za poslední měsíce doslova radikální obměnou. Ta začala od trenéra a zatím končí u záložníka Lukáše Váchy, který se v úterý dozveděl, že s ním trenér do budoucna nepočítá. Kdo z hráčů, na kterých dříve tým stavěl, vlastně v sestavě zůstal?

Aleš Čermák a jeho shořelý automobil
10.07.
Fotbalista Nezdá se mu to

Byl trest za jízdu v opilosti přísný? Hříšník Aleš Čermák se odvolal!

Jistě si každý fotbalový fanoušek vzpomíná na konec května, kdy Aleš Čermák (v té době záložník Sparty) boural opilý. Nadýchat měl 1,5 promile. Soud mu vyměřil pokutu 160 tisíc korun a stanovil mu zákaz řízení na 20 měsíců. Čermák se proti tomu však odvolal.

Aleš Čermák a jeho shořelý automobil
aktualizováno 29.06.
Fotbalista Hříšník

Plzeňská posila Čermák už zná trest: Zaplať, nebo jdeš sedět!

Je jasné, že novopečený plzeňský fotbalista Aleš Čermák teď zrovna neprožívá nejšťastnější období. Kvůli zraněním z nehody, kterou si sám kvůli jízdě v podnapilém stavu způsobil, musel už vynechat EURO do 21 let, ale navíc přijde ještě na 1 rok a 8 měsíců o papíry a musí zaplatit pokutu 160 tisíc korun. Těšit ho snad může jen odchod z pražské Sparty na jihozápad.

Aleš Čermák bude oblékat plzeňský dres
aktualizováno 26.06.
ve spartě ho nechtěli

Pikantní přestup! Aleš Čermák odchází ze Sparty do Plzně

Viktoria Plzeň získala další posilu do svých řad. Z pražské Sparty přichází na čtyři roky západ Čech záložník Aleš Čermák. Ten se do paměti fanoušků zapsal svými výkony na Letné či v jednadvacítce, ale také nedávnou autonehodou. Přestup už potvrdily oba kluby.

Čeští fotbaloví hříšníci
30.05.
Fotbal Skandály

Průšvihy českých fotbalistů: Kdo je největší hříšník? Hlasujte!

Talent, sportovní umění, ale i bujaré večírky a nějaký ten skandál. V historii českého fotbalu se najde mnoho hříšníků. Naposledy se o rozruch postaral nadějný sparťanský mladík Aleš Čermák, který havaroval a podle agentury Aktu.cz pod vlivem alkoholu. Kdo je ale podle vás ten největší průšvihář? Hlasujte z námi vybrané pětice na konci článku!

Aleš Čermák a jeho shořelý automobil
aktualizováno 30.05.
živý a zdravý cítí se lépe

Aleš Čermák po nehodě v opilosti poprvé promluvil! Tohle vzkazuje

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák si vybral pořádnou porci štěstí, když v noci na neděli v opilosti havaroval a jeho auto začalo hořet. Po převozu do nemocnice mu lékaři zjistili zlomená žebra a pohmožděnou plíci. Od nehody uplynuly dva dny a dvaadvacetiletý záložník poprvé promluvil.

Místo nehody fotbalisty Čermáka
aktualizováno 29.05.
video nehoda pod vlivem

Kde fotbalista Čermák boural? Ve dne se tam smí jen padesátkou

Fotbalista Aleš Čermák boural v noci na neděli kousek za Prahou. Po nabytí vědomí nadýchal policistům podle informací AKTU.cz 1,5 promile. Jak to na místě nehody vypadá?

Místo nehody fotbalisty Čermáka - 1
29.05.

GALERIE: Místo nehody fotbalisty Čermáka

Místo nehody fotbalisty Čermáka

Aleš Čermák a vzkazy na facebooku
aktualizováno 29.05.
facebook prostě si to pokazil

Vzkazy pro Čermáka? Nešetří ho ani fanoušci, není slovo soucitu!

Může být rád, že žije. Ale slova podpory nečekejte. Nadějný fotbalista Aleš Čermák to schytává ze všech stran. A dokonce i na facebookových stránkách, které dřív jeho činům tleskaly. Supertalent si to prostě zavařil.

Viktor Kolář a Aleš Čermák
aktualizováno 29.05.
promluvil oficiální vyjádření

Fotbalista Čermák přežil nehodu: Tohle vzkazuje jeho manažer

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák je po víkendové autonehodě, při které ho museli z vozu vyprostit hasiči, stále v nemocnici v pražském Motole. Podle prvních zpráv by měl mít zlomená žebra a nestihne tak evropský šampionát do 21 let. K nehodě a jeho současnému zdravotnímu stavu se už vyjádřil i jeho manažer Viktor Kolář.