Vaše náměty

redakcesport
@nova.cz

Fotbal Skandály

Průšvihy českých fotbalistů: Kdo je největší hříšník? Hlasujte!

Talent, sportovní umění, ale i bujaré večírky a nějaký ten skandál. V historii českého fotbalu se najde mnoho hříšníků. Naposledy se o rozruch postaral nadějný sparťanský mladík Aleš Čermák, který havaroval a podle agentury Aktu.cz pod vlivem alkoholu. Kdo je ale podle vás ten největší průšvihář? Hlasujte z námi vybrané pětice na konci článku!

Aleš Čermák a jeho shořelý automobil
Aktualizováno 30.5. 2017 08:17
živý a zdravý cítí se lépe

Aleš Čermák po nehodě v opilosti poprvé promluvil! Tohle vzkazuje

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák si vybral pořádnou porci štěstí, když v noci na neděli v opilosti havaroval a jeho auto začalo hořet. Po převozu do nemocnice mu lékaři zjistili zlomená žebra a pohmožděnou plíci. Od nehody uplynuly dva dny a dvaadvacetiletý záložník poprvé promluvil.

Místo nehody fotbalisty Čermáka
Aktualizováno 29.5. 2017 17:06
video nehoda pod vlivem

Kde fotbalista Čermák boural? Ve dne se tam smí jen padesátkou

Fotbalista Aleš Čermák boural v noci na neděli kousek za Prahou. Po nabytí vědomí nadýchal policistům podle informací AKTU.cz 1,5 promile. Jak to na místě nehody vypadá?

GALERIE: Místo nehody fotbalisty Čermáka

Místo nehody fotbalisty Čermáka

Aleš Čermák a vzkazy na facebooku
Aktualizováno 29.5. 2017 21:37
facebook prostě si to pokazil

Vzkazy pro Čermáka? Nešetří ho ani fanoušci, není slovo soucitu!

Může být rád, že žije. Ale slova podpory nečekejte. Nadějný fotbalista Aleš Čermák to schytává ze všech stran. A dokonce i na facebookových stránkách, které dřív jeho činům tleskaly. Supertalent si to prostě zavařil.

Viktor Kolář a Aleš Čermák
Aktualizováno 29.5. 2017 10:01
promluvil oficiální vyjádření

Fotbalista Čermák přežil nehodu: Tohle vzkazuje jeho manažer

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák je po víkendové autonehodě, při které ho museli z vozu vyprostit hasiči, stále v nemocnici v pražském Motole. Podle prvních zpráv by měl mít zlomená žebra a nestihne tak evropský šampionát do 21 let. K nehodě a jeho současnému zdravotnímu stavu se už vyjádřil i jeho manažer Viktor Kolář.

Aleš Čermák
Aktualizováno 29.5. 2017 07:41
drama na silnici svědectví z místa

Nehoda fotbalisty Čermáka: Svědkyně řekla, co se tam stalo!

Fotbalista pražské Sparty Aleš Čermák, který ze soboty na neděli boural pod vlivem alkoholu je momentálně ve stabilizovaném stavu v nemocnici. Na kraji Prahy poblíž Horomeřic jeho auto po nárazu začalo hořet a záložníka v bezvědomí museli z vraku vyprostit hasiči!

Ladislav Vízek
Aktualizováno 28.5. 2017 23:32
názor problémy fotbalu

Nehoda Čermáka? Fotbalisté mají peníze a chybí morálka, říká Vízek

Fotbalové Česko má nové mistry, ale negativní zprávy z prostředí nejpopulárnějšího sportu nepřestávají. V noci na neděli havaroval se svým vozem sparťan a kapitán reprezentační jedenadvacítky Aleš Čermák. A další průšvih v milovaném sportu mrzí i legendu Ladislava Vízka.

Aleš Čermák
Aktualizováno 28.5. 2017 21:16
lvíčata ošklivá bouračka

Byl kapitánem Lvíčat, Čermák ale kvůli opilosti přišel o životní šanci

Za tři týdny začne turnaj, který může otevřít mladým fotbalistům cestu do světových velkoklubů. Český nároďák by měl vést s kapitánskou páskou Aleš Čermák. Ano, i o něm už se ve světě ví. Jenže po ošklivé autonehodě je možná s našlápnutou kariérou konec.